Şimdi Ara

YKB World Kart ile her 25 TL Mobil ödemeye(NFC) 5 TL WP, (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
391
Cevap
20
Favori
27.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorulmuş olabilir ancak göremedim , kampanya katılımı yapılması gerekiyor mu cüzdan uygulamasında bir kampanya göremedim de...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darnglove

sorulmuş olabilir ancak göremedim , kampanya katılımı yapılması gerekiyor mu cüzdan uygulamasında bir kampanya göremedim de...

Katılım yapmadan alışveriş yaptım kazandınız sms leri gelmeye başladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.islemi yaptim slipte 40 tl kazandiniz 1 kere daha yapin 50 tl kazanin yazdi(halbuki 5 islemde yapilmasina ragmen).acaba ilk islemi saymiyormu, malum word ilk islemden sonraki islemleri sayma gibi bir inadi var butun market kirtasiye vs kampanyalarinda oldugu gibi, ama butun slipler ve fisler elimde (zaten hepsini migrostan yaptim) .not 5 .islemde basarisiz demedi hayret daha onceki 4 islemde once basarisiz demesine ragmen sifreyi girince onaylamisti:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

3 defa yaptım ama iki defa yapmışım gibi SMS geliyor.

Her gün bir kere yapabilirsin diğerlerini kabul etmez 5 ayrı günde bitirmem lazım

• Yapıkredi kadar beceriksiz bir banka daha görmedim. Bugünle beraber üçüncü defa çalışmayan mobil uygulama yüzünden ürünleri kasada bırakmak zorunda kaldım. Sorun ne diye mobil uygulamaya giriyorum teknik bir sorun nedeniyle işleminiz gerçekleştirilemiyor diyor. Beceremeyeceğiniz işi başlatmayın ya.

• İphone 7 ile NFC ödemesi yapabiliyormuyum
  • fenerliyizbizler F kullanıcısına yanıt
    Hayır

• Arkadaşlar iyi akşamlar mi5 le mobil ödemeyi kullanan oldu mu? Bir kaç kez Şok markette denememe rağmen pos cihazından herhangi karşılık alamadım. Nfc açık ödeme yönteminde de yapıkredi cüzdan seçili ama başarılı olmuyor

• bendede ilk harcama yokmuş gibi diğer smsler 10 ar 10 ar geldi son sms 40 TL diyor . yatırırlar herhalde 50 yi konu hakkında müş. hizm. arayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L0D0S -- 13 Kasım 2017; 21:37:32 >
  • şükür temassız pos olan bi benzinlik buldum

hangi bankanın posu olduğu farketmiyor akbank posundan çektim kampanyaya dahil oldu

• Arkadaşlar fiste gözükmesine rağmen 10 tl yatmadi süresi felan mi var.
    Alışverişlerimde de yaninda )))) bu mobil ödeme işareti var ama puan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 14 Kasım 2017; 9:36:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Arkadaşlar fiste gözükmesine rağmen 10 tl yatmadi süresi felan mi var.

Kazanılan puanlar 7 Aralık 2017 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 18 Aralık 2017’dir.

7 aralıktan sonra bakmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Arkadaşlar fiste gözükmesine rağmen 10 tl yatmadi süresi felan mi var.

Kazanılan puanlar 7 Aralık 2017 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 18 Aralık 2017’dir.

7 aralıktan sonra bakmak lazım.

Sagolasın...
    Axessin cart diye hemen yatirmasina alışmışız.
    Yatma tarihine bakmak aklima gelmedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu telefonla temasszi odemelerde sifre istediginde kartin sifresini mi giriyoruz yoksa ekranda odeme esnasinda ekranda cikan 4 hanele sayiyi mi giriyoruz?Bilen biri allah rizasi icin cevap yazsin.

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Kartın şifresi hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: zenmavi

Kartın şifresi hocam

Dun migrosta hasbel kader telefondan yaptim odemeyi.Hos normalde onu bile yapmiyordu.Sifre istedi ,sifreyi girdim.Bu sefer de işlem reddedildi.Siradaki güruh arttigi icin tekrar tekrar da denemek istemesim.Anlamiyorum ki bu kadar zor olmasa gerek.Biz de mi sikinti var,biz mi yapamiyoruz?Anlamadim gitti.

• L0D0S kullanıcısına yanıt
    Benimde 5 yerine 2 alışveriş görüyor. MH'yi aradım, haklısınız dedi ve kayıt açtı. 1-2 gün sonra arayıp, kampanya puanları yattığında eksik yatarsa tekrar kayıt açın yatırılır bilgisini verdi.
  • arkadaşlar mi6 ile ödeme yapabilen varmi? telefonu yaklastirdigimda pos cihazı lütfen kartı çıkarınız diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

şükür temassız pos olan bi benzinlik buldum

hangi bankanın posu olduğu farketmiyor akbank posundan çektim kampanyaya dahil oldu

kadıköy de mi paylaşır mısın hangisi
  • selo224 kullanıcısına yanıt
    yok kadıköy değil :) sakaryadayım ben

benzinlikleri arayıp sormak lazım temassız posunuz var mı diye, çoğunun telefonu internette mevcut, lüks olanlarda olma ihtimali daha fazla shellde buldum ben

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.