Şimdi Ara

YKB/MOBİL ÖDEME/4X25=25 TL/MART 17 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
11
Favori
8.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tekrar dene sorunu bende de başladı. Dün oldu. Öncesinde sıkıntı yoktu
  • sorun genelmi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

sorun genelmi ?

Hata fotosunu atar mısınız ben atamadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silip yükleseniz de mi başka kullanıcı ile girilemiyor
  • ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    YKB/MOBİL ÖDEME/4X25=25 TL/MART 17

• quote:

Orijinalden alıntı: MUTAF

A101e ugradim, temassiz odeme yok dedi eleman. Acelemde vardi, deneyemedik.

a 101 deki kasiyerlerin %90 ınn olaydan haberi yok. Ödeme kısmında pos cihazına tutarı yazıp giriş tuşuna basabilir misiniz deyin. direk ekran geliyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamer99

İki A101 de denedim pos hiç tepki vermiyor. Rica etsem yaptığınız pos cihazının görselini paylaşabilir misiniz? Bir de A101 de ürünü okutunca kasadan posa yönlendirme yapmıyor. Kartı takmak gerekiyor. Giriş tuşuna basınca banka menüsü geliyor. Yapı kredi seçince kartı takınız yazıyor.

Hocam ürünleri okutunca kasa pos cihazına yönlendirme yapmıyor
    kasiyerin pos cihazına ödenmesi gereken tutarı girip sonra giriş tuşuna basması gerekiyor. giriş dediğinde mobil ödeme ekranı çıkacak zaten.
  • Arkadaşlar ben bu kampanyayı ilk defa geçen ay deyecektim olmayınca bırakmıştım ama bizim elimizdeki telefon satıcı garantili ithal yani internetten almıştık, acaba bunun nfc si türkiyede çalışmazmıki öyle bişey duydum bilgisi olan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartall006

Arkadaşlar ben bu kampanyayı ilk defa geçen ay deyecektim olmayınca bırakmıştım ama bizim elimizdeki telefon satıcı garantili ithal yani internetten almıştık, acaba bunun nfc si türkiyede çalışmazmıki öyle bişey duydum bilgisi olan varmı

Nfc telefonda varsa ithalatçı garantisi falan farketmez. Bluetooth gibi birşey bu.

Nfc anteni bazı telefonlarda (örnek samsung) pilin üzerinde. Orijinal olmayan piller üzerinde olmuyor. Bazılarında da kapağın iç kısmında.

• ILKERATLIILKER I kullanıcısına yanıt
    Ayn sorun bende de var, çıldırtıyor. Çözebilen nasıl çözdüğünü yazsın lütfen
  • Arkadaşlar bu gün şok da denedim temassız ödeme olmadı...

• albatros1123 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Bugün ödemeyi sorunsuz gerçekleştirdim A101 de. Dediğiniz gibi önce posa alışveriş tutarı giriliyor. Sonra giriş tuşuna basıyor ve telefonu tutuyoruz. Ayrıca İlker beye de çok teşekkür ederim verdiği bilgiler için..

• Yeni aldığım telefonla bir tek kendi hesabıma girdim ve şu anda mobil ödemeyi tanımlayamıyorum. Tekrar Dene hatası veriyor devamlı.
  • Benim cepten kampanyayi yaptim ama esimin world karttan da yapmak istiyorum onun telde nfc yok benim telden de ikisini yapamiyoz diye bi kural var

Bu soruna cozum bulan varmi

• İki gündür hata oluştu lütfen tekrar deneyiniz yazıyor bende

• Şok da sıkıntı yaşayan arkadaş var mı?

• Ben bir haftadır mobil ödeme yapamıyorum sürekli posda bankanizi arayınız yazıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesis38 kullanıcısına yanıt
    olmaz öyle
    her kredi kartına ayrı tl puan kazanabilirsiniz.
    şayet olsaydı 7-8 kartın harcaması 1 kişide toplanırdı.
  • Gariplik ve Sıkıntı insanların okuma alışkanlığı ve yeteneği ile ilgili bence,
    çünkü tüm kasılmaların,soruların,anlamsızlıkların cevabı arka sayfalarda var.
    Yazalım gene ama 2 sayfa eklenince üzerine gene ''2 kere 2 kaçtı bilen varmı''seviyesinde sorular gelecek.Eminim bundan.

►MOBİL ÖDEME/ÖDEYEMEME.. 
    İnternetiniz veTelefonunuzun NFC özelliği açıkken bunu yapıyorsunuz.(Android olacak)
    Örneğin Şok’ ta;Aldıklarınız 75 tl tuttu.
    Kasacı:75 tl beyfendi..
    Siz:Kartla ödemek istiyorum..
    Fiş tutarını posa yolluyor.
    •Sonrasında kartınızı pos cihazına takıyor.
    •Sizin şifre girmenizi istiyor.
    Önemli husus şu :Noktalı cümleleri yapmayacaksınız.

Kasa görevlisi ücreti pos cihazına yollayacak.Sizde NFC si açık ve Worldkartı tanımlı şekilde pos cihazına 6-7 sn.kadar,uygulama açıkken,arka kamerasını tutuyorsunuz.Kasacı arkadaşın''tamam çekebilirisiniz''kelimelerini duymadan.
    6-7 sn.tutun..
    Olay bu.
    Son olarak Pos cihazı üzerinde 4 tane yeşil ışık beliriyor.’’İşlem başarılı’’ışıkları.
    50 tl üstü işlemlerde şifre girmenizi ister, 50 tl altındaysa şifresiz işlem bitiyor.
    Poşetlerinizi alıp artık eve gidebilirsiniz.Evinizin yolunuda biz söyleyemeyiz..
    Karaambar Kamyoncular Derneği bile işi çözdü,ama maalesef APPLE MCBOOK sahipleri bile yapamıyorsa..bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dunkela -- 17 Mart 2017; 8:50:28 >

• dunkela kullanıcısına yanıt
    Şu hata oluştu lütfen tekrar deneyin olayını da çözsen süper olur. Sen anlıyorsun bu işten
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.