Şimdi Ara

Yok abi.. Macar kızları bir yana, diğer kızlar bir yana... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
27.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Macaristana kadar gitmeye gerek yok göçmen kızlarına bakmak kafii
  • sorun onlarınkilerin iyi olması değil bizimkilerin yaramaz olması, o kadar uzağa gitmeye gerek yok bulgaristan daki kızlar bile bizimkileri katlıyor, bunun gerçekten araştırılması lazım nedir bu genlerdeki keleklik, tamam erkekler de çok ahım şahım değil ama kızlardaki vahim durum kadar değil
  • isveç
  • capon
  • Arkadaş batımızda bulgar kızlar, kuzeyimizde rusya kızlar.. Doğu da iran, ilerisi uzak doğu hatunları.. Güneyde akdeniz kızları...

Ulan bi ülkemize denk gelmemiş
  • Norveç ve İskandinav ülkeleri.
  • hakketten bir ülkemize denk gelmemiş ne kadar tipi kayık adam var bizim ülkede ne iş

yurdun kızlarını beğenmiyorsunuz aynaya bakın hele ne kadar yakışıklısınız acaba diye sormak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AseLaL

hakketten bir ülkemize denk gelmemiş ne kadar tipi kayık adam var bizim ülkede ne iş

yurdun kızlarını beğenmiyorsunuz aynaya bakın hele ne kadar yakışıklısınız acaba diye sormak lazım

işteee buu
  • çocuğun günahını almışım yaw.. bütn forum kadın erkek demeden abazan
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKM

çocuğun günahını almışım yaw.. bütn forum kadın erkek demeden abazan

benim yazdığım mesaj için yazdıysan abazanlıkla alakam yok zira sadece bu erkek milletinin kendi milletini beğenmemesine aşağılar gibi konuşmasına tepkiydi sadece yoksa aman kim ne halt yerse yesin banane.
  • macar demeyin bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

macar demeyin bana

salam?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tylor

macar demeyin bana

salam?

macarlara kılım bir süredir
  • quote:

hakketten bir ülkemize denk gelmemiş ne kadar tipi kayık adam var bizim ülkede ne iş

gayette yağuşuhluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

gayette yağuşuhluyum

yauuuğğ bırahhh...
    yağuşuklumuşmuşmuş
    yaşı kırklı olduun zaman olgun erkek fentazilerinde bile yer bulaman sen

• Hacı daha o zamana 20 sene var. o zamana kadar yapacağımı yaparım. Ayrıca kıskanma daaam mı
  • quote:

quote:

çocuğun günahını almışım yaw.. bütn forum kadın erkek demeden abazan

benim yazdığım mesaj için yazdıysan abazanlıkla alakam yok zira sadece bu erkek milletinin kendi milletini beğenmemesine aşağılar gibi konuşmasına tepkiydi sadece yoksa aman kim ne halt yerse yesin banane.

haklısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: erzincanspor

arkadaş gitti macaristan çek cumhuriyeti turuna geçen hafta geldi yok böyle bişi diyor çirkin yokmuş o derece kafayı yemiş

var abazalık
  • İmkanınız varsa gidin , bir daha gelmeyin. Kadınlar hakkındaki düşünceleriniz çok değişecek. Mükemmeller.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.