Şimdi Ara

YİNE YENİ YENİDEN RUSYA' DA HAYAT (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.913
Cevap
147
Favori
345.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: numb83

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

quote:

Orijinalden alıntı: Burlex

quote:

quote:

arkadaşlar ben de 15 günlüğüne bi ziyaret planlıyorum. moskova + st petersburg düşünüyorum.

otel vs çok önemli değil hostel tarzı yerlerde kalabilirim. tek gitme amacım gezmek görmek vs. içki içmiyorum barlarda vs işim olmayacak.

yani bi 15 günlük, güzel temiz bi rusya gezisi ne kadara patlar? gezilip görülecek tüm güzel yerlere gitmek istiyorum desem yeridir. yanıma ne kadar para almalıyım?

soru sordum diye hatırlıyorum

Buradakiler gezip görmek için gitmediğinden bilmez.

abi ya off dün facebook hesabımdan da rusyaya daha önce gezmeye giden varsa bi ulaşsın hani sormak istediklerim var yazdım herkes altına rusyaya gezmeye mi gidilir yazdı

ben orda zaten kız arkadaşımla buluşacağım için oralara girmiyorum birlikte gezicez s

Kis ortasinda 15 gun gezip ne yapacaksin. Git Alp'lere kayak yap en azindan eglendim dersin. Icki yok bar yok kari kiz yoksa 15 gun sana fazla. Petersburg da zaten bar ve kiz olayi disinda ne var ben bilmiyorum. Moskova petersburg arasida yaklasik 8 saat diye biliyorum hizli trenle. Sana 7 gun yeter 4 gun moskova 3 gun petersburg sonra sklrsin. Moskova pahali hemde cok. Oda kiralari gunluk 50-60 dolar diye biliyorum. Yeme icmede pahali. Senin kafandaki butce ne kadar?

hocam zaten 2-3 kişiye daha sordum, vazgeçtim yani cevaplardan sonra

rotayı tam terse çevirdim, dubaiye bakıyorum

ben 2 kişi gidicem.

uçak biletleri ve konaklama hariç adam başı 1000-1500 civarı bişey olur işte harcamak için. dubaiye daha uygun gibi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: numb83

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Burlex

quote:

quote:

arkadaşlar ben de 15 günlüğüne bi ziyaret planlıyorum. moskova + st petersburg düşünüyorum.

otel vs çok önemli değil hostel tarzı yerlerde kalabilirim. tek gitme amacım gezmek görmek vs. içki içmiyorum barlarda vs işim olmayacak.

yani bi 15 günlük, güzel temiz bi rusya gezisi ne kadara patlar? gezilip görülecek tüm güzel yerlere gitmek istiyorum desem yeridir. yanıma ne kadar para almalıyım?

soru sordum diye hatırlıyorum

Buradakiler gezip görmek için gitmediğinden bilmez.

abi ya off dün facebook hesabımdan da rusyaya daha önce gezmeye giden varsa bi ulaşsın hani sormak istediklerim var yazdım herkes altına rusyaya gezmeye mi gidilir yazdı

ben orda zaten kız arkadaşımla buluşacağım için oralara girmiyorum birlikte gezicez s

Kis ortasinda 15 gun gezip ne yapacaksin. Git Alp'lere kayak yap en azindan eglendim dersin. Icki yok bar yok kari kiz yoksa 15 gun sana fazla. Petersburg da zaten bar ve kiz olayi disinda ne var ben bilmiyorum. Moskova petersburg arasida yaklasik 8 saat diye biliyorum hizli trenle. Sana 7 gun yeter 4 gun moskova 3 gun petersburg sonra sklrsin. Moskova pahali hemde cok. Oda kiralari gunluk 50-60 dolar diye biliyorum. Yeme icmede pahali. Senin kafandaki butce ne kadar?

hocam zaten 2-3 kişiye daha sordum, vazgeçtim yani cevaplardan sonra

rotayı tam terse çevirdim, dubaiye bakıyorum

ben 2 kişi gidicem.

uçak biletleri ve konaklama hariç adam başı 1000-1500 civarı bişey olur işte harcamak için. dubaiye daha uygun gibi.

Dubai den elektronik esyalari cok ucuza alabilirsin. Bunu degerlendir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • numb83 N kullanıcısına yanıt
    Ben asıl daha çabuk zevkine doyum olmayan saatlere kavuşabilmek için hep kışı tercih ettim.
    Yaz olunca dışarıda gezip tozmaktan takat kalmaz.
  • Beyler eksi nerden veriyorduk

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Ben asıl daha çabuk zevkine doyum olmayan saatlere kavuşabilmek için hep kışı tercih ettim.
    Yaz olunca dışarıda gezip tozmaktan takat kalmaz.

