Şimdi Ara

Yok Abi Olmuyo !! PSN KART SORUNU GİTTİKÇE BÜYÜYO... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
5
Favori
11.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • makineden alınca sorun olmuyor 4 kart hata verdi makinede ise aldı :)
  • makineden al :)
  • Aynen öyle. Makineden para ekleyip telefonumdan aldım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzun1911 -- 14 Mayıs 2017; 17:40:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok artık bu sorun hala devam ediyor mu? Oyun oynamayı bıraktım 2 yıl önce de vardı bu sorun demek hala var. Ve yine 2 yıl önce de adres kart vs şehir efsaneleri vardı hala var 1 saat önce kabul ettiği kartı 1 saat sonra noktasına virgülüne dokunmadığım halde kabul etmemişti. Resmen bilerek yapıyorlar
  • Bu arada, PC üzerinden cüzdana para ekleme bölümünde şifre ekranına kadar geldim, şifre girilecek yere bir şey yazmayıp "vazgeç" dedim para cüzdana eklendi. Bu sistem bi' alem 😄

• 2 gün önce 2 yıldır hiç hata vermeyen 3 kartımda psn de malum hatayı verdi. oyunu alamayınca us psn den aldım. dün beyond two souls alayım dedim yine hata aldım. şimdi tekrar denedim satın aldım oyunu :) ne saçma iş yapıyor bu sony, madem kabul edeceksin ne diye uğraştırıyorsun
  • Bisey degil

• Iki gündür ben de yaşıyorum bu sorunu.Ne yaptıysam olmadı.

• Online code satan sitelere para yedirmek için sony çakallık yapıyor olabilir. Ne alaka diyebilirsiniz belkide anlaşma yaptılar bu siteler ile

Normal şartlarda bir firmanın sistemi neden içerik satmamak için kredi kart hatası verir aklım almıyor.

Şimdi biri gelip xbox şöyle iyi dese bir şey diyemeyiz. Sony ya bu işi başaramıyor yada başka bir iş var

• quote:

Orijinalden alıntı: K0BE_24

Yok artık bu sorun hala devam ediyor mu? Oyun oynamayı bıraktım 2 yıl önce de vardı bu sorun demek hala var. Ve yine 2 yıl önce de adres kart vs şehir efsaneleri vardı hala var 1 saat önce kabul ettiği kartı 1 saat sonra noktasına virgülüne dokunmadığım halde kabul etmemişti. Resmen bilerek yapıyorlar

Çok Uzun süredir vardı ama herkes etkilenmiyordu şimdi resmen patladı çoğu kişi yaşıyor bu sorunu

• Enpara ve flexi denedim olmadi. Kartlari internetten satin almayi makineden yaptim olmuyor. Karti eklerken hesap aktifti ondan mi acep?

Cok kufur ettim, cok sinirlendim ps4 u saticam sirf bunun icin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: romasanta1903

Iki gündür ben de yaşıyorum bu sorunu.Ne yaptıysam olmadı.

Dün gece bir daha denedim oldu.

Bu adres,posta kodu,büyük harf,küçük harf falan hikaye.Tamamen sistemin o an ki keyfine kalmış.

• 14 gun plus yapip kart hatasi almayan var mi?

• 34sem kullanıcısına yanıt
    ben kartla 14 gün deneme plus alabildim ama oyun alamıyorum :)
  • 2 enpara karti denedim yok olmuyor. Banka kartlarini tamamen kapattilar galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • neczer kullanıcısına yanıt
    Demek istedigim bu sekilde benim gibi plusa para vermeyenlere killik mi yapiliyor?

• 2 senedir us psn ne rahat tak tak alıyodum Tr psn ne böyle hiç bi kartı doğru düzgün kabul etmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogunahmet -- 12 Haziran 2017; 18:7:19 >
  • Ben de Cepteteb enpara ve Finansbank kredi kartı var. 3' ünü de birebir aynı bilgileri girdim. Cepteteb hariç diğer ikisini tek sefer de kabul etti. Türkçe karakter hiç kullanmadım. Belki bankadan bankaya değişiyor olabilir. Cep telefonu üzerinden PlayStation uygulamasında eklemesini yaptım.

• Hiç sorun yaşamayanların adı soyadında türkçe karakter var mı? Bana sorunun sebebinin türkçe karakterler gibi geliyor... birde sony türkiye ile bu ödeme olayı için iletişime geçme numarası varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: 34sem

Demek istedigim bu sekilde benim gibi plusa para vermeyenlere killik mi yapiliyor?

Bu dediğini ben 3 4 aydır yapıyorum hocam bir sıkıntı yaşamadım devamlı farklı hesaplarda aynı kartla yeniledim fakat 3 4 gündür yapamıyorum maalesef kart bilgileri hatalı deyip kart eklemiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.