Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Yine Tübitak, yine Red. Ülkenin hali...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
120
Cevap
3
Favori
14.330
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yine Tübitak, yine Red. Ülkenin hali...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2385 Mesaj

Sence hata üstüne hata yapan böyle değerleri elinden kaçırıp düdük düdük ekmek dolabı projelerine destek veren 1. seçen bi kurum böyle bir olayı tarafsızca açıklar mı?
    hayvanat bahçesine bile müdürlük yapamayan bademleri kayıran kurumlara biat etmeye devam etsin herkes...en iyisini yapıyorlar.. (bu sözüm şahsa değil geneledir)

itaat et rahat et.
    |
    |
    GAMEHUNTER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Siz daha çok papaz eriğini imam eriğine çevirirsiniz , daha çok organik hoşaf içiririsiniz anam.

Bunun sorumlusu halktır bunları bu insanları oraya getirenlerde suç...

Bu ülke ileride yaptığı hataları çok ağır ödeyecek resmen sonumuzu getiriyoruz gençlik bitmiş hepsi clup , nargile , erken yaşta karı kız peşinde...

Sonra birde islamdan bahsediyorsunuz...

İslam 2.0 Güncellemesini yüklemeyenler yüklesin abi çoh iyi yha AVM'ler arap dolu sokaklarda suriyeli dolu onlar bizim din kardeşimiz yhaaa...

Dalga bir yana bu araplarıda , suriyelileride ülkemde istemiyorum adamlar bize yapmadıklarını bırakmadılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Tanimlar; lise konularinin bes gomlek ustundeler. Hocalarin azimleri ortada ama lise talebesi araciligiyla proje olarak sunulan cok konu var bence.

Diyecegim o ki, ben suphelendim. O cocuklar o konularin altindan hocalari olmadan nasil kalkiyorlar merak ediyorum dogrusu.
    |
    |
    Tübitak tamamen ikli ilişkilerle işleyen, bilimin olmadığı bir kurum.

|
    |

Ülke yönetimine çamur atılsın da araştırmaya falan hiç gerek yok.

Yalan iftira olduğu apaçık ortada olan şeyleri bile yıllardır gerçek diye dillendiren bir tayfa var nasıl olsa.

|
    |
    Sefil_Arbaletçi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AsRocK Z77 Extreme 6 // i5 2500K // 2x8GB GskiLL // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra II 480GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi / 1.5TB // PHILIPS 27" AMVA LED // Logitech K330 // Sound Blaster Omni / Takstar HD5500 // Logitech F710 // Oukitel k6000 Plus / Xiaomi Mi A1 // Honda Civic Fc5 Elegance Otom.
    Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?..
  • Yüzbaşı
    468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Nerevarine

Hocam acilen sağlam Türkçe dersi almanız gerekiyor.

Bilerek yazdım müdür

|
    |

™®Her Hakkımız Saklıdıя®™
  • Yarbay
    14826 Mesaj
    Tübitak gibi beş para etmez çöp kuruma sunmaları hata zaten.Aklı olan güzel projeleri bu ülkede ziyan etmez.Yurtdışında çok iyi fırsatlar var.Umarım bundan sonra kimse tübitak çöplüğünü muhattap almaz.
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--DELL S2716DG 27inc(2560 x 1440)144 Hz G-Sync--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3466 CL15 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • DH Yönetici
    16374 Mesaj
    Bu Tubitak ta kim gorev yapiyor gercekten merak ediyorum !...
    |
    |

İyi biz de buna cevap verelim tubitakta liseler arası proje yarışması yapılır bu her yıl gerçekleşir ancak projenin standını açabilmek için Tubitak heyetinin onay vermesi gerekir.

Soru şu bu standı açılan projeye onayı Diyanet işleri mi onay verdi Tubitak mı?
    |
    |
    DemirAtlıAdam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Şizofreni Raporum var Yanıma yaklaşanı emerim / Power By Mogolo ❤️ &#128299;
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Bizim nezdimizde bütün ciddiyetini kaybetmiş bir kurum haline geldi.
    |
    |

İtikat savaşında sabrın tükendiği yerdeyiz.

Steam Profilim
  • Yarbay
    4471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tamam peki deki trip

Papaz erigini imam erigine cevimek, bir de hosafli bir sey vardi onlar varken bu girisimler cop

Allah diyen hoşaftı o. Geçen yedik.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: DrNarcissist

Emin olun bu Tubitak Türkiye'nin en leş kurumlarındandır açık ara.

Eskiden bir nebze iyiydi ama artık iş çığrından çıkmaya başladı.

Ülkede en değer verilen kurumlardan biri olması gerekirken içinde bulunduğu durum gerçekten içler acısı...