Kari kiz ile eglence sadece geceleri olmuyor ki :)
    Gunduz gozu daha iyidir her ayrintiyi net gorursun :)

• quote:

Bugün ö?rendim:
    Rus Hökümeti 2. çocuk için 27.000 TL parayy bankaya yatyrmy?, gelip alabilirsin dedi.
    Ama bu paranyn ?arty Rusya dy?yna çykararamamak.
    Daire alyp kiraya vermeyi dü?ünüyorum.

Nasipse 3. çocukta ?ehre yakyn imarly 2 dönüm araziyi hibe alaca?ym Rusya Hökümetinden

Parayı kırışalım. Rusya ya vize tamen kalktı mı senle 1 hafta gitsek

• Başlık çok iyi. Takip ediyorum...
  • Bende rus bir kız arkadaş istiyorum, nereden buluyorsunuz arkadaş bunları.
  • Güncel olarak Rusyada yaşayan arkadaşlar varsa bize iş imkanları hakkında bilgi verebilirler mi ? Hangi işler oraya daha çok uygun ve genel masraflardan bahsederse çok sevinirim
  • s.a
    bir rusta bana bulun
    şaka bir yana rus kızlar türk erkeklerinde ne buluyor anlamış değilim..
  • quote:

Biletleri aldım. Önümüzde ki ay nasipse 2 haftalığına büyük Rusya seferine çıkacağım.
    Özellikle bilgi edinmemi istediğiniz konular varsa araştırırım.

Kanka Kuzey Kafkasya'ya gitme, alırlar anahtarını. Moskova ve Saint Petersburg haricinde her yerde alırlar, en güvenli yerler buralar. Taksi kullanma, Cem Yılmaz'ın esprisine konu olursun. İngiltere'de de kullanma tabi. Rusya'da HIV çok hızlı, dikkat. Sahte vodka alma, dikkat et, onun da satılma oranı çok yüksek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

s.a
    bir rusta bana bulun
    şaka bir yana rus kızlar türk erkeklerinde ne buluyor anlamış değilim..

Aile babası olma refleksi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 20 Ekim 2014; 21:16:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalperestink

Bende rus bir kız arkadaş istiyorum, nereden buluyorsunuz arkadaş bunları.

Sürekli takıldığım ücretli bir arkadaşlık sitesi sayesinde. Şu an kapalı ama ücret ödemeden birçok kızla tanışmamı sağladılar, Allah razı olsun

• Rusya'daki kızlar şöyle ya da böyledir diye kesin bir görüş belirtmek yanlış olur,çok büyük bir coğrafya.
    Benim tanıdıklarım çok kültürlü ve paraya önem vermeyen kızlardı. Ben onları Turkiye'deki kızlardan daha çok
    beğeniyorum. Çok uyumlular. Yanıma günlük harcamak için para almıştım, onu bile harcatmadılar. Ayrıca esmerlerden
    hoşlanıyorlar diye kesin birşey söyleyemezsiniz, birsürü yakışıklı esmer adam varken kumral adamı seçtikleri oldu. Buraya 10
    sayfalık yazı yazabilirim ama genelde okuyamıyor insanlar , onun için özet geçtim. Bence onlar çok güzel ve iyiler.
    Tabi doğru kişiye rastlarsanız.
  • Ulan herkes buluyo bi rus sonrada diyolar severlerse tam severler turk kizlari gibi kaprisleri surat yapmalari yok hani diyorum ben de bulayim kimseden ses seda yok napalim atlayip moskovaya mi kiev e mi gidelim ruscamiz da yok napicaz biri akil versin

• lan su konuyu niye hep hortlatıyorsunuz hiçte ss yok oysaki @TuVNeRa ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: baser

Rusya'daki kızlar şöyle ya da böyledir diye kesin bir görüş belirtmek yanlış olur,çok büyük bir coğrafya.
    Benim tanıdıklarım çok kültürlü ve paraya önem vermeyen kızlardı. Ben onları Turkiye'deki kızlardan daha çok
    beğeniyorum. Çok uyumlular. Yanıma günlük harcamak için para almıştım, onu bile harcatmadılar. Ayrıca esmerlerden
    hoşlanıyorlar diye kesin birşey söyleyemezsiniz, birsürü yakışıklı esmer adam varken kumral adamı seçtikleri oldu. Buraya 10
    sayfalık yazı yazabilirim ama genelde okuyamıyor insanlar , onun için özet geçtim. Bence onlar çok güzel ve iyiler.
    Tabi doğru kişiye rastlarsanız.

katılıyorum çok doğru söylediniz hocam rus ve ukrayna kızlarında kapris yok kendini beğenmişlik yok kezbanlık yok çok sıcak kanlı ve samimiler ordaki kızları gördükten sonra biz şuana kadar türk kızlarından ne muamele görmüşüz böyle be dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mode03

Ulan herkes buluyo bi rus sonrada diyolar severlerse tam severler turk kizlari gibi kaprisleri surat yapmalari yok hani diyorum ben de bulayim kimseden ses seda yok napalim atlayip moskovaya mi kiev e mi gidelim ruscamiz da yok napicaz biri akil versin

Arayan buluyor.
    Ben o kadar Yalta, Kiev, Donetsk ve Moskova' ya gittim ama nihayetinde oralarda değil de farklı bir şehirden halen "Allah razı olsun" dediğim site sayesinde buldum.
    Tabii şu an o site üye alımını durdurmuş durumda.

