Şimdi Ara

Yobo'yu niye hemen sattınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
1.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakıyorum transfer konusuna alvesin gelmesiyle,yobo'nun gitmesini isteyen bir çok kişiye rastladım.

Allah aşkına ne yaptı da adam bu akdar hemen satılmasını istiyorsunuz?Şu takım da Allah'ın cezası bekir 'e yer var bu adama yer yokmu yani?
    Bekir'i gönderin serdarı gönderin yoboyu göndermeyin arkadaş,adam tertemiz sessiz sakin çıkıp topunu oynuyor.

• Yabancı sınırı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yabancı sınırı
  • yabancı sınırı
  • Yasiniribanci

• Yobo'yu çok severim fakat aradığımız gibi üst düzey bir stoper değil. Bana göre güçsüz bir adam, o fizik ile vurduğunu devirmesi gerekir. Yeterince hızlı değil. Müdahalelerde de zaman zaman aksamıyor değil. Ama satılsın mı, kesinlikle hayır.
  • yaban cisiniri
  • Kontenjan

• sınır
  • yaban mersini

• Bence gayet iyi.O'da olmassa bu yıl ne yapıcaktık.Bekir'in oyun kurmasını mı bekliyecektik.Egemen'e lafım yok ama oyun kurucu stoper değil.Bence Yobo kalmalı yabancı sınırı sorun olmaz bruno alves alındığına göre yabancı sınırı düşünülmüştür.
  • Yabancı sınırı diyorsunuz da Fenerbahçede Yobo'ya gelene kadar gitmesi gereken yabancı çoook.

• quote:

Orijinalden alıntı: lSight

yaban mersini

• Yobo bu sene devam ederse Fenerin 4 yillik oyuncusu olacak ama bana nedense hep yeni transfermis gibi gorunuyor. Ne alaka bilmiyorum simdi.
  • Göndermeyip ne yapalım. Hem adama hem bize zarar. 2 milyon euro garanti para alan adamı tribünde mi oturtacağız ?

Bu arada Alves yobo nun bir kalite üstü .
  • Bence yobo alınan adamdan kötü bir adam değil, ki şu an takımda bulunan çoğu yabancıdan da daha yararlı olacağı kesin.
  • Serdar taşçı alınmadan Yobo satılmayacak zaten.Bekir ve serdar yetersizlerine futbolcu diyesim bile yok.

• yaban - yakup kadri karaosmanoğlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Bakıyorum transfer konusuna alvesin gelmesiyle,yobo'nun gitmesini isteyen bir çok kişiye rastladım.

Allah aşkına ne yaptı da adam bu akdar hemen satılmasını istiyorsunuz?Şu takım da Allah'ın cezası bekir 'e yer var bu adama yer yokmu yani?
    Bekir'i gönderin serdarı gönderin yoboyu göndermeyin arkadaş,adam tertemiz sessiz sakin çıkıp topunu oynuyor.

yobo bu sene rezaletti yaptığı kademe hataları yüzünden çok puan kaybettik hala begenenler var

• quote:

Orijinalden alıntı: j_bourne

Yobo bu sene devam ederse Fenerin 4 yillik oyuncusu olacak ama bana nedense hep yeni transfermis gibi gorunuyor. Ne alaka bilmiyorum simdi.

sen söyleyince düşündüm de aynen ha.daha dün gibi hatırlıyorum ntvspor da istanbul a inişini.kim bu adam demiştim :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.