Şimdi Ara

Yine makas yine kaza :@

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle çok sinirliyim hatalı yazım olursa şimdiden özür. Haremin ordan çıktım eve dönüyorum ağır ağır en sağdan arkamdan iki tane yarışan araba beni geçtiler sol şeritteki gri clioya vurdular Sonra clio kenara çekti buda durucak gibi yaptı ve kaçtı bende direk peşinden takip ettim plakası için aldım gidiş yönlerini vs söyledim polise an ve an sonra arkadaşını eve bıraktı kendide yoluna devam etti bu şikayet sonuç alacak mı ? Adamın ailesi var arabada e insafsız allahtan da mı korkun yok. Devlet buna çözüm bulsun yeter vuruyorsun delikanlı gibi çek kenara dur özür dile vicdansız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hırsızlıktan zaman kalırsa ve ortada bir devlet varsa, belki bir çözüm bulur.
  • Şehir içinde yarışan tiplerin insan gibi durup özür diler mi hiç?Hiç kimseye bir faydaları olmaz böylelerinin başkasının canını düşünmeden makas atan insanlar bunlar. =/
  • haklısın fakat insan olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu nedenle her konuda da üstüne basa basa araç kamerası deniyor.

Artık araç kamerası da bence bizim gibi hırsızın,namussuzun cirit attığı ülkelerde zorunluluk olmalı.

Tüm araçlarda araç kamerası olduğunu düşünürseniz ülkede tespit edilemeyen suçlu oranı bence baya bir düşer.

O nedenle herkes alsın cebinizdne çıkacak 250-300 TL belki elinizin altından arabanızın gitmesini engeller.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Şehir içinde yarışan tiplerin insan gibi durup özür diler mi hiç?Hiç kimseye bir faydaları olmaz böylelerinin başkasının canını düşünmeden makas atan insanlar bunlar. =/

Hocam senin bu imza falan ne böyle ? Cok dikkkatimi çekiyor da bir sorayım dedim.
  • Bazen bakıyorum, makas atıcak hemen gaza basıp arayı kalatıyorum kı önumden geçmesın.

• Şerefsizlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalande -- 9 Mayıs 2015; 14:14:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bazen bakıyorum, makas atıcak hemen gaza basıp arayı kalatıyorum kı önumden geçmesın.

aynısını bende yapıyorum
  • Makas atmaya ceza geldi diyolardı en son haberlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: CyberBot

Makas atmaya ceza geldi diyolardı en son haberlerde

Ceza gelsin de hangi birini nasıl yakalayacaklar?
  • EVet pembe imza benim de garibime gitti.
  • Kamerayı alayım makas atanın, kırmızıda geçenin ümüğünü sıkacağım. Üşenmeden uğraşacağım, o denli ayar oluyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.