Şimdi Ara

YKB temassız ödemeye 25 TL indirim-worldcard 1-31 temmuz- GÜNCELL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
16
Favori
4.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamemo

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

İzmirde temassız ödeme yapabileceğimiz akaryakıt istasyonu biliyor musunuz? Ödeme yapmak için giriyorum şifreyi girdiğimiz alette temassız ödeme yapabilirsiniz yazıyor görevli yok abi yapamıyoruz diyorlar.

Hocam forumda daha önce konusu açılmış, işine yarar sanırım.

http://forum.donanimhaber.com/m_45620837/tm.htm

Ayrıca temassız ödeme geçen zincir mağazaların listesi de aşağıda.

http://bkm.com.tr/faydali-bilgiler/temassiz-odemeler/temassiz-odeme-kabul-eden-magazalar/

Sagolun hocam yolum bu taraflara dusunce ugrayayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tr37tr

huawei g7 den yapabilen varmı acaba?

Çok kez yaptım sıkıntı olmadı

• Melange kullanıcısına yanıt
    Peki huawei beam seçeneği de açıkmıydı?2-3 kez denedim şok ta olmadı,tek kart gösterin falan dedi bi seferin de pos
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

perşembe 10wp ile ramazanın 10wp'si birleşiyor mu

Olmaması için bir sebep yok bence :)
  • Aksam migrostan 100 tllik hediyem kartı mobil ödeme ile alsak 25 tl indirim mobil ödemeden, 10 tl Worldpuan perşembe sürprizi kampanyasından, 10 tl worldpuan da ramazan kampanyasindan toplam 45 tl avantaj olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: tr37tr

Peki huawei beam seçeneği de açıkmıydı?2-3 kez denedim şok ta olmadı,tek kart gösterin falan dedi bi seferin de pos

Yok hocam sadece nfc açık telefonun ekranını yaklaştırın 2–3 sn sonra alıyor

• quote:

Aksam migrostan 100 tllik hediyem kartı mobil ödeme ile alsak 25 tl indirim mobil ödemeden, 10 tl Worldpuan perşembe sürprizi kampanyasından, 10 tl worldpuan da ramazan kampanyasindan toplam 45 tl avantaj olur mu?

temassız ödeme world posundan geçerse olur..
  • Melange kullanıcısına yanıt
    telin arka yuzunu gostermıyormuyuz?simdi sokta yıne denedım arka tarafını tutarak olmadı,kasiyer teli almıyo dedi daha öncede denemıstım ama ben hep arkasını tuttum posa
  • tr37tr T kullanıcısına yanıt
    Benim telde arka tarafın üstte kakan bölümünden alıyor. Bunada dikkat.

• cehaletimi hoş görün daha önce hiç mobil ödeme yapmadım cüzdanda adiosu aktif hale getirip nfc açtıktan sonra pos cihazınamı tutuyoruz telefonu ( telefonum lg g4 )
  • Arkadaşlar uygulamada katıl düğmesine basmayı unutup alışveriş yaptım Sonra katıl düğmesine bastım. sayılır mı sizce?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aksam migrostan 100 tllik hediyem kartı mobil ödeme ile alsak 25 tl indirim mobil ödemeden, 10 tl Worldpuan perşembe sürprizi kampanyasından, 10 tl worldpuan da ramazan kampanyasindan toplam 45 tl avantaj olur mu?

Migrosta temassiz İsbankasi posundan geciyor galiba. Emin degilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

Arkadaşlar uygulamada katıl düğmesine basmayı unutup alışveriş yaptım Sonra katıl düğmesine bastım. sayılır mı sizce?

Sayilmaz bence

• Hem migros hemde ŞOK marketlerde denedim bugün Mobil ödeme çalışmadı. Zaten migros daki kasiyerde mobl ödeme yanıt vermiyor nedense dedi.

Şeytanın avukatlığını yapmıyayım koskoca Yapı Kredi 100 TL ye 45 TL kazanç sağlamamızı engellemez diyorum ama!!!!! Sanki bir bit yeniği var bu işte.

Deneyip mobil ödeme yapan oldumu marketde?
  • coupe96 kullanıcısına yanıt
    evet sorun olmaz
  • Sok tan 4. Denemede anca yaptim.
    100 tl islem yaptim
    25 ve 10w.p gelicek

• quote:

Orijinalden alıntı: brodway93

cehaletimi hoş görün daha önce hiç mobil ödeme yapmadım cüzdanda adiosu aktif hale getirip nfc açtıktan sonra pos cihazınamı tutuyoruz telefonu ( telefonum lg g4 )

iftara yakın cevap verecek kimse yok sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fiat2001brava

Hem migros hemde ŞOK marketlerde denedim bugün Mobil ödeme çalışmadı. Zaten migros daki kasiyerde mobl ödeme yanıt vermiyor nedense dedi.

Şeytanın avukatlığını yapmıyayım koskoca Yapı Kredi 100 TL ye 45 TL kazanç sağlamamızı engellemez diyorum ama!!!!! Sanki bir bit yeniği var bu işte.

Deneyip mobil ödeme yapan oldumu marketde?

Migros'taki kasiyer Benimkini de temassız geçirmek istemedi problem var dedi .Israr edip gecittirdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazi telefonlarda pos ekranina dik (note 3) bazi telefinlarda yatay (gm discovery elite lg g3) deneyin olucaktir.

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Telefonunuz ne? Ben de benim telefonda bir arıza var sanıyordum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.