Şimdi Ara

YKB Mobil Ödeme işlemlerinizde toplam 50 TL Worldpuan!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.174
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    · Kampanya kapsamında, 22 Haziran – 19 Temmuz 2020 tarihleri arasında World Mobil’den kampanyaya katılarak Yapı Kredi Mobil veya World Mobil ile tek seferde bireysel kredi kartı ya da bireysel TLcard ile yapılan 100 TL ve üzeri her 2. Mobil Ödeme işlemine 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.

· World Mobil’in 3.1.6 versiyonu itibariyle World Mobil üzerinden, Yapı Kredi Mobil’in ise 3.6.8 versiyonu itibariyle Yapı Kredi Mobil üzerinden bireysel TLcard’lar ile de Mobil Ödeme yapılabilecektir. Mobil Ödeme işleminizi TLcard’ınız ile yapmak isterseniz uygulamanızı güncelledikten sonra World Mobil veya Yapı Kredi Mobil üzerinden bireysel TLcard’ınızı bir kereliğine Mobil Ödeme’ye açmanız yeterlidir. Eğer daha önceden Mobil Ödeme için kullandığınız farklı bir kart var ise, TLcard’ınızı ödemelerde kullanmanız için öncelikli kart olarak tanımlanması gerekmektedir.

· Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri toplamda en fazla 50 TL puan kazanabilecektir.

· Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.

· Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TL card’lar ile tüm banka POS’larından yapılacak peşin alışverişler dahildir.

· Kampanyaya yalnızca World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

· Müşterilerin World Mobil üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet Yapı Kredi bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard'ının olması ve harcamalarını Yapı Kredi bireysel kredi kartları veya Yapı Kredi bireysel TLcard’ları ile yapmaları gerekmektedir.

· Kampanyaya World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan müşteriler kampanyadan puan kazanamayacaklardır.

· Kazanılan puanlar 22 Temmuz 2020 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 5 Ağustos 2020'dir. Kullanılmayan puanlar 6 Ağustos 2020’de geri alınacaktır. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya bireysel TLcard'ı olması durumunda yüklenecektir.

· Kampanyadan 30.000 kişi faydalanabilecek olup ilk 30.000 kişinin faydalanması halinde kampanya sona erecektir.

· Yurt dışında yapılan işlemler kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir.

· Mobil Ödeme, işletim sistemi Android olan, 4.4.2 ve üzeri versiyona sahip telefonlar ile yapılabilir.

· Kampanyadan yararlanmak için Android cep telefonuna Yapı Kredi Mobil veya World Mobil uygulaması indirilmelidir. Mobil Ödeme işlemi yapabilmek için Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım sekmesinde veya World Mobil’de Pay menüsünde yer alan Mobil Ödeme'ye girerek istenilen kartın Mobil Ödeme işlemine açılması gerekmektedir. Kartınızı Mobil Ödeme’ye açtıktan sonra, ödemeleriniz sırasında Yapı Kredi Mobil’e veya World Mobil'e giriş yapmanıza gerek yoktur. Ödeme anında cihazınızı POS’a yaklaştırmanız gerekmektedir. Cihazın versiyonu ya da güç saklama (power save) modunda olup olmaması gibi değişiklik gösteren durumlara bağlı olarak, ödeme anında telefonu POS’a yaklaştırmadan önce cihazınızın herhangi bir tuşuna basarak telefonunuzun ekranını açık hale getirmeniz gerekmektedir.

· Yapı Kredi Bankası kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    https://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/cep-telefonunuz-ile-yapacaginiz-mobil-odeme-islemlerinizde-toplam-50-tl-worldpuan/s-23/c-13501

• Konu sahibine teşekkürler
    Ben de tam bu tarz bir kampanya bekliyordum.
    Bu kampanya için değil 100 TL telefonun pilini bile harcamam
    Ykb çöp dağları oluşturmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 22 Haziran 2020; 0:37:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • düne kadar olan kampanyada her 100 e 10 du şimdi ikinci 100 e 10...sonrada kimse niye yapı krediyi sevmiyeaaah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 22 Haziran 2020; 0:39:48 >
  • Hobaa Yapı Kredi mobil ödeme olayı da çöp oldu gitti.. Akaryakıt alımlarına puan olayı doların artışı ile günden güne eriyen oranlarla çöpe dönmüştü, aynısını mobil ödeme kampanyasında da gördük hıyırlı olsun ne diyem Mahmut mu diyem...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • senseman62 kullanıcısına yanıt
    O kampanya aslında düne kadardı, ama teknik olarak daha önceden bitmişti. Son 1 hafta falan işlemlere red verdi nedense
  • Happy-Go-Lucky kullanıcısına yanıt
    perşembe, cuma, cumartesi kampanyayı tamamlamak adına 2 karttan 5 ödeme yaptım. hiçbiri red olmadı.
  • xmutti X kullanıcısına yanıt
    Hafta içi hep red verince haftasonu başka kartlarla ödeme yaptım. Bu arada benim kredi kartı değildi, TLcard. Bakalım bugün ödeme yapabilecek miyiz

• çöp
  • Ya ben bu wordpuanı nasıl kullanacağım. 167 wordpuan varhiçbir internet sistesinde kulanamıyorum. Vatanda vs geçiyor mu? Ssd alayım bari.
  • Görkem Berat kullanıcısına yanıt
    LC Waikiki gibi yerlerde geçiyor.

• Bilgi veren arkadaşa teşekkürler. Benim de geçen kampanyadan 2x100 eksik işlemim kalmıştı tamamlayamadığım. Ama world sapıtmış hakkatten. Bizim eski bonkör kartımız 100e 10TL leri veriyordu gıdada, bu yıl 125e 10 tle ye çevirdi. Şimdi de mobilde 100e 10dan 200e 10a geçiş yaptık. bir sonraki ay 3. 100 lük harcamaya 10 u da görür müyüyüz? neden olmasın?

Canın sağolsun be vada, şuana kadar yaptırdığın 5*lı ultra herşey dahil tatillere içiyorum
  • Kartı yaktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezillik.
  • Bende bana özel yapmışlar diye düşündüm çünkü biten kampanyadan yararlandım tam olarak peşinden yarı yarıya kestiler sandım ama meğer genel bir pintilik yapmış banka, kusura bakmasın ben de kullanmam, iyice sapıttı bu ykb

• opet ten tek işlemim kaldı onuda alayım bir daha kullanmam,Bonus akıyor bu aralar bonus tan devam...
  • Gecen ay 100e 10'du. Yariya dusurmusler. Market gelirse, market islemleri bitene kadar kombo yapilir. O kadar..

• Görkem Berat kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor'da geçiyor ama alacağınız ürünü tamamen puanla ödemelisiniz, yani ürünün fiyatı puanınızı geçerse alamazsınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.