Şimdi Ara

YKB Bilgisayar alışverişlerinize 150 TL Worldpuan desteği! Yenisi Geldi (06-30 Nisan)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
494
Cevap
41
Favori
47.230
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> YKB Bilgisayar alışverişlerinize 150 TL Worldpuan desteği! Yenisi Geldi (06-30 Nisan)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    32 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: travellerrr

gg den anneme realme 5i telefon (1330tl)
    120 gb ssd ezecool (169.45tl)
    fiyatı doldurmak için de kalem aldım (4tl)

Hepsini ayrı satıcıdan aldım. şuan world mobilde puanları kazandım gözüküyor. Bir sıkıntı çıkmazsa. Ayrı satıcılar da sıkıntı yapmıyor.
    Kalem iptal edilirse bir bardak su icmen gerek .1500 sarti vardı. Gerçi kendin aramissin müşteri hizmetlerini ben bilgisayar değil başka şey aldim diye herkesi yakmassin neredeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: anvil

yaw hocam almışsın, sayaç da işlemiş, geçen ay aldık yattı, daha da didiklemenin ne alemi var. en kötü 150yi almasan ggden 75i alırsın. neyi soruyon vur geç.

bu arada kalemi göndermeyip iptal ederlerse 150yi alamazsınız bu arada.
    Hocam konu konu açmayın. Bırak kampanyalardan habersiz olsunlar müşteri hizmetlerini aramak nedir ya diğer insanların da puanlarını yakacak

|
    |

Sene 2020 hala müşteri hizmetlerini arayan var

|
    |
    Ne sorun ettiniz ya. Madem yatacağına bu kadar eminseniz niye uzatıyorsunuz. Alışveriş yaptıysanız yatar. Yatmazsa bana yatmaz. Ben emin değilim o yüzden aradım. Kapmanyanın net bi açıklaması yok eminim binlerce kişi de emin olamayıp aramıştır. Ben aldığım bilgiyi buradakilerle paylaşmak istedim. Hepsi bu. Karikatür üzerinden sanane LAN benden li göndermeler ne. Altı üstü 150 almazsınız olur biter. 2020 ne 2031 de de müşteri hizmetlerini aramaya devam edicem...

realme urun linkini atabilir misiniz aldiginiz?

|
    |
    travellerrr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mevzu puan yatıp yatmaması değil, hele ki gündemdeki 150 puan hiç değil. Olay sen ve senin gibiler yıllardır müşteri hizmetlerini arayıp konuyu irdelediği için kampanyalardaki bu tarz açıkların banka tarafından kapatılması. Sen müşteri hizmetlerini aramaya devam edip bunu dile getirdikçe linç edilmeyi de kabul ediyorsun demektir.
    |
    |

Hocam şuan kampanya bitmiş gittigidiyor mediamarkt gündüzleri indirim yapıyor. takip edin isterseniz.

https://www.gittigidiyor.com/realme-5-i_spp_770581?id=548912635
    |
    |
    ser06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam böyle bir şeyi niye yaptınız? Geçen ay zaten sizin gibi bir sürü kişiye puan yattı. Daha niye evham yapıp mh'yi sıkıştırıyorsınuz. Arayıp tek tek alışveriş sitesinden alışverişleri öğrenemezler zaten. Herkeste aynı pos görünüyor zaten. Allah aşkına yapmayın böyle şeyler başkalarını yakıyorsunuz.

|
    |
    Forumda 10 yılı devirdim.Son1-2 yıldır oluşan insan tipleri beni umutsuzluğa götürüyor.İndirim açarsın çel çöp,ahlak dersin sana ne, doğruluk dersin saçma salak komedyenlik.uyarırsın bencil,anlayışsız kendini ifade edemeyen iticilik,seviyesizlik.Uyarı uyarı değil cevap cevap değil.Onun için de burası çel çöpe dönüyor watsapp grupları buraların yerini aldı.Buraya da fosası kaldı kalacak.Nacizane seviyeye ciddiyete davet yazısı.

|
    |
    Berkmn

quote:

Orijinalden alıntı: travellerrr

Hocam şuan kampanya bitmiş gittigidiyor mediamarkt gündüzleri indirim yapıyor. takip edin isterseniz.

https://www.gittigidiyor.com/realme-5-i_spp_770581?id=548912635
    Ne kadara düşmüştü hocam indirim varken ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    188 Mesaj

Kazananlar klübüne 1330TL Normale de 1344TL idi galiba
    |
    |
    Berkmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

N11 yapamaz. Ay sonuna kadar Finansbank var orada. Zaten 1500/150 kampanyası birçok e-ticaret sitesinde geçerli. Başka kombo şansı verecek mi göreceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 16 Nisan 2020; 9:8:19 >
    |
    |
    wakrupalice kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ITX PC : Ryzen 1600 AF|| Asrock Fatal1ty B450 Gaming ITX || 16 GB Crucial Ballistix || Ekran kartı || Monitor ||Sabrent Rocket 1TB || Silverstone SG13B || Silverstone SST-PF120-ARGB || XPG Core Reactor 750 || Asus Tuf Gaming K5 Klavye || Fare ||Corsair MM300 Pad

Oyun Konsolu : PS4 Pro (CUH 7216B) || Ev Sineması :LG PF1000UT UST Projektör, Specta 120" Motorlu Perde ve LG SH3B Soundbar
  • Binbaşı
    1962 Mesaj

Arkadaşlar kulaklık almayı düşünüyorum. Hepsiburadada kulaklık 1499,90 tl. 10 kuruş eksiğim var. Herhangi bir ürünle doldursam onu sorun çıkarırlar mı? İlla teknoloji ile ilgisimi olması gerekir?

|
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Yukarıda var hocam arkadaş kalem almış sayacı işlemiş.
    |
    |
    anatolianwarrior kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayaç işler ama gönderileceğinden kesin emin olduğunuz bir ürün alın. Sonra 3-5TL'lik ürün için 150 puandan olmayın.
    |
    |
    ITX PC : Ryzen 1600 AF|| Asrock Fatal1ty B450 Gaming ITX || 16 GB Crucial Ballistix || Ekran kartı || Monitor ||Sabrent Rocket 1TB || Silverstone SG13B || Silverstone SST-PF120-ARGB || XPG Core Reactor 750 || Asus Tuf Gaming K5 Klavye || Fare ||Corsair MM300 Pad

Oyun Konsolu : PS4 Pro (CUH 7216B) || Ev Sineması :LG PF1000UT UST Projektör, Specta 120" Motorlu Perde ve LG SH3B Soundbar
  • Binbaşı
    1962 Mesaj

Kampanya başlığında teknoloji alışverişi diye belirtmişte o yüzden dedim hocam kararsız kaldım. Merak etmeyin iptal olmayacak bir ürün seçeceğim. Ama atıyorum 5 tl lik leğen aldım teknolojiyle alakasız kesin olur demi?

|
    |
    Bahsedilenler: oup59 , ist4nbul_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Müşteri hizmetlerini arayan değişik karakterli enteresan tipler olmasa sorunuza cevabım; evet kesin olur.

|
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
canlı radyo dinle
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,699
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.