Şimdi Ara

yobaz insanın yaşama saygısı yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hep diyorum. islama derinlemesine inanan işidliye dönüşür. insan öldürmeyi kendine hak görür. bugün bu ülkeden göçler çoğaldıysa bu yobazlar yüzünden. ne yazık hükümet de kendi çıkarları uğruna bu yobaz düşüncenin arkasında. sonucunda nefret tohumlarını bu ülkeye ektiler. ama yobazın beyni yok. kurulmuş robot gibi olacak onlar. inandıkları dine yazık ettiklerinden haberleri yok. ama gerçek dini yaşıyorlar. din inanmayanı dışlıyor. kardeş kardeşe düşman olur bu fikirlerle. ama önü alınamayacak bence. cehalet virüsü yayılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• IŞİD eylemlerini yaparken direkt olarak kurandan ayetler okuyor. Her eylemini kurana göre yapıyor. Müslüman olmayanlara savaş açma tevbe 29'a uygun, savaşta kafa kesme muhammet 4 uygun. yaptığı diğer her eylemin kuranda karşılığı var. Yok israilde tedavi ediliyor diyede komik komik konuşmayın. sizin reisiniz sayesinde burda, Türkiyede tedavi edildiler, silahlarıda kimin gönderdiğini biliyoruz.

Son olarak Cerndeki bilim adamlarının %97si ateist. Ateist oranı yüksek toplumların insani gelişmişlik durumu ortada. Öte yandan müslüman ve dindar ülkelerin gelişmişlik durumuda ortada. Yani ortada bir zavallı varsa, o da müslümanlar. Tanrı varsa, en çok sizden nefret ediyor :)
    kin, nefret, düşmanlık hepsi sizin gibi dincilerde var. en son cümlene bak intihar eden insan hakkında bile dalga geçer gibi konuşmuşsun.

ben islam düşmanı değilim cehalet düşmanıyım. din eğitiminde çok abartılırsa cahiller türetiyor.

senin tek bakış açın din. herşeyi dine göre yorumluyorsun. eleştirel bakış açın yok o yüzden eleştiri yapabildiğini düşünme.
  • İşid selefi, harici, İslam dışı mezhebe sahip bir topluluktur. İşidcilerin yaralandıklarında İsrail tarafından tedavi edildiğini bütün dünya bilir ama bizim cahil ateistler bilmez.

Müslüman işidçi olmaz ama böyle cahil ateistler İslam düşmanı olur, yaşadığı topraklardaki insana düşman olur, herkesten nefret eder, sokağa çıkamaz hale gelir. Bunalıma girer. Forumda intihar konusu açıp intihar eder.

• bana yazdığın cahilce yorumdan sonra bu konuyu kendi üstüme alacağım

sormasaydın cevaplamazdım sordun cevabı alınca yamuldun bana ne inanmıyorsan hem islamı karalamak için çalışacaksın hem de cevap veriyorlar diye tribe gireceksin hiç bir yerde soru harici cevabım yok

saygı isteyen saygı göstermesini bilmeli
    her ağzına geleni söyleyen istemediklerini duyar hazmedebilmeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt042

bana yazdığın cahilce yorumdan sonra bu konuyu kendi üstüme alacağım

sormasaydın cevaplamazdım sordun cevabı alınca yamuldun bana ne inanmıyorsan hem islamı karalamak için çalışacaksın hem de cevap veriyorlar diye tribe gireceksin hiç bir yerde soru harici cevabım yok

saygı isteyen saygı göstermesini bilmeli
    her ağzına geleni söyleyen istemediklerini duyar hazmedebilmeli
    sen ve benzerlerin burada ateistlere ölüm yaygarası çıkartın sonra da haklı rolü oynayın ne güzel dimi?

ben islamı falan karalamaya çalışmıyorum, zaten kendi kendini karalıyor.

burası özgür platform. hakaret etmedikçe isteyen istediği eleştiriyi yazar. ateizm kaç defa eleştirildi sizin gibi kimse bizim düşüncemize hakaret ediliyor diye ağlamadı. madem o kadar eleştiriye kapalısın git sorularla islamiyet sitesinde falan takıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: kingman29

İşid selefi, harici, İslam dışı mezhebe sahip bir topluluktur. İşidcilerin yaralandıklarında İsrail tarafından tedavi edildiğini bütün dünya bilir ama bizim cahil ateistler bilmez.

