Şimdi Ara

YKS 202X İçin Soru Cevap (y-say:17) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
26
Favori
8.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu yılın yksdeki matematiğini bahçeşehirin tyt ayt deneme sınavındaki matematik sorularına benzettim, onlarda olimpiyat endeskli sorular soruyordu ve o denemelerde de olimpiyatçılar yüksek yapıyordu genelde, sen ne düşünüyorsun bu konu hakkında? sence benzer miydi? bana piyasadaki en benzer sorular bahçeşehirin mat soruları geldi

• Don freecss kullanıcısına yanıt

Siz ne gereksiz şeylere girmissiniz ya, gerci kitap da garip analizin icine her seyi doldurmuslar. Lti zaten hiç yok, polinomda da vieta ile cikmayan soru gelmiyor zaten 1de. Hangi yayinin bu 

Mohlar dicem de mohlarda lti mi var 

Edit: var gozukuyo ben niye hatirlamiyorum bunu, kapagi da degisik bizim maviydi biz analiz 2yi almadik mi acaba. Eve gidince bakayim bi muhtemelen kapagi acilmamis bi sekilde bulucam kutulardan 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Killing Road -- 25 Ağustos 2021; 20:9:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam ne yazdınız ?

• Hoş geldin :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt

altın noktaydı benim aldığım kitaplar

• functionmachine kullanıcısına yanıt

açıkçası hocam ben soru tipi benzetmede çok iyi değilim ama çevremden de böyle şeyler duydum o yüzden doğru olabilir.

• koç tıp

• Tyt’de 25 paragrafı görünce tırstım. Paragraftan başlıyorum çünkü ben. Sonra paragraf kısmı bitmişti ama rahat 5-6 sorudan emin değildim fizikte optik sorusunda dedim ki bu senenin eleyici fizik sorusu bu ve ben yapamayacağım dedim biraz stres oldum. Sosyalde de felsefeden emin değildim. Matematiğe geldiğimde geometriden başladım ve 10 dk da 7-8 soru çözebilince stres oldum yetiştiremeyeceğim diye sonrasında matta da boşlarım çıktı boşlar böyle her derste birikti neyseki sonradan açıldım o anki stres kontrolüm nasıldı hatırlamıyorum ama oluk oluk terliyordum sıcak+stres. Neyse mattan da 3-4 boşla çıktım tr nin geri kalanına geldim çözdüm boşlarıma baktım fende sosyalde matta 30dk kala bitmişti sınav paragrafları kontrol ediyordum fen-sosu kontrol ediyordum. Ama zordu sınav yani

Hocam tytde nasıl bir seviye bu seneki tytyi 30 dk arttırarak bitirmek

tyt matta 9 soruya bakamadım ben 

• Bruhmomenti420 kullanıcısına yanıt
    Hocam ona ben de şaşırdım açıkçası evirip çevirmeye gerek yok. Denemelerde süre arttırıyordum tamam ama bu sene herhalde 6. Hissimi açarak girdim sınava

• Şu sınava Fermat girse 40 Mat yapamazdı çok büyük iş helal olsun brom emeğinin karşılığını almışsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yksmagduruyum -- 25 Ağustos 2021; 22:20:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Tebrikler. Ben de 12 ye geçtim. İnşallah seneye böyle bir konu açmak nasip olur. 12 ye başladığında tyt netlerin kaçtı?

• egehan531 kullanıcısına yanıt
    105-110 arasıydı 110 üstüne kasım sonu aralık başı gibi çıkmaya başladı

• hocam çok tebrik ederim, harika bir başarı. öneri/tavsiye yazınızı merakla bekliyorum

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Lisede hangi derste çaktınız hocam?

• Bu kadar üst seviye birinin vereceği herhangi bir tavsiye forumun yüzde 99'u için geçersiz olur.

Tebrik ederim hocam, başarılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 25 Ağustos 2021; 22:24:22 >
  • ben de yakın sayılırım bu netlere.

aytyi ne zaman bitirdin? ben dershaneye gidiyorum, okul da açılacak gibi. 11 konularım tam, 12 ye başlamadım. hocalarım başlama bizle git diyor.

• -Shepard- kullanıcısına yanıt
    Türkçe

• egehan531 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim durumum biraz daha istisnai bence. 11 in sonunda bütün konuları bitirmiştim ama 11 sağlamsa 12 zaten çok uzun sürmez sizin de.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.