Şimdi Ara

YKB Worldcard Mart 2017 6x100'e 50 TL puan kampanyası (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
10
Favori
8.312
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yapı krediye teyid için sordum, Masterpass ödemesi Payu/Markafoni olarak geçiyor ve genel kampanya kapsamında sayılıyor dediler. Bilginize.
  • Arkadaşlar mobil ödemeyi açıyorum tik işareti geliyor sonra hemen kapanıyor sorun nerde olabilir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonla temassiz 100 tl cektirsek, 4x25 mobil odemeyle birlesir mi? deneyen oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • infest06 kullanıcısına yanıt
    Birleşiyor hocam.
  • jeremyre kullanıcısına yanıt
    tesekkurler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada'dan oto lastiği alışverişi yapsam kampanyaya dahil olabiliyor muyum?

sormamın sebebi kampanya şartlarındaki "Gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kasap, manav, şarküteri, beyaz eşya, elektronik marketler ve çiçekçilik sektörleri" ibaresi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

Listede belirttiğiniz site varsa dahil edilir,tekrar listeyi kontrol ederek şayet bulunuyorsa kayıt açtırabilirsiniz.Hangi postane çekildiği önemli değil,listede yer alıyorsa dahil edilmek zorunda,hata varsa da müşteri memnuniyeti adına yükleme yapılacaktır.

BKM Ekspres - Markafoni alışverişlerinde sıkıntı var. Benimde alışverişlerim sayılmadı, çağrı merkezi yetkilisi başka postan çekilmiş dedi hiç de öyle memnuniyet namına bir şey olmadı, arkadaşın dediği gibi suç bize kaldı.
  • rapajc07 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet,şimdi baktım ve BKM Express ile ödeme yapıldığında Markafoni olarak gözüküyor ama farklı pos kullanılıyor BKM Express'te.BKM Express ile ödeme yapıldığında farklı pos kullanması Markafoni firması ile alakalı.Firmaya konuyu iletiyorum BKM Express sistemlerini kontrol etmeleri için yine de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 9 Mart 2017; 15:13:28 >
  • Merhaba,

Sektör şartına bağlı kalmak kaydıyla,seçili internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 9 Mart 2017; 17:54:13 >
  • Bende yapikredi tl kart vardi bununla 3 kere 100 tl lik harcama yaptim bugun yeni basvurdugum kredi kartim geldi. Cuzdan uygulamasindan kredi karti icin katildim kampanyaya geri kalan 3 harcamami kredi kartiyla devam etsem 50 tl puani alabilirmiyim?

• burunsuzpinokyo kullanıcısına yanıt
    Alırsın

• 4 defa mobil ödeme+mart 50 tl puan kampanya+şok 100"e 15 tl+600 e 20 kişiye özel harcama hedefi kapsamında alışverişlerimi tamamlamak üzereyim,mesajda geliyor.
  • 2. 100 tllik alışverimi Vatan Bilgisayardan yaptım 10 TL kazandınız mesajı geldi.Sonrasinda 3. 100 TL lik alışverişi Hepsiburada'dan yaptım fakat mesaj gelmedi. Sıkıntı çıkar mı bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇAKIR_41 -- 10 Mart 2017; 12:50:53 >
  • online olarak kuyum kategorisinde neresi var?
  • arkadaşlar bilgisi olan var mı? dün migrostan önce 40 tl sonra 80 tl alışveriş yaptım, fişler aynı güne ait ve aynı migrosa, sizce 100 e 10 world puan verir mi vermez mi? toplam 120 oluyorda, yoksa tek fiştemi 120 olmalıydı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi csimurat -- 10 Mart 2017; 17:31:39 >
  • bim a101 vs dahil değilmi şimdi üyemiydi onlar?
  • csimurat kullanıcısına yanıt
    Tek fişte olmalı.

• Ben 100 üzeri alışveriş ten sonra 2 defa Markafoni den alışveriş yaptım 100 üzeri hiç mesaj gelmedi. Kabul olmadı mı? Alışveriş in birini masterpass den yaptım

• Ekstreme 104 tl yıllık ücret yansıtılmış. İlk işim paraf ve cepteteb varken gereksiz bir kart oldu benim için.

• Sanal kartla yapılan alışverişlerin puanı yine sanal karta mı yüklenecek? Bonus'ta öyle oluyor, bunda da öyle mi acaba? Kredi kartı hırsızlığına maruz kaldığımdan beri sanal kartsız alışveriş yapmıyorum internetten.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.