Şimdi Ara

YKB Bilgisayar alışverişlerinize 150 TL Worldpuan desteği! Yenisi Geldi (06-30 Nisan) (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
28
Favori
49.463
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SMS ve mobil uygulamadan bildirim geliyor. Uygulamada işlemin tamamlandığı da gözükür.Puan belirtilen tarihte yatar.
  • amazon da olmuyor sanırım?
  • Hayır katıldınız kazandınız yazısı geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: travellerrr

gg den anneme realme 5i telefon (1330tl)
    120 gb ssd ezecool (169.45tl)
    fiyatı doldurmak için de kalem aldım (4tl)

Hepsini ayrı satıcıdan aldım. şuan world mobilde puanları kazandım gözüküyor. Bir sıkıntı çıkmazsa. Ayrı satıcılar da sıkıntı yapmıyor.
    Merak eden arkadaşlar için yazıyorum. Yukarıda mesajdaki ürünler konusunda tereddütlüydüm. Müşteri hizmetleri geri arayıp bir sıkıntı olmadığını kampanyanın aldığım ürünlerle de puan kazanabileceğimi teyit etti. Rus ruleti oynar gibi alayım yatarsa yatar yatmazsa şansa demedim emin oldum.

Sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Herkese hayırlı alışverişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

amazon da olmuyor sanırım?
    Kampanya sayfasında yazıyor açıkça hangi sitelerde geçerli olduğu

• travellerrr T kullanıcısına yanıt
    Her gun arayin temsilciyi, israrla tekrar tekrar sorun gelecek mi diye, her gun aramazsaniz yatmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardaalisahin -- 16 Nisan 2020; 18:7:27 >
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Sana mı soracam arayıp aramamayı? Yukarıda mesajda yazdım merak edenlere diye. cevap vermen gerekmez. Boş boş konuşma, fikrini kendine sakla.
  • travellerrr T kullanıcısına yanıt
    Kampanyadan puanin yatmayinca da ararsin, kolay gele

• Puanları harcayabileceğimiz bir internet sitesi var mı tablet vs. alınabilecek? POS cihazına sokamadığımız için kartı, puan ile ödeme var demesine rağmen bir çok sitede puan ile ödeyemiyorum... Önerilere açığım
  • HULKBABA H kullanıcısına yanıt
    Hocam Gitti Gidiyor'da World puan kullanılıyor fakat bazı şartlar var bunlardan ilki alacağınız ürün tek ürün olmalı ve puanınız en az ürün değeri ya da ürün değerinden fazla olmalı ikinci koşul da puanınız GG'de görebilmeniz için kart güvenlik ayarlarınız da internet harcamalarına açık olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende aranıza katılıyprum 🙋🏻‍♂️ as önce YKB World kart başvurusu yaptım. Onaylandı. Birde banka kartı istedim oda onaylandı sizce ne zaman gelir. Dikkat etmem gereken varmı? İlk aidatı nezaman alır? Teşekkür ederim 🙋🏻‍♂️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lider06

Arkadaşlar bende aranıza katılıyprum 🙋🏻‍♂️ as önce YKB World kart başvurusu yaptım. Onaylandı. Birde banka kartı istedim oda onaylandı sizce ne zaman gelir. Dikkat etmem gereken varmı? İlk aidatı nezaman alır? Teşekkür ederim 🙋🏻‍♂️
    World mobil uygulamasını indirin. Tüm kampanyaları oradan detaylı bir şekilde görüp ücretsiz katılabilirsiniz. World eko çıkarsaydanız aidatsızdı. Ek taksit dışında tüm kampanyalara dahil olabiliyorsunuz. World kart aidatı ise ilk harcamanın olduğu ekstreye yansır. Ek taksit ihtiyacınız yoksa kartı bence eko kart ile değiştirin. World mobil uygulamasından şu an için ek taksit hariç tüm kampanyalara katılabilirsiniz.

• Mouse + 4K TV alsam puan gelir mi, eğer gelme ihtimali yoksa hiç uğraşmayıp direkt Bonus la alıcam

• Hepsiburada üzerinden parçalı kredi kartı ile almak istiyorum. Malum Denizbank %10 var 1000 TL oradan çekip 1600'de World'den çekersem ikisi de yatar mı ?
  • Apple sitesinde deneyen oldu mu?

• ist4nbul_ İ kullanıcısına yanıt
    Ben malum TV'de (1800 TL), 1500 TL YKB World, 300 TL Paraf yaptım. Uygulamada, "kampanyayı tamamladın" ibaresi var. Sorun yok, yani...
  • Hepsiburada monitör için gecerli olurmu acaba? 1450 civarı tutuyor, mause pad falan eklesem 1500e tamamlasam.

• EscherichiaColi kullanıcısına yanıt
    Havuç bile alsan olur

• Arkadaşlar kampanyanın geçerli olduğu siteler arasında Trendyol da var.Trendyol üzerinden televizyon alsak yine 150 TL world puandan faydalanabilir miyiz?Deneyen oldu mu?

• Multe kullanıcısına yanıt
    :))) eyvallah hocam sağolasın.

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.