Şimdi Ara

YKS 202X İçin Soru Cevap (y-say:17) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
26
Favori
8.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lan olm matci de 16. Olmuştu 16 17 dhden

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Firestorm2321 F kullanıcısına yanıt
    18 de jhaer olmuştu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sriiouss

18 de jhaer olmuştu hocam
    Uygulamaya bak gurur tablosu resmen

• paragraf için ne önerirsiniz kitap rutin vb

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • İnsan mısın?

• Hocam utanarak söylüyorum ki son sınıfta kitap okuma alışmanlığım yoktu. Onun yerine en azından hiç bir şey okumamış olmak yerine dergi okuyordum bilim teknik, popular science vb.

• Don freecss kullanıcısına yanıt
    anladım hocam paragraf çözüyor muydunuz rutin olarak

• Evet hocam çözüyordum yani tyt denemesi veya türkçe branş denemesi çözmemiş olursam ayrıca paragraf çözüyordum

• Hocam zaman konusunda nasıl hızlandınız? Mesela +30dk arttı falan demişsiniz yukarıda. Ben türkçe için 35dk, sos+fen için 20-25dk ayırıyorum ama mat çok zamanını alıyor. Hızlanmam için ne tavsiye edersiniz? Özellikle problem sorularında bilgileri düzenleyip işlemede sorun çekiyorum biraz. Soruyu doğru yapıyorum genelde ama dediğim gibi fazla zaman harcıyorum. Matematiğe 60dk civarı ayırıyorum, deneme çözme süremi 100-110dk’lara çekip kalan sürede diğer soruları kontrol etmek istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ein ausländer -- 27 Ağustos 2021; 12:1:31 >

çok iyi, umarım KOÇ TIP'tan 4 GPA ile mezun olursun. Bu arada 10,11 de verilen ödevlerin hepsini nasıl yapabiliyordun? Örneğin fizikten palme vs hepsini yapabilmek için robot olmak gibi geliyordu bana, bu konu hakkında ne düşünüyorsun_?

• Hocam türkçe çöze çöze hızlanıyor. Fen sos için ben de siniz gibi 15-20 dklık süre ayırıyorum. Matta ise ilk olarak sorunun bize anlattığı değişken ve bizden istediği denklemi bulmak lazım sonra da bunları düzgünce yazmak, ben yazıdan dolayı çok soru kaçırdığımı hatırlıyorum. İkinci olarak ise matta ben koşuyor gibiydim nefes nefese kalıyordum çözerken sınırları zorlayarak hızlandım

• functionmachine kullanıcısına yanıt
    Hocam umarım öyle olur. 10-11 de ben okul başlamadan çalışmaya başlamıştım hocaların verdiği ödevleri çoktan yapmış oluyordum yani hocalarda 1-2 hafta önde götürüyordum

• Hocam ayt biyolojin iyi olmalı palme paraf harici hangi soru bankasını önerirsin

• Hocam biraz özel olucak ama mastürbasyon sıklığınız neydi. Çoğu yerde yapılmaması öneriliyor dikkati arttırdığı söyleniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aphextriplet A kullanıcısına yanıt
    Kafa dengi ve aydın. Güzellerdi

• Genel olarak Türkçeyi nasıl çalıştın ve sosyali merak ettim :D. Dil bilgisi biliyor muydun?

• Dil bilgisi biliyordum ama 8. Sınıftan kalma bilgilerdi. Üstüne bir tur cila çektim 1 tane de sb ile halloldu. Sosyali ben çok garip çalıştım ea gibi çalıştım bence öyle çalışmaya hiç gerek yok. Coğrafyayı bilmek lazım ama geri kalanında biraz bireysel yöntemler uygulanmalı. Sadece sos denemesi çözerek fulleyen arkadaşım da var benim gibi bütün konuları öğrenip 2 yanlış yapan da. O yüzden o kısım biraz bireysel be sınav şansı.

bende de aynı durum 8. sınıftan biliyorum,sosyal eksi sonsuz fln teşekkürler tekrardan

• hocam bu konuda doktorunuza danışmanız daha sağlıklıdır.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.