Aahhaahahahah eskiden bir nebze iyiydi.. 2001 'e kadar ülke faizlerle borçlarla enflasyonlar ile dolar mark larla uğraştığına Tübitak 'ın ne iş yaptığını Tübitak 'ın ne olduğunu bile bilmeyen bir ülke idik üyemiz diyor ki eskiden Tübitak bir nebze iyiydi.. Ahahaahhahahahha böyle üyelere yeminlen kopuyorum.. Nerede o yerleri döven gülmekten yerlerde yatan emoji.. Ha..

• Yüzbaşı
    355 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TuvaletSifonu

İyi biz de buna cevap verelim tubitakta liseler arası proje yarışması yapılır bu her yıl gerçekleşir ancak projenin standını açabilmek için Tubitak heyetinin onay vermesi gerekir.

Soru şu bu standı açılan projeye onayı Diyanet işleri mi onay verdi Tubitak mı?

''TÜBİTAK’ın bilgi ve parasal destek vermesine binaen yapılan işin öğrenci tarafından ciddiye alınması, öğrenciyi motive etmesi yönüyle tamamen okulların insiyatifinde, yapılan her çalışmanın üzerine TÜBİTAK logosu yazılıyor.Bu logonun yazılması o projeyi TÜBİTAK’ın desteklediği yada onayladığı anlamına gelmiyor.''
    |
    |
    2014-2018
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Ülkede en değer verilen kurumlardan biri olması gerekirken içinde bulunduğu durum gerçekten içler acısı...

Aahhaahahahah eskiden bir nebze iyiydi.. 2001 'e kadar ülke faizlerle borçlarla enflasyonlar ile dolar mark larla uğraştığına Tübitak 'ın ne iş yaptığını Tübitak 'ın ne olduğunu bile bilmeyen bir ülke idik üyemiz diyor ki eskiden Tübitak bir nebze iyiydi.. Ahahaahhahahahha böyle üyelere yeminlen kopuyorum.. Nerede o yerleri döven gülmekten yerlerde yatan emoji.. Ha..

Eskiden bahsederken 2008-2009-2010 senelerinden bahsediyorum.Siyasi propaganda amacı gütmeden o yazıyı yazdım.

Emin ol Tubitak'ı içinde bulunmuş olan bir kişiden daha iyi tanıyamazsın.Sadece kendini gülünç bir duruma sokmuşsun.

Bir nebze iyiydi demek çok çok iyiydi demek değil kötünün iyisi demek.Neyse gülme emojilerinle yorumunu zenginleştirip self masturbasyonuna devam edebilirsin.

• Yarbay
    2256 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

quote:

Eskiden bahsederken 2008-2009-2010 senelerinden bahsediyorum.Siyasi propaganda amacı gütmeden o yazıyı yazdım.

Emin ol Tubitak'ı içinde bulunmuş olan bir kişiden daha iyi tanıyamazsın.Sadece kendini gülünç bir duruma sokmuşsun.

Bir nebze iyiydi demek çok çok iyiydi demek değil kötünün iyisi demek.Neyse gülme emojilerinle yorumunu zenginleştirip self masturbasyonuna devam edebilirsin.

Al bak o zaman bunu gözünün önünden geçtiğini de görmüşsündür, bunu alan nato nato natooo daha nasıl yazılır NATO aç internette haberlerini oku gör Tübitak neler yapıyormuş daha önce bana gösterin Tübitak 'ın yapıp ve Nato 'ya gönderdiği bir şey gösterin bana var mı yapan yok o yüzden bu Tübitak algısı yapanlara sen yapıyorsun ya da yapmıyorsun beni ilgilendirmez ama buradakiler gösrün bunu burada dalga geçiyorlar ama kendilerinin başarısızlıkları ile dalga geçiyorlar, adamın başarısı yok kalkıp Tübitak 'a laf atarak egosunu tatmin etmek istiyor la beni daha güldürmek için niye bu kadar çabalıyorsunuz bir şey yapmamanız bile beni güldürmeye yetiyor..

Haber bu

http://www.star.com.tr/teknoloji/somb1-fuzesinin-ilk-teslimati-yapildi-haber-1293768/
    |
    |

• Binbaşı
    1163 Mesaj
    Tübitak ülkede kalmış nadir dürüst kurumlardan biridir. Bu gibi projeler iyi yazılmadığı zaman reddedilir. Zaten reddeden de tübitak değil projeye bakan hocalardır.

Yabancı okullar ise gel bir bakalım derler. projeye destek vereceklerinden değildir. Gazetecilerin ağzına sakız olur bunlar. Aslı yoktur.

Organik olmadığı için red edildi

|
    |
    Gigabyte EP45 Extreme | Xeon X5460 | 2x3 6 GB Kingstone 800 Mhz CL9 | Evga GTX 950 SSC+ ACX 2.0 | Samsung Evo 850 250GB | 1 Tb Seagete HDD | High Power Element Smart 750W | Dark N10 | CM Hyper 612 v2
  • Yarbay
    3562 Mesaj
    Ya kardeşim akıl var mantık var ledli ekmek dolabı kadar ses getiren bir şey mi yapmışlar?
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Lastik Fiyatları
Paykasa
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,656
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.