Şimdi Ara

YKS son 63 gün (2 ay) kala 13 bin? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84
Cevap
8
Favori
15.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam o kadar da abartmayalim 30 netten 72 ye çıkmak inanılmaz birsey tıpta suan arkadaşım 10k yaptı cocuga Mart ayında 100k ya giremez diyorlardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yksmagduruyum -- 25 Nisan 2021; 3:1:38 >
  • Yksmagduruyum Y kullanıcısına yanıt

hocam ciddi misiniz nasıl bı çalışma yapmış acaba neye ağırlık vermiş deneme falan cozebilmis mi

• mfmf2020 M kullanıcısına yanıt
    Kanka Nisan başında 30 net yapıyordu 15 i Mat 15 i Fendi Mayıs başına kadar sabah akşam Mat 2 kastı 30 nete cekti Mati ara sıra Fen de bakarak Feni de 25 nete getirdi Haziran ayında da 35+ Mat 30-35 Fen yapıyordu Sinavda 40 Mat , 32 ya da 33 Fen yapmıştı ( yanlış olmasın Mati 39 da olabilir ) Tyt si de Nisan Başında 85 falandı sinavda 105-110 arasi birsey yapmıştı sanirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yksmagduruyum -- 25 Nisan 2021; 3:16:17 >

çok iyiymis valla kapasitesi varmis demek ki

Vardi hocam zeki çocuktu sağlam yazılım vs. biliyordu Matematik zekası inanılmazdı çocuğun hatta bir gün İntegral sorusu sordular buna yapamadı İntegral çalışmamış hiç sinirlendi Ertesi gün İntegral öğrenip gelmişti çocuk çatır çatır İntegral cozuyodu ya da bize bilmiyormuş gibi yapıyordu bilmiyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yksmagduruyum -- 25 Nisan 2021; 3:19:54 >

ahshaha 2.,cisi daha mümkün sanki hocam

Valla derslerle alakasi yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopervA

benim de durumum sizinle benzer bende çalışıyorum olursa bende yarından itibaren buraya yazayım belki sizi de motive eder bana da güç sağlar bol şans hocam

gayet iyi olur sen de 12 misin

süpersin

böyle mesajları görmek aşırı motive ediyor

• louisEa kullanıcısına yanıt

evet hocam bende 12 yim

• Ya ben tyt nin yarısındayım 40 netlerde falan. Daha ayt çalışmaya başlamadım ne yapabilirim sizce ? Nasıl bir yol izlemem gerek son 2 ayda ayt yi halledebilir miyim bir de tyt nin son konuları var kimyada mol falan sırasıyla youtube dan gidiyorum birkaç test çözüp geçiyorum konuyu. Fizik tyt optik falan çalışayım mı yoksa hızlanıp ayt mi geçeyim bilmiyorum böyle şeyleri ya taktiksel düşünemiyorum düz gidiyorum :( Ne yapabilirim.

• Sana tavsiyem tyt daha calisma Bir müddet. Ayt de 20 günlük kamp yap her derse 5 gun ayir mf ciysen mayis ortasi gibi biter aytn bir kere gecersin en azindan üstünden. Bende ayt temelim saglam olduğu için şuan yardirip gidiyorum Mayis basi gibi biticek. Konulari çıkart bi kağıda beser günlük kampla silip supur
  • Sana tavsiyem tyt daha calisma Bir müddet. Ayt de 20 günlük kamp yap her derse 5 gun ayir mf ciysen mayis ortasi gibi biter aytn bir kere gecersin en azindan üstünden. Bende ayt temelim saglam olduğu için şuan yardirip gidiyorum Mayis basi gibi biticek. Konulari çıkart bi kağıda beser günlük kampla silip supur
  • Dilbilgisi Integral fizik(atom) calistim bugün soru sayim tatmin edici olmadi konu eksiklerimi kapattigim icin 25 nisan
  • quote:

Orijinalden alıntı: louisEa

Sana tavsiyem tyt daha calisma Bir müddet. Ayt de 20 günlük kamp yap her derse 5 gun ayir mf ciysen mayis ortasi gibi biter aytn bir kere gecersin en azindan üstünden. Bende ayt temelim saglam olduğu için şuan yardirip gidiyorum Mayis basi gibi biticek. Konulari çıkart bi kağıda beser günlük kampla silip supur

20 günde bitirebilir miyim gerçekten ayt yi (İlla ki bir daha üstünden geçecem tabii ki ama) ? 5 günde 1 ders yani ?

Bana biraz yardımcı olabilirmisin genel olarak yani.

Böyle planı nasıl yapayım 5 günde sadece 1 derse mi ayırayım yani biraz örnek bir şekilde anlatır mısın kısaca. 1 günüm mesela şöyle yap böyle yap gibisinden.

Ayt hiç çalışmadım şimdiye kadar illaki tyt den birşeyler yansır ama Ayt konularını youtube dan konuları izleyip öyle ilerlemeyi düşünüyorum. Şimdi ben tyt çalışıyorum diye tyt test kitapları almıştım. Hiç ayt test kitabım yok.

Bana ayt test kitapları önerebilirmisin yani sonuçta yarın başlayacağım yani ayt çalışmaya tecrübem yok hiç.

Böyle çok başlangıç olmasın ben sorularda biraz sorgulayıp takıldığım için çözdüğüme değecek kitaplar yani orta derece kitapları çözebilirim diye umuyorum. Önerebileceğim kitaplar varsa eğer söylersen sevinirim.

• 3-4-5 ayt hepsini al. Konularin listesini cikart günde 3 konu bitir. (3×5=15) Vidyo +soru Çöz
  • Teşekkür ederim :)

Bundan sonra bende buradayım. Son güne kadar pes etmek yok.

Enerji tavan yola devaaaaamm.

• 26 NİSAN pzt ıcın su anlık 193 ayt bıo cozebıldım sadece. suan kampusten fotosentez solunum ızlıyorum sabaha kadar bıterse test cozcek kafa kalır ıns

• 212 yaptim yatıyorum okullarin kapanmasi iyi oldu bana en azindan 3 hafta gunde 500 amacım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.