Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

YOĞUN İSTEK ÜZERİNE 480 TL’YE KADAR TAAHHÜT CAYMA BEDELİNİZ 31 TEMMUZ’A KADAR TURKNET’TEN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: uncrowned king Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
239
Cevap
6
Favori
12.677
Tıklama
Tüm Forumlar >> İnternet >> İnternet Servis Sağlayıcılar >> TürkNet >> YOĞUN İSTEK ÜZERİNE 480 TL’YE KADAR TAAHHÜT CAYMA BEDELİNİZ 31 TEMMUZ’A KADAR TURKNET’TEN!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı:

Bağlantı ücreti 60 TL, modem ücreti 350 TL olmuş. Bunları da belirtseniz iyi olurdu.
    aynen
    |
    |

Yukarıdaki mesajımı editleme ihtiyacı hissettim. İPTAL SÜrecimle ilgili paylaşımlarıma devam edeceğimi özellikle belirtmiştim.

Kısaca olayı tekrar hatırlatmak isterim.....
    Turknet kendim aradım hız ne alırım dedim. 80-90 mbps dediler. Zaten komşularımdan da 50 mbps kullanan var olduğundan doğrudur dedim. 35 mbps alıp alamayacağım son onayımda teyit ederek internetimi aldım. İnternetim bağlanana kadar o kadar ilgi vardı ki tüm şikayet yazanlara bunlar istisna diyordum. Bağlantım yapılır yapılmaz modemi VDSL olarak konfigüre edip bağlanmayı denedim. Bağlanmadı. Sonra da ADSL deneyeyim dedim ve acı gerçek ile karşılaştım.
    Sonrası hep aynı TAVA. Yanmaz ve YAPIŞMAZ!!!! Suçlu da her zaman Turk Telekom!!! Yersen!!!!

Geldiğim son durum. Ne hattınızda 35 mbps alırsınız doğru çıktı ne de kandırılıp cayma muhabbeti doğru çıktı. Beklemekten cayma süresi geçirilerek DOLANDIRILDIĞIMI hissediyorum.
    7 Gündür İptal ettirmeye çalışıyorum ama iptal de ettiremiyorum.

YETER ARTIK HATTIMI İPTAL EDİN!!!!!

|
    |
    Bahsedilenler: İbnulCevzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör TurkNetDestek

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
üniversite
Ankara Web Tasarım
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,111
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.