Şimdi Ara

YKS 202X İçin Soru Cevap (y-say:17) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
26
Favori
8.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır yazı gelince uplarsaniz sevinirim hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evet ayt matematik. Bitirebilmemin sebebi 9. sınıfta mat olimpiyatlarına hazırlanmıştım konuların çoğunu 9. sınıfta öğrenmiştim 11'de pekiştirdim tekrardan videolarla.

• hocam ilk tyt denemenizi kaç netle yapmıştınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • damakcatlatan kullanıcısına yanıt

hocam ilk TYT denemem 109'du

• Kullandığın kitapları ve youtube kanallarını yazabilir misin ?

• Don freecss kullanıcısına yanıt

Bu adamın gücünü kim 109 yaptı?

• Buradan çıkarılabilecek en iyi sonuç bence lise hayatının boş geçirilmemesi olur. :D

• Ayt konularından soru geliyor muydu olimpiyatlarda ? 

TKR hocam ne diyorsun :/

@The Killing Road

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLuckyInteger -- 25 Ağustos 2021; 19:45:21 >
  • airplanebender A kullanıcısına yanıt

Youtube kanalı olarak konu anlatımlı pek bir şey öneremem çünkü ben izlemeye başladığımda tek bildiğim kanal hocalara geldikti o yüzden bütün dersleri ben hocalara geldikten izledim. Önerir miyim yani ben anlamıştım ama diğer kanalları özellikle sadece tek bir ders için video çeken kanalları bilmediğim için o zaman izlemedim o yüzden diğer kanallar hakkında bir fikrim yok. Sadece sene içinde aktif olarak böyle 5-10 dk lık 2-3 soru çözen kanalları takip ediyordum onlar da : vayni team, matematiğin fatihi, anıl hoca ile matematik, eyüpb'nin 1soru 1yorumları'nı izliyordum sabah uyandığımda ya da akşam yatmadan ders çalışmadığım ama boş kalmasını da istemediğim zamanlarda yani. Kitap olarak piyasadaki çoğu kitap birbirinin aynısı ama her ders için 1 kitap seçecek olsaydım

ayt mat: acil

ayt fizik: 345

ayt biyoloji: aydın-kafa dengi

ayt kimya: aydın

• MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

hocam çalıştığımız 5 kitap var bunlar

1-temel bilgiler

2-sayılar teorisi

3-sayma ve kombinatronik

4-analiz I

5-analiz II

analiz 1 ve 2 de yanlış hatırlamıyorsam işte bu fonksiyon polinom limit türev integral vardı. ama 1. aşamada bunlar var mıydı hatırlamıyorum.

Hocam hangi bölüm yazdınız

Anladım hocam. İlk defa tam listeyi gördüm  

• zorladı hocam baya. yani son 40 dk kala 4 sorum hala boştu matematikte ve feni tekrar edememiştim. benim ayt çözme metodum fen-mat 70 dk içerisinde bitirmek sonra bir 70 dk daha silerek baştan çözmek kalan 40 dk da emin olmadığım sorulara bakmakla geçiyordu ama sınavda öyle olmadı dediğim gibi matematikte çözemediğim 4 soru vardı fende de 1-2 sorudan emin değildim. o an da zaten baya stresliydim ya ağlayarak çıkacaktım eve gidecektim ya da bir şekilde çözecektim.

• kro60 K kullanıcısına yanıt

koç tıp

• Tebrik ederim hocam büyük başarı gerçekten. Hocam iq puanınızı biliyor musunuz ?

• şu anlık hayır ama eğer yolum amerikaya düşerse mensa ıq testini yaptırmayı planlıyorum hocam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.