Şimdi Ara

YKS'YE 6 AY KALA DURUMUM / Sizce olur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
3
Favori
1.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, hemen konuya geçiyorum : TYT'de orta düzey bir denemede max 80 net görebiliyorum ( Mat max 20 net oluyor ) TYT konularında Fenden kimya ve biyolojide eksikler var, tahmini 1 aya kapanır. AYT kısmında 12'nin şimdiye kadar gelinen konuları tamam. 11 konularını hatırlamam lazım. Sınava 6 ay var hedef 10k sizce başarılabilir mi ? Lütfen realist cevaplar yazın. Teşekkürler.

• 7ay yok mu lan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim 6 ay deyip geçme çok kısa zaman gibi gelir ama aslında çok uzun bir süredir bu dediğimi nisan-mayıs gibi daha çok anlayacaksın

durumun hiç de fena sayılmaz yapamaman için sebep yok

• mbayediagne10 kullanıcısına yanıt

Hocam 6 ay ne biliyim az geldi gibi gözüme. AYT gözümü çok korkutuyor. Ayrıca TYT matematik'te hız problemi yaşıyorum yani soruya bakıyorum ne yapılacağını hemen kestiremiyorum. Hani bilmiyorum zekayla ilgili mi acaba ama zekam öyle alt seviyelerde değil yani heralde :) Günde 10 saat masamda oturuyorum 8 saati verimli diyebiliriz. Bunu da arttırmayı planlıyorum.

• 200 gün hocam, 6 ay diyebiliriz net olarak. Okul 2.dönem geç açılırsa belki temmuza alınabilir diye düşünüyorum.

• gayet yeterli bir süre istediğin netlere ulaşabilirsin. sınava bir ay kala vay be ne çok vakit varmış diyeceksin zaten.
  • Senden biraz kotu haldeyim hedefim de 25k. İkimiz de biraz daha hizlanmaliyiz ama geride kaldığımız doğru değil.
  • düzgünce netlerını yazsana maxı fılan bırak tyt ayt kaç net yapıon özdebirde kaç yaptın mesala

• rick_grimess R kullanıcısına yanıt
    TC kimlik numaramı da yazsaydın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.