Şimdi Ara

Yırtık Para !!! [Ss'li]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
87
Cevap
3
Favori
24.008
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yırtık Para !!! [Ss'li]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6861 Mesaj
    Ben merkez bankaları değişiyor diye biliyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: by.oyun

S.a beyler elimde yırtık para var babam birinden almış fark etmemiş nerden aldığınıda bilmiyor bunu galiba bankada değişmem gerekiyor,kesinti felan yaparlar mı değişim için birde hangi banka değişebilir ?

20 tl icin ugraşılır mı?
  • Teğmen
    172 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ilhans.

ben şimdi 200 tl'yi ortadan ikiye bölsem 2 yarısınıda bankada 2 tane 200 lük yapabilir miyim yani?

|
    |
    |
    |
    Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    quote:

ben şimdi 200 tl'yi ortadan ikiye bölsem 2 yarısınıda bankada 2 tane 200 lük yapabilir miyim yani?

|
    |

CPU: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350-Gaming 3 RAM: GSKILL TridentZ RGB DDR4 3200MHz CL16 2x8GB GPU: Palit GTX 1060 JetStream 6GB 192Bit HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: Samsung 860 EVO 250GB PSU: FSP Hydro 600W 80 Bronze CASE: Phanteks Eclipse P400S Monitor: Asus MG248QR 24' 1ms 144Hz Mice: Corsair M65 PRO Keyboard: Corsair K70 LUX Red LED

• Yarbay
    2610 Mesaj
    seri numarası üstünde ve okunuyor ise ise değiştirebilirsin.
    |
    |
    |
    |
    Bu parayı alırlar mı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuKaHero -- 18 Ocak 2012; 17:16:38 >

OYŞHHHHHHH
    |
    |

Orijinalden alıntı: BuKaHero

dür bük.
    |
    |
  • Yarbay
    4720 Mesaj
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Einstein'ın Dili

Paranin %30'u da olsa geçerli sayılıyor diye biliyorum. Ha %70 de olsa bu kadarciktan bir şey olmaz.

ozaman parayı 3 e bölerim 3 tane %30 olur

BU BİR UYARIDIR !
  • Yarbay
    6665 Mesaj
    Bende de var böyle yırtık bir yirmilik. Ziraat bankasına gittim değiştirmek için fakat görevli bayan eksik paraların merkez bankası tarafından değiştirilebileceğini yani kendilerinin bu parayı alamayacaklarını söyledi. Biraz tartıştıktan sonra ben de sinirle çıktım bankadan. Merkez bankası da Karaköyde.. Bilmiyorum başka bankalar da böyle dermi.. Hala bende para..
    |
    |

''Umuyorum ki beni hatırlarsınız. Eniştenizi yakından tanıdığım gibi kız kardeşinizi de iyi tanırdım ve en az sizin kadar ben de onların yasını tutmaktayım. Ancak söylenildiği gibi ölmüş değilim, tıpkı sizin yiğeniniz gibi. Hayatta kalmasını sağlamak için onu gizlemiştik lakin gizlenme dönemimiz sona erdi. Ejder, hakkı olan taht ve babası ile annesinin intikamı için Westeros'a geri döndü. Kardeşinizin hatrına yüzümüzü size döndük. Bizi yalnız bırakmayın..''
    Sör Uzun Duncan ile Egg'in Westeros'taki maceralarını okumak istiyorsan TIKLA.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    quote:

|
    |

• Yarbay
    2521 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kıpçak+kk

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein'ın Dili

Paranin %30'u da olsa geçerli sayılıyor diye biliyorum. Ha %70 de olsa bu kadarciktan bir şey olmaz.

ozaman parayı 3 e bölerim 3 tane %30 olur

Fail

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Our feelings grew faint / What caused our grief and fighting? / Can there be beauty in life? / If you seek it out.
    Can there be happiness in life?
    Let's seek it.
    İlgi duymuyordum. Hiçbir şeye ilgi duymuyordum. Nasıl kaçabileceğime dair hiç fikrim yoktu. Diğerleri yaşamdan tat alıyorlardı hiç olmazsa. Benim anlamadığım bir şeyi anlamışlardı sanki. Bende bir eksiklik vardı belki de. Mümkündü. Sık sık aşağılık duygusuna kapılırdım Onlardan uzak olmayı istiyordum. Gidecek yerim yoktu ama. İntihar? Tanrım, çaba gerektiriyordu. Beş yıl uyumak istiyordum ama izin vermezlerdi.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    19 Not
    quote:

nittin la paraya

• Yüzbaşı
    919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

quote:

nittin la paraya

Akbile yüklemek için koydum parayı alete, yarısını geri verdi.
    uğraşma bankayla filan. git bi bakkala 1-2 liralık bişey al. ya da değiştirir misin bankaya yatırcam de. o da başkasına kakalar zaten. o lirayıda maç gibi, tribün gibi kalabalık bi yerde. simit, sandvic, su falan alırken yedirtirsin. öbür türlü zor.

quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

quote:

nittin la paraya

Akbile yüklemek için koydum parayı alete, yarısını geri verdi.

sebepsiz güldüm
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
30,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.