Sanırım şans faktörü de etkin:
    Eşimin anlattığına göre o sıralarda İspanya' ya tatile gitmek için vize başvurusu yapmış. Ama her nedense İspanya' ya daha önce de gidip vize aldığı halde bu defa vize vermemişler ve ödediği 400 dolara yakın para da ziyan olmuş.
    Tam bunun üzerine ben Türkiye' ye davet edince O da "Tatil planlarım heba olmasın bari" deyip beni hiç tanımadığı halde uçağa atladığı gibi geldi.

Aslında ben de o sıralar eşim ile benzer bir durumdaydım:
    Şubat 2009' da Kiev' de buluştuğum Yuliya' ya yaz tatili teklifi yapmıştım. O da gelebilirim deyince Adam&Eve Hotel' de Ağustos ayı için 2 kişilik 6 gece rezervasyon (2.400 TL) satın almıştım.
    Ama rezervasyon tarihine 1 ay kala Yuliya' nın gelemeyeceği kesinleşince ben de tatilim heba olmasın diye arayıştaydım. Tam da o sırada internette eşimle yazışmaya başlamıştım. Hatta daha merhaba der demez "Antalya' da tatile gelir misin?" deyip hotelin sayfasını ve resimlerini göstermiştim. Eşimin dediğine göre otelin ihtişamı onu etkilemişti.
    Eşim teklifimi kabul etmeseydi son çare olarak daha önce beraber otellerde Rus avladığımız kankam aklımdaydı. Ama Adam&Eve Hotel' in 2 adet sapı kabul etmediğini de sonradan öğrendim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mode03

Ulan herkes buluyo bi rus sonrada diyolar severlerse tam severler turk kizlari gibi kaprisleri surat yapmalari yok hani diyorum ben de bulayim kimseden ses seda yok napalim atlayip moskovaya mi kiev e mi gidelim ruscamiz da yok napicaz biri akil versin

Arayan buluyor.
    Ben o kadar Yalta, Kiev, Donetsk ve Moskova' ya gittim ama nihayetinde oralarda değil de farklı bir şehirden halen "Allah razı olsun" dediğim site sayesinde buldum.
    Tabii şu an o site üye alımını durdurmuş durumda.

Sanırım şans faktörü de etkin:
    Eşimin anlattığına göre o sıralarda İspanya' ya tatile gitmek için vize başvurusu yapmış. Ama her nedense İspanya' ya daha önce de gidip vize aldığı halde bu defa vize vermemişler ve ödediği 400 dolara yakın para da ziyan olmuş.
    Tam bunun üzerine ben Türkiye' ye davet edince O da "Tatil planlarım heba olmasın bari" deyip beni hiç tanımadığı halde uçağa atladığı gibi geldi.

Aslında ben de o sıralar eşim ile benzer bir durumdaydım:
    Şubat 2009' da Kiev' de buluştuğum Yuliya' ya yaz tatili teklifi yapmıştım. O da gelebilirim deyince Adam&Eve Hotel' de Ağustos ayı için 2 kişilik 6 gece rezervasyon (2.400 TL) satın almıştım.
    Ama rezervasyon tarihine 1 ay kala Yuliya' nın gelemeyeceği kesinleşince ben de tatilim heba olmasın diye arayıştaydım. Tam da o sırada internette eşimle yazışmaya başlamıştım. Hatta daha merhaba der demez "Antalya' da tatile gelir misin?" deyip hotelin sayfasını ve resimlerini göstermiştim. Eşimin dediğine göre otelin ihtişamı onu etkilemişti.
    Eşim teklifimi kabul etmeseydi son çare olarak daha önce beraber otellerde Rus avladığımız kankam aklımdaydı. Ama Adam&Eve Hotel' in 2 adet sapı kabul etmediğini de sonradan öğrendim.

Adam&eve oteli efsanedir baska guzel otellerde var onun gibi ben olsaydim parayi yatrmazdim kiz gelmeden falan

Vknin uyeligi durdurmasi iyi olmus onune gelen uye oluyor onceden davetle olunuyodu simdi de oyle olur herhalde 2011 de uye olmustum bende vay be 3 sene gecmis hergun giriyorum vkya bende rus veya ukraynali biriyle evlenicem zaten turk kizlarini hic dusunmuyorum bide zengin bulursam moscowdan kacirmam hic rusyada duyuyoruz insaat muhendsleri falan gidiyor bziim ordan oraya. Dolarla maas aliyor ordaki turkler acaba kimya muhendslliginden mezun olan biri icin is var mi yine dolarla maas alabliyir miyiz oraya gtsek

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.