Şimdi Ara

YKB World Kart ile her 25 TL Mobil ödemeye(NFC) 5 TL WP,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
392
Cevap
20
Favori
27.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edit: YKB temassız ödeme Ocak ayı için her 25 TL ve üzerine 5 TL puan veriyor burada 50 TL ve üzerine 10 TL puan veriyor yazılmış kişilere yanlış bilgi aktarıyor.

Uzun süredir mobil ödemeye böyle kampanya yapmamıştı yapı kredi.
    27.10.2017-30.11.2017 arasında 5 defa faydalanabiliyoruz , 50 TL den toplam 250 TL mobil ödemeye(NFC) 50 TL değerinde WP .
    Çok çok iyi oran , hele ki adioscular için

YKB Kampanya duyurusu
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Telefonla temassız ödeme, asrın en gereksiz icadı olmasa bile o kadar başarısız bir teknoloji. Girdiğimiz her mağazada rezil olmamıza sebep oluyor. Aynı mağazanın aynı POS cihazında bir gün ödeyebilirken diğer gün 50 kere denememize rağmen ödeyemiyoruz. Bundan sonra %100 indirim de yapsa temassız mobil ödeme yapmaya teşebbüs etmeyeceğim. Bu kadar rezil olduğumuz yetti de arttı.
    Benim telefonumdaki Cüzdan daki NFC ödeme bir müddet sonra çalışmıyordu , yani bir gün işlem yapabiliyorum başka bir gün yapamıyordum .
    Kendimce bulduğum yöntem ,

Mesela markette kasaya gelmeden önce
    1. Telefondaki YKB Cüzdan uygulamasına giriyorum
    2. Mobil Ödeme kısmına giriyorum
    3. Kartımın listelendiği yerin altındaki mobil ödeme işareti kısmı aktif mi pasifmi ona bakıyorum . Pasif ise aktif e çekiyorum ve burda genellikle hata veriyor.(Hemen her seferinde burası pasife düşüyor çünkü)
    4. Aktifleştirme hata verdiyse YKB cüzdandan çıkıyorum.
    5. Telefonumun "Ayarlar" menüsünden "Uygulamalar" ı seçiyorum .
    6. "Cüzdan" ı seçiyorum.
    7. "Uygulama bilgileri" ekranı geliyor. Burdan "Depolama" yı seçiyorum .
    8. Sırasıyla "Verileri Temizle" ve "Önbelleği Temizle" yi seçiyorum. İlk kurulmuş gibi oluyor böylelikle.
    9. Ayarlardan çıkıp tekrar Cüzdan uygulamasını açıyorum. Mobil ödemeden Kartımı aktifleştiriyorum .Burda artık problem çıkarmıyor ve aktifleşiyor.
    10. Her şey ok ise o zaman kasaya gidiyorum

Uzun bir liste oldu ama 5.madde ile 8.madde arası yaptıklarım Google Play Store dan uygulamayı tekrar kurmamak için aslında. İsterseniz cüzdan uygulamasını kaldırıp tekrar kurarak o maddeleri yapmamış olursunuz.

Tabi telefondaki menü sıralaması benim telefonum için geçerli (Oneplus One) ama büyük bir ihtimal sizin telefonlarınızda da aynı isimlendirmeye sahiptir.

Umarım kasa başında sürekli hata alıpda benim gibi uğraşmamak adına sinirden normal ödeyenlere yardımcı olabilmişimdir.
  • Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migros un çay kampanyası ile tadından yenmez

• Bingo! Yeni adetler ediniyoruz.

Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.
  • mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Kampanya detayı nedir acaba
  • Arkadaşlar migrostan 50 tl çay alımına 10 tl money veriyor kipa da da geçerli bu ödemeyi bu kampanya ile yaparsanız çayı 30 tl ye mal etmiş olursunuz

• 45 gun sonra puan yuklemesi ayar oluyorum
  • bu mobil ödeme i phonelarda olmuyor değilmi
  • iphone lara niye yok
  • Bir yere katıl demeden başlıyorum

• Kasım'da market, giyim genel kampanyası da gelir. Onunla birleştiririz. Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cüzdanda yok!
  • YKB Mobilde halen yok
  • "Yapı Kredi Mobil’den kartlarım bölümüde yer alan mobil ödeme bölümünden ödeme yapmak istediğiniz kartınızı mobil ödemeye açın ve öncelikli kart olarak belirleyin."

Diyor ama uygulamada böyle bir bölüm bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

45 gun sonra puan yuklemesi ayar oluyorum

Unutalım diye suyunu çıkardılar
  • Vakıf world e niye yok

• Şuradan kaydolun diye bir şey yazmamış. Sadece harca kazan demiş.
  • beyler bekleyin kasımı market kampanyası icin
  • marlena M kullanıcısına yanıt
    Çünkü Apple iPhone cihazlardaki NFC kullanımını sadece Apple Pay ile kullanılacak şekilde kısıtlıyor.
    YKB ne yapsın bu durumda.

Not:

1. iPhone kullancısı ve YKB Word Mobil Ödeme kampanyalarını kaçıran kişi.
    2. Evet bütün aile iPhone kullanıyor. Yakınımda Android kullanan yok :)
  • Ooo çok iyi kaç aydır nfc ile mobil ödemeye 1₺ veriyordu boykotumuz işe yaradı

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.