Şimdi Ara

Yirmilik Diş Çene Uyuşması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
1
Favori
40.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinire dokunmadım diyordur ama sınır hasar görmese öyle olmaz . Ben prof ile görüştüm benim tam sinirde olduğu için bil bunları diyor . Peki b vitamini kullandınız mı iyileşmeyi hızlandırıyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihanabana kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin kaç ay sürdü ve çok fazla rahatlık oldu mu yeme içme konusunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevilllg

Hocam sizin kaç ay sürdü ve çok fazla rahatlık oldu mu yeme içme konusunda
    Yeme içme konusunda 15 20 gün kadar problem oldu sonra problem olmadı. Ama uyuşukluk yaklaşık bir ay kadar sürdü. Şu anda az da olsa uyuşukluk var.

• Aşırı rahatsızlık yok yani. Doktor alışıyorsun dedi umarım ben de alışırım b vitamini kullanmak iyileşmeyi hızlandırıyor

• quote:

Aşırı rahatsızlık yok yani. Doktor alışıyorsun dedi umarım ben de alışırım b vitamini kullanmak iyileşmeyi hızlandırıyor
    Dediğim gibi çoğu zaman uyuşukluk olduğu unutuluyor ancak kışları soğuk havalarda karıncalanma ve uyuşukluk hissi biraz fazla oluyor

• Benim baskılar arttı çektirmem lazım ama bu sonucları bildiğim için çok korkuyorum . Sinire yakın değil tam olarak üzerinde

• quote:

Benim baskılar arttı çektirmem lazım ama bu sonucları bildiğim için çok korkuyorum . Sinire yakın değil tam olarak üzerinde
    Belkide şansınız yaver gider hiç uyuşukluk olmaz. Bana doktorum yaklaşık 10000 de 1 ihtimal uyuşukluk kalabilir demişti. Ben biraz şanssiz bir insanim😅

• Benim gittiğim bütün doktorlar riskin yüksek diyor ama siz 1 ay da iyi atlatmışsınız. Vitamin kullandınız mı ve günlük hayatınızı çok etkiledi mı beni çok korkutuyor

• quote:

Benim gittiğim bütün doktorlar riskin yüksek diyor ama siz 1 ay da iyi atlatmışsınız. Vitamin kullandınız mı ve günlük hayatınızı çok etkiledi mı beni çok korkutuyor
    Sadece b 12 kullandım günlük hayatı etkilemez ama ilk haftalarda uyuşukluk ile beraber tatlı bir kaşıntıda oluyordu. Sonra bir ay gibi bir sürede cogunu atlattım. İlk bir hafta pipetle çorba icmistim. Çene kemiği diş ameliyatında zorlandigindan doktorum ilk hafta bol bol çiğneme egzersizi önermişti. Sizin sikintiniz maç bir hafta olacak sonra hızlı bir şekilde iyileşiyor. 4 yirmi yaş dişinden 3 tanesini çektirdim bu konuda çok araştırma yaptım. Emin olabilirsiniz.

• Çok teşekkür ederim cevabınız için teselli yolları arıyorum. Sinire yakın olsa belki ben de endişe etmem ama tam icnde olunca ama teşekkür ederim biraz rahatlattınız Insallah ben de kolay atlatırım bu hafta aldırmayı düşünüyorum kaçış olmadığı için

• cihanabana kullanıcısına yanıt
    Sanırım birde sizin çok sinirde değildi kolay atlatmışsınız

• quote:

Sanırım birde sizin çok sinirde değildi kolay atlatmışsınız
    Benim diş kökü sinire yakındı tam üstünde değildi. O sebepten bir şey diyemiyorum. Allah yardımcınız olsun. Geçmiş olsun simdiden.

• Çok teşekkür ederim.

• Sevilllg S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ben yeni gördüm kusura bakmayın. Ne yaptınız çektirdiniz mi? Benim 5 ay oldu ama hala %50 uyuşukluk var. B12 de kullandım.Fis fiş şeklinde olanı dil altına sıkılan daha etkili oluyor dediler onu kullandım. Başta çok takiyordum kafaya , çok üzülüyordum ama yavaş yavaş alıştım , yani uyuşuk kaldı, geçer mi bilmiyorum. Sanki orada bir ağırlık var gibi bir his oluyor. Görüntü olarak hiçbir şey yok ama bir ağırlık ve hissizlik var. Bir seneye kadar geçebilir dedi. Başka bir doktora göründüm, noroloji bölümüne görün dedi ama araya pandemi girdi gerçi tedavisi de yokmuş zaten. Üstelik bana sinire yakın veya değil birşeyde söylemedi doktor, ben üç gün sonra uyuşukluk geçmedi diye gittim olur öyle şey sinire yakındı dedi. Güya ben de araştırıp en iyi çene cerrahini bulmustum. En azından böyle bir sorun olur diyebilirdi. Umarım sizinki sorunsuz bir şekilde halledilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• krizantem_a K kullanıcısına yanıt
    Merhaba yanıtınız için çok teşekkür ederim. Ben de cok araştırıp bir cerraj buldum Allah binlerce kez razı olsun herkesin hasar kalır dediği dişi beni sagsalim kurtardı birsey olmadi. Allah sizin yardımcınız olsun ama cok araştırdım geçici bir durummuş yani iyileşme oluyor ve bol bol kemik suyu paça suyu tüketin bunlar iyileşmeyi hızlandırıyor

• Sevilllg S kullanıcısına yanıt
    Sizin için çok çok sevindim gerçekten, sorunsuz bir şekilde halledilmesine.çok can sıkıcı bir durum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • krizantem_a K kullanıcısına yanıt
    İnşallah sizinde kısa zamanda iyileşir doktorlar geri geldiğini söylemişlerdi bana

• Merhabalar. Acaba son durumunuz nasıl oldu diye sormak istiyorum, 5 gun oldu ameliyati gecireli ve dudagim dilim cenem yarisi uyusuk cok kotu durumdayim. Sizin son durumun nedir acaba, iyilesme ne kadar oldu? 🥺

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @cihanabana Merhabalar, Acaba son durumunuz nasıl oldu diye sormak istiyorum, 5 gun oldu ameliyati gecireli ve dudagim dilim cenem yarisi uyusuk cok kotu durumdayim. Sizin son durumun nedir acaba, iyilesme ne kadar oldu? ?? doktorlar kontrol etti, zamana birakilmasi gerektigimi yapicak bi sey olmadigini kalici olabilcek oldugunu soyledi. B vit kullanıyorum. İyileşme olur mu

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.