Şimdi Ara

Yine Gördüm Arkadaşlar. Buyrun. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
18
Favori
8.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tramway'ı oradan kaldırın kimse ölmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZacDoUrden

Aslında bana da oluyorda bu konuyu okuyana kadar pek dikkat etmemiştim.Ben gördüğüm olayları yaşayınca heralde bunu daha önce yaşamıştım dejavu olmuşumdur diyip kestirip atıyordum ama daha önce öyle bişi yaşamadığımıda düşünüyordum biryandan.kestirip atmamın sebebi gelecekte olacak birşeyi görmenin bana inandırıcı gelmemesiydi.ama sanırım aynı olayı bende yaşadım.yalnız olayı yaşayınca hatırlıyorum onu gördüğümü.birde gördüklerim beni ilgilendiren ufak olaylar

aynı olay bendede var ama çok önemsiz olayları şuaralar yok baya önce oluyodu
  • çok acayip
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainRpx

Arkadaşlar az önce teyzem'i aradılar ve dayımın kaