Şimdi Ara

Yoğunluktan Veya Dalgalanmadan Kaynaklı Kopma Sorunu Yaşıyorsanız Kolay Denemelik Çözüm - SRA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 23 saat 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Question-X (1 mesaj) Djdy (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> Türk Telekom Altyapısı Kullanan Sağlayıcılar >> Yoğunluktan Veya Dalgalanmadan Kaynaklı Kopma Sorunu Yaşıyorsanız Kolay Denemelik Çözüm - SRA
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    547 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

DSL ayarlarından "SRA" isimli ayarı aktifleyin, sağlayıcı destek durumuna göre size yardımcı olabilir, bildiğiniz üzere hafta sonları cuma gününden başlıyarak yoğunluk oluşuyor bu bağlamda SNR ve hızda sıkıntılar olabiliyor, SRA aktiflediğiniz zaman kopma olmaması için hızlarda düzenleme yapar ve RESYNC olmasını engeller genel olarak, denemeniz önerilir duruma göre işinize yarıyabilir, aktifledikten sonra modeme restart atmanızda fayda var. 

Not: Benim işime yaradı, özellikle online yapımlarda bu durum çok sıkıntı olabilir zira çoğu yapım bunu tolere etmeyip RESYNC olamadan sizi disconnect eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 22 Mart 2021; 17:47:36 >

|
    |
  • Teğmen
    208 Mesaj
    bitswap ve sra bu iki özellik adslde işinize yarayabilir yanlız mesafe çok uzunsa ikside hattı daha kötü yapıyor hem açık hem kapalı şekilde test edin benim tavsiyem internetiniz stabikse kapatmanızdır (NOT:airties modemlerde gizli ama kapatmanım yolunu buldum isteyene nasıl kapatıcağını gösterebilirim)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,124
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.