Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yiyici misiniz...bu tam size göre....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yiyici misiniz...bu tam size göre....
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1 Not
    |
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Yarbay
    2427 Mesaj
    bize görede amerika be gelene kadar
    |
    |
  • Yarbay
    6771 Mesaj
    Hemen sipariş veriyorum
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Yarbay
    9370 Mesaj
    nakka yeter allah askına yorulmadınmı..10 dakka da bır topıc .ben okumaktan yoruldum ya
    |
    |
    1 Not
    BUNDAN SONRA NAKKA SAATLERİ KOYAYIM BARİ...MESELA SAAT 22:00-24:00 ARASI BENİM SAATLER...AÇACAĞIM BİRBİRİNDEN İLGİNÇ BİLGİ,EĞLENCE,GÜLMECE TOPİCLERİMİ İSTEYENLER BU SAATLERDE BULACAKLAR... ZİRA MEMNUN ETTİĞİMİ SANIYORUM AMA RAHATSIZ OLAN DA VAR SAYGILIYIM... O ZAMAN KESİYORUM ...SİZE İYİ GECELER.... DAHA KOMİK VE ÇOK ÇOK EĞLENCELİ SIRADAKİ TOPİCLERİM YARIN 22:00 DE ÖLMEZ SAĞ KALIRSAK... HAKKINIZI HELAL EDİN...SEVGİLİ DOSTLARIM.....
    |
    |
    *** Düşersin ama kalkarsın, kaçırırsın ama yakalarsın, vazgeçmezsen başarırsın...***
  • Yarbay
    9370 Mesaj
    helal olsun dostum.ama yanlıs anlama oke mı?
    |
    |
    2427 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: nakka

BUNDAN SONRA NAKKA SAATLERİ KOYAYIM BARİ...MESELA SAAT 22:00-24:00 ARASI BENİM SAATLER...AÇACAĞIM BİRBİRİNDEN İLGİNÇ BİLGİ,EĞLENCE,GÜLMECE TOPİCLERİMİ İSTEYENLER BU SAATLERDE BULACAKLAR... ZİRA MEMNUN ETTİĞİMİ SANIYORUM AMA RAHATSIZ OLAN DA VAR SAYGILIYIM... O ZAMAN KESİYORUM ...SİZE İYİ GECELER.... DAHA KOMİK VE ÇOK ÇOK EĞLENCELİ SIRADAKİ TOPİCLERİM YARIN 22:00 DE ÖLMEZ SAĞ KALIRSAK... HAKKINIZI HELAL EDİN...SEVGİLİ DOSTLARIM.....

bu memlekette çalışanı servmiyolar nakka bırak sen milleti devam.....................
    |
    |
  • Yüzbaşı
    376 Mesaj
    Ne alakası var sevmemekle hayır çalışmalar bir harika diyecek yok. Lakin okadar çok peşpeşe geliyorki yazık oluyor okadar emeğe
    Alınmayın
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.