Müslüman işidçi olmaz ama böyle cahil ateistler İslam düşmanı olur, yaşadığı topraklardaki insana düşman olur, herkesten nefret eder, sokağa çıkamaz hale gelir. Bunalıma girer. Forumda intihar konusu açıp intihar eder.
    kin, nefret, düşmanlık hepsi sizin gibi dincilerde var. en son cümlene bak intihar eden insan hakkında bile dalga geçer gibi konuşmuşsun.

ben islam düşmanı değilim cehalet düşmanıyım. din eğitiminde çok abartılırsa cahiller türetiyor.

senin tek bakış açın din. herşeyi dine göre yorumluyorsun. eleştirel bakış açın yok o yüzden eleştiri yapabildiğini düşünme.

• quote:

İşid selefi, harici, İslam dışı mezhebe sahip bir topluluktur. İşidcilerin yaralandıklarında İsrail tarafından tedavi edildiğini bütün dünya bilir ama bizim cahil ateistler bilmez.

Her muslumanin hatasini

Gercek islam bu degil

Mantigiyla cozup islamiyet disinda her sebepe baglayip vicdaninizi rahatlatip dininizi temize cikiyorsanuz.

Islam (muslumanlarin demiyorum) hoc mi hata yok.

• hawk1903 kullanıcısına yanıt
    ölüm yaygarası dediğin şeyi nerede nasıl yapmışım ispatla

yazar tabi ama hakaret başlığa bak hakaret var mı yok mu edebince fikrini söyledin de bir şey mi dedik
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmt042

ölüm yaygarası dediğin şeyi nerede nasıl yapmışım ispatla

yazar tabi ama hakaret başlığa bak hakaret var mı yok mu edebince fikrini söyledin de bir şey mi dedik
    Sen yobaz değilsen neden üzerine alınıyorsunki.
    Bazı gerçekten yobazlığın sınırını aşan ulemalar var.
    Adeta gına getiriyorlar. Sen onlardan değilsen takılma buraya.

Adama bak yaa. Sanki cehennemlik olduğumuzu tüm mesajlarında ima eden o değil.
    Sütten çıkmış ak kaşık.
  • hawk1903 kullanıcısına yanıt
    o kisi bir kere gercek islam nerede diye gosterebilse kendimi banlayacagim

onlara gore kendileri disindaki herkes sahte musluman, israil ajani, amerikan kuklasi. araplarin dinini araplardan daha iyi bilirler, hoslarina gitmeyen yerlerde sozcuge 80 tane anlam uydurur, 68. anlami kullanirlar.

konuya gelirsek bu yobazlar islamdan kacar, ingiltereye, avustralyaya, her turlu dis mihrak bati ulkesine giderler. orada rahati bulurlar. sonra oralari da yobazhaneye cevirmek icin her turlu pisligi yaparlar. tepki gorup, evinize gidin denilince de magdur ulup aglarlar, o unuttuklari, kendileri disindakiler icin onemi olmayan insan haklari diye tuttururlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

Alıntıları Göster
    Dalga geçer gibi konuşmadım. Gerçek neyse onu yazdım. Bu forumda ayda 1 kere ateist intihar konusu açılıyo. Gerçek bu. Ama sen dalga geçmek gibi algılamışsın. Çünkü zaten ateist olarak dalga geçilecek haldesiniz. Koskoca dağa savaş açmış Don Kişot'larsınız. Siz İslam dağına savaş açmışsınız ama dağın haberi yok.

O kadar zavallısınız ki, toplumun sizden haberi bile yok. Donanım haber forumu da olmasa konuşacak mekanınız yok. Anca klavye başı delikanlılık yaparsınız böyle. Toplum içinde kuzu kesilir, sesinizi çıkaramazsınız. Düşmanı olduğunuz toplumun içinde asalak gibi yaşarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingman29 -- 17 Nisan 2018; 21:35:9 >

• quote:

Dalga geçer gibi konuşmadım. Gerçek neyse onu yazdım. Bu forumda ayda 1 kere ateist intihar konusu açılıyo. Gerçek bu. Ama sen dalga geçmek gibi algılamışsın. Çünkü zaten ateist olarak dalga geçilecek haldesiniz. Koskoca dağa savaş açmış Don Kişot'larsınız. Siz İslam dağına savaş açmışsınız ama dağın haberi yok.

O kadar zavallısınız ki, toplumun sizden haberi bile yok. Donanım haber forumu da olmasa konuşacak mekanınız yok. Anca klavye başı delikanlılık yaparsınız böyle. Toplum içinde kuzu kesilir, sesinizi çıkaramazsınız. Düşmanı olduğunuz toplumun içinde asalak gibi yaşarsınız.

Alıntıları Göster
    Aha onda yanılıyon gerçek hayatta her ortamda yeri geldimi düşünceleri kimseden sakınmam.
    Ha yobaz bir kaç şehirden bahsediyorsan başka. bu ülkenin %80 şehrinde istediğimi söylerim.

İlahiyatla sayın cumbul başkanınızda benzer fikir aykırılıklarına düşmüşlerki. Biribirilerini yalanlayıp duruyorlar.

İntahar ayrı mevzu.
    İşsizlikten kendini katleden 4 çocuk babasınımı ararsın.
    Daha dün.İş bulamadığı için kendini denize bırakan gençecik öğretmen kızımız benim gözlerimi yaşarttı.

Yüzlerce işid intiha bombacısı konusunda fikrinizi alam efem.

• quote:

Alıntıları Göster
    bir insan intihar etmeye çalışıyorsa ona kendini öldürmemesi için yardımcı olunur. sen bu kadar insanlıktan uzaksın.

senin kafanda ölüm hafif bir şey çünkü ölünce hurilerle zevki sefa edeceksin. bütün hayatında abaza olarak yaşadın ve sırf şeyinin zevkine tüm onurunu satıyorsun. sizin damarınızı biliyorum bana gazel okuma. bu özgüvenin de cennete gidip huri düdükleme hayalinden kaynaklı.

bir halt bildiğin yok. benim ne kadar sosyal bir insan olduğumu bilsen ağzını bir karış açarsın. hadi ikile 31 çek abaza seni.

• kingman29 K kullanıcısına yanıt
    Bazilari sizin gibilerin hatalarini gorunce

Gercek islam bu degil derlerya

Gercek islamin bu olduguna en guzel kanitlardansin.

Geceyi uzatmadan uyu ki halusinasyon gorup tanrinin kardesini kurban ettigine dair hayal gorup yataginda kardesinin kellesiyle kan icinde uyanma..

Konuyu acan ya hassasiyetinden yada dusunmediginden soyleyememis ama bens enin tarif ettigin klavye delikanlisi degilim kocum dininiz ve duzeniniz bozuk ve hatta b ile baslayan diger tarife de uygun.

Profikim acik oldugu izre sehre ugrarsan yuzune de soyleyebilirkm.

Yaninda zulfikari getirmeyide unutma.

Bakarsin cenneti garantilersin.

Potansiyel isid ci..

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Uzun zaman evvel filistinli hi sarkicinin hayat hikayesini okumstum.atmasaydim mutlaka paylasirdim.

Israilin fikistindeki vahsetinden dolayi kendi halkini elestirmeye basladigi ve artik kendi toplumjnda varinamadigi iddiasiyla ingiltereye iltica eder ve basvurusu hayati tehlikesi nedeniyle kabul edilir ingilterede sarki cikarir unlu olur.

Ona gore filistinliden sikayetci olursa ilticasi daha hizli kabul olacaktir.

Oylede olur.

Zira durusu ile aydinlanmis bir filistinlidir..

Ingilterede filistinliler olmak uzere arap cehaletini elestirdigini idda edip batilasmadan medeniyetten dem vurup durur.

Gel zaman git zaman kendi gibi bir cevre edindikten sonra gercek yuzu ortaya cikmaya baslar.

Baslar ngiltere basta olmak uzere ve israile destek veren ulkeleri elestirmeye.

Hatta bunu konu alan kliplerinde kilicli kelesli simgeler kullanmaya baslar.

Kendi gibi ingiltereye iltica edip kabule dilen ama kendisindwn daha hizli gercek yuzunu ortaya koyan mollasindan tutunda malezyali isid kafali imama somalili hasan seyhten tutunda abd den gelen cocuk tecavuzcusu sonradan muslan olup dogru yolu bulmus evsize kadar herkese destek cikmaya da baslar.

En sonda kuran yaktigi iddiasiyla basina yansiyan birini olduren YUCE SEREFE NAIL BI MUSLUMANI finanse ettigi kanitlaninca kisa hapis cezasi sonrasi ulkesine postalanmisti..

Hikayeyi haturkayan olursa pm lutfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

hep diyorum. islama derinlemesine inanan işidliye dönüşür. insan öldürmeyi kendine hak görür. bugün bu ülkeden göçler çoğaldıysa bu yobazlar yüzünden. ne yazık hükümet de kendi çıkarları uğruna bu yobaz düşüncenin arkasında. sonucunda nefret tohumlarını bu ülkeye ektiler. ama yobazın beyni yok. kurulmuş robot gibi olacak onlar. inandıkları dine yazık ettiklerinden haberleri yok. ama gerçek dini yaşıyorlar. din inanmayanı dışlıyor. kardeş kardeşe düşman olur bu fikirlerle. ama önü alınamayacak bence. cehalet virüsü yayılıyor.

İslam dininin her emrini yerine getiren ve nefsine hakim olan topluma yararlı bir birey olur artı DAEŞ terör örgütü Amerikalıların kurduğu bir örgüttür bu örgütün yakından ve uzaktan İslam diniyle alakası yoktur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• "...düşmanlık ederek bir yere varamazsın."

Spoiler için tık
  • quote:

Selefiliği islam dışı mezhep olduğunu kim belirliyor, böyle bir kurul mu var.
    İşidçileri israil tedavi ediyormuş, hiç mi tr de tedavi olmamışlar, Ya da finansörü çok sevdiğiniz S. arabistan olduğu konusunda ne düşünüyorsun. Dünya bilirmiş asıl sizin dünyadan haberiniz yok gelmişsin ahkam kesiyorsun. Veriyorlar elinize kitap uyu babam uyu.

Müslüman işidçi olmaz mış, işdin hangi eylemi Kurana aykırı, adam öldürmesi mi, kadınları cariye yapması mı, köle pazarı kurması mı. Adamlar kafaları bile kurana uygun kesiyor.

• 112600 1 kullanıcısına yanıt
    Sorsaniz.

Gercek islam bu degil..

Iddia ediyorum

Bir hristiyanla bir musluman ruyada

Tanrinin ibrahimin yaptigi gibi cocugu bogazlmasini emrettigini iddia edip vocugunu bogazlasa

Musluman hristiyani inancsal acidan muslumani ruhsal acidan elestirecektir.

Yeter ki dinine zeval gelmesin.

Ayni eylemi bile kendince yorumlamayi sececektir.

Kuranin mealleri oyle degilmidir.

Hak dinin hak kitabi yoruma ihtiyac duymamali.

Kesin ve net olmali.

Cunku muslumanin yanlisi islami ilgilendirmez.

Din adina yapsa bile.

Kendi gibi 3 5 molla kafakinin ortamlarda ise iside kikicin kewkin olan dualari ettiklerini de iyi biliyoruz.

Yukatda arkadasin dedigi gibi cigerlerini biliyoruzda kirmamaya calisiyoruz.

Zira elestiriyi hakaret kabul eden seviyeden kurtulamamis insanlardir kendileri.

• Gerçek islam bu değil, demelerinin sebebi, laik bir ülkede yaşadıkları için islamın ılımlaştırılmış halini öğrenmelerinden kaynaklanıyor. Öğrendikleri ile gerçekte olan farklı çünkü.
    Bu ülkenin yarısından fazlası deist ancak kendisini müslüman olarak tanımlıyor, çünkü islamiyeti bilmiyor, okumamış, kafasındaki islamı yaşıyor.
    geçenlerde bir akrabam karını dövebilirsin diye ayet var diye iftira atıyorlar diyor, ne söyleyebilirsin ki.
  • IŞİD eylemlerini yaparken direkt olarak kurandan ayetler okuyor. Her eylemini kurana göre yapıyor. Müslüman olmayanlara savaş açma tevbe 29'a uygun, savaşta kafa kesme muhammet 4 uygun. yaptığı diğer her eylemin kuranda karşılığı var. Yok israilde tedavi ediliyor diyede komik komik konuşmayın. sizin reisiniz sayesinde burda, Türkiyede tedavi edildiler, silahlarıda kimin gönderdiğini biliyoruz.

Son olarak Cerndeki bilim adamlarının %97si ateist. Ateist oranı yüksek toplumların insani gelişmişlik durumu ortada. Öte yandan müslüman ve dindar ülkelerin gelişmişlik durumuda ortada. Yani ortada bir zavallı varsa, o da müslümanlar. Tanrı varsa, en çok sizden nefret ediyor :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.