Şimdi Ara

YKS 202X İçin Soru Cevap (y-say:17) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
26
Favori
8.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

+30dk? Bu sınavda? 2020 Tyt'yi kaç dkda çözdün hocam sorması ayıptır :DD

• MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt
    135. Dk da 7 boşum vardı 2020 temmuz sonu seviyemi ölçmek için çözmüştüm 165 dk sonunda 7y vardı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hocam internete sınav dönemi boyunca ne sıklıkla girdiniz

• Don freecss kullanıcısına yanıt

Ha bu normalmiş aslında :D. Dedim herhalde bunu da 60dkda çözüp bitirmiştir

• Bruhmomenti420 kullanıcısına yanıt

Benim de aynı. Her iki sınavda da 30 tane mat doldurabildim :D. Tabii keşke 30-0 gelse idi ikisi de :(. 108 Tyt doldurmuştum asla yetişmedi bir de bu hocama bak 30 dakika arttırdım diyor :DD

Ha bir de mattan sonra türkçeyi kontrol etme planım vardı edemedim 31-9 geldi orada da film koptu aslında :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLuckyInteger -- 25 Ağustos 2021; 22:33:17 >
  • Sosyal medya olarak wp ve snapchat kullanıyordum sayılıyorsa youtube dışında. Youtubeda da yksnin dışına çıkmamaya özen gösteriyordum. Olabildiğince vaktimi çalacak şeylerden uzak duruyordum

• sıralamanız çok iyi hocam, tebrikler. 18. jhaer hocam olmuştu sanırım. bu sene mi, geçen sene mi; işte onu hatırlamıyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ha vaktimi en çok yiyen yer DH TYT/AYT dir bunu söylemeliyim her gün giriyordum. Özellikle tg denemelerden sonra falan

• MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Hocam kafanızda tıp ile mi girdiniz sınava, yoksa koç tıpı imkanları içi mi tercih ettiniz?

40 mat yapmışsınız ayt de ve olimpiyatçı olunca mata kafa zehir gibi çalışyordur bence . Tıp yazmanız biraz garibime gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bruhmomenti420 kullanıcısına yanıt
    Tıp ile girdim hocam. 9. Sınıfa başladığımda da tıp istiyordum. Ceng için ise bu vakte kadar hiç yazılım denemedim bu yaz bi python bakayım dedim iyiki de yazmamışım ceng çünkü yapamazdım ilgim yok o yöne. Fiziksel olarak hareketli bi meslek istiyorum ben

• hocam dediğiniz altın nokta temel bilgiler 1 kitabına göz gezdirdim biraz. ilk başlarda gerçekten zorlanıyor muydunuz çözmeye çalışırken yoksa kolay mı geliyordu. kim öğretiyor bunları size valla ağzım açık baktım sorulara.

• louvenotti L kullanıcısına yanıt
    2 üst dönemden bi öğrenci çalıştırıyordu bizi. Kitapta ilk başlarda anlama kısmı zorluyordu ne dediğini anlamıyordum okuduğumda. Zaten olimpiyat açısından benim seviyem düşüktü olimpiyatın bana faydası yks konularını önceden görmek ve bazı kurallar ve konular yksde olmayıp olimpiyatta olan işime yarıyordu

• AŞI OLUN

• Vaay tebrikler reis yararlı konu 

• 10.sınıfta agislerde kaçıncı oluyordun

• functionmachine kullanıcısına yanıt
    Genel sıralamada 1-5 arası değişiyordu hocam

Hocam branş bazında açar mısınız bunu

• aphextriplet A kullanıcısına yanıt
    0-2 fen 0-3 sosyal 4-6 türkçe 2-4 mat. Sonradan mat ve türkçe de azalmaya başladı

• bak bak adamla kendilerini karşılaştırmak için soru soruyolar SİZİN NE HADDİİNİZE BRE KAFİRLER gidin GTÜ'ne giremeyen adama ben soru falan sormam  

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.