Şimdi Ara

YKS’nin öne çekilebilme ihtimali hakkında ne düşünüyorsunuz ? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
5.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Madem eski tarihe alıyoruz sınavı lti bitki modern organiği geri getirin de tam olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra öyle bir şey görürsem şaşırmam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğru karar olur ama haziran 27-28 çok erken. Ünilerin akademik takvimleri, öğrencilerin tercih ve yerleşme süreleri düşünülerek bi tarih belirlenmesi lazım. Tabi vaka sayısı da etkili. Şu an öğrencinin psikolojisinin ve ertelenen tarihe göre plan yapması en önemsiz nedenler. Size 4 yıl süre veriliyor. 1 değil. Ayrıca bu döngünün devam etmesi için üniversitelerin akademik takviminin bozulmaması lazım.
    Psikoloji ve plan konusuna gelince üniversite sınavına 2018 de girdim. Sınava 1 ay kala seçimler yüzünden tarih değişti. Onu bunu bırakın dersinizi çalışın. Bu ülkede kimse sizin psikolojinizi "şu durumda" düşünmemeli.

• diğerize D kullanıcısına yanıt
    hocam sınavın tarihi o yıl alt tarafı 1 hafta ertelendi seçimlerden dolayı bu ondan daha farklı bi olay lütfen karşılaştırmayalım

• 0
  • Hocam siz komedi misiniz? Kasımda yeni sınav sistemi getirdiler. Böylece tarihler de değişmiş oldu. Hazirandan beri ygs lys ye göre planımı yapıp ilerlemiştim.

Ayrıca o 1 haftalık gecikme yüzünden insanlar 1 haftada kendine yer yurt bulmaya çalıştı. 1 Temmuzda yapılan sınavın bile yerleştirme sonuçlarının açıklanması Eylülü buldu.

• diğerize D kullanıcısına yanıt
    doğru hocam haklısınız sınavın o sene değişmiş olma ihtimalini aklımdan çıkarmışım

• böyle bir sey olursa bi yarasa da ben yerim
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.