Şimdi Ara

#yks2020 #SınavıErteledinKonularaDokunma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
2.574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam 12'ler bu konuları adam akıllı görmediler müfredata göre. Hani emek hırsızlığı olarak düşünmeyin bunu, girseler sınava normal müfredata göre, çoğu 12 çakılıp kalacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Melihh21 M kullanıcısına yanıt
    hocam bazı konularda size hak veriyorum ama 2019da sınava girmiş biri olarak bu konular olmadan düzgün bir sınav yapılabileceğini düşünmüyorum.lys sistemi olsaydı yine bir sıkıntı çıkmazdı zira lys mat 80 soruydu. sorulan 40 sorunun en zor sayılacak konularından 5 tane soru kalkarsa işte o zaman yığılma olur diye düşünüyorum. zaten 1 ayt neti ilk 10 binde 2bin kişi öne atıyor bu sayı hayret edilesi. mesela eşitsizlik konusu çıkarılsa nispeten pek bir fark oluşmazdı ancak burada gerçekten baba konulardan bahsediyoruz. biz mezun adamlarız evet bu konuları 2. kez çalıştık artık tecrübeli sayılırız 12lere göre ama sonuçta kimse 121 81 yapmıyor ben burada bir 12-mezun ayrımı göremiyorum. 12ler de 4er parabol polinom sorulmuş bir ayt mat istemesin lütfen.

sınavın ertelenme sebebinin de bu olduğunu tahmin ediyorum, yök hem sıralamalar adına böyle bir hataya düşmek istemiyor hem de odtüde boğaziçinde mühendislik okuyacak adamların xin integralini bilmeden buraları kazanmasını istemiyor zira üst seviye ünilerde müh. okumak gerçekten çok zor benim okuduğum kadarıyla. 11. sınıfta integralin eski bölümlerini öğrenmiş biri olarak zaten integralin daha çook kolay kısımlarını görüyoruz onu da belirteyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TROHNET

Hocam 12'ler bu konuları adam akıllı görmediler müfredata göre. Hani emek hırsızlığı olarak düşünmeyin bunu, girseler sınava normal müfredata göre, çoğu 12 çakılıp kalacak.
    sınav daha fazla zormu gelir hocam. gerçi parabol polinom derya deniz konular hepsi allah var.
  • Türev integrali bitirmem 1 haftamı almadı merak etme sen, bulunduğum net aralığındaki adamlara konuların kalkması dokunmaz. Yani rakiplerim integral yapamıyordu integral kalktı rakiplerimle aynı seviyeye geldim gibi bir şey benim için söz konusu olamaz. Seviyeme gelirsen anlarsın.

Olacak olan şey ise ösym nin pkob parabol gibi konulardan zorlayıp sıralamalarda aşırı yığılma olmasıdır.
    Küçük beyinleriniz olaya integral yapamıyordum oley kalktı olarak baktığı için benim bahsettiğim şeyi anlama ihtimaliniz yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cheers darlin

Türev integrali bitirmem 1 haftamı almadı merak etme sen, bulunduğum net aralığındaki adamlara konuların kalkması dokunmaz. Yani rakiplerim integral yapamıyordu integral kalktı rakiplerimle aynı seviyeye geldim gibi bir şey benim için söz konusu olamaz. Seviyeme gelirsen anlarsın.

Olacak olan şey ise ösym nin pkob parabol gibi konulardan zorlayıp sıralamalarda aşırı yığılma olmasıdır.
    Küçük beyinleriniz olaya integral yapamıyordum oley kalktı olarak baktığı için benim bahsettiğim şeyi anlama ihtimaliniz yok.
    Bu adam ruh hastasi, baska aciklamasi yok. Helal lan sana 1 haftada türev integral bitirdin çok yüksek siralamalardasin yanina yaklaşamiyoruz öff be ıslandım yemin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melihh21 -- 27 Mart 2020; 2:56:15 >

• Böyle bir konuyuda siyasete bağlamakta büyük başari bunun icinde tebrik ederim. İnsanlardan farkli veya üstün olduğunu felan kanitlamaya calisiyor garibim. Belki büyüdüğünü kanitlamaya calisiyordur bilinmez. :D

• cheers darlin kullanıcısına yanıt
    bu forumda en sevdiğim adamlardansın bir de almanyalıdoktor falan var düşündüklerimi yazıyorsunuz
    tahmin edeyim hedefin 70 tyt 40 ayt mi

• Hayir degil? Adami nasil ağlattiysak etrafina saldirmaya basladi. Şimdi bonom notlorom sondon yoksok triplerine girip insanlari ezebilecegini düsünüyor o kücücük beyni ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melihh21 -- 27 Mart 2020; 3:56:17 >
    Buranın gurur tablosunu bilmeden milleti netleriyle ezmeye çalışıyor, halbuki bilmiyor ki burada bunu tokatlayacak birsürü adam var.

• cheers darlin kullanıcısına yanıt
    Direk daha belli olmayan sınavın netiyle milleti ezmeye çalışan birini ilk defa görüyorum he. Burada seni 100'e bölüp 10'la çarpacak birsürü adam var daha neyin artistliği la bu? Sanki 1.'lik adayı he

Dışarıda eline kız eli değdi mi 10 gün komada kalacak adamsın hala neyin artistliğini yapıyorsun la sen? Tahmin edeyim sınav bitince LoL oynayıp çekmekten başka bir işin olmayacak hala konuşuyorsun

• knitta kullanıcısına yanıt
    Hocam işte siz konuları doğru düzgün gördünüz ama 12'ler bu konuları adam akıllı görmediler işte, sıkıntı orada. Bende isterim daha eleyici olsun, integral görülüp girilsin ama yapacak bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: cheers darlin

bu sınavın asıl muhattabı 12. sınıflar falan değil boş yapmayın
    geçen sene sınava girenlerin %40 ı 12.sınıftı. %40 için %60 ı es geçemezler.

haziran-temmuz arasında gerekirse hafta sonları da ders yaparak konuları işleyecekler, 12 ler de seve seve(!) o konulara çalışacaklar
    Hadi koçum şimdi seve seve mi olur baska sekilde mi olur 12. sinif 1. dönem müfredatina calis bakalim. Senin mezuna kalman çok umrundaymiş ya ösymnin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melihh21 -- 27 Mart 2020; 12:42:8 >

• Sana kötü bi haberim var

• 2.dönem kalktı KSLDLDLĞD

ya sen hedefini söylesene bi 70 tyt 40 ayt mi 110tyt mi 75 ayt mi bir öğrenelim

• 4 senedir tyt ayt - ygs lys forumundayım her senenin gurur tablosunu biliyorum, bu sene de beni tokatlayacak adam maksimum 3-4 tür beni kafana da takma da, sen önce tyt netlerini 3 haneye çıkart, ayt yi de 70 üzerine çıkart ondan sonra benim netlerimle ilgili konuşma hakkına sahip olursun

2002 liler ne aptallar lan :D konuların çıkartılmasıyla 2010 dan büyük yığılma olacağının farkında değiller bir de vır vır konuşuyor sığır sürüsü

özellikle sizin netlerinizde sınav tarihinde görülmemiş yığılma olacak da kime anlatıyoruz, iq nuz 2 basamaklı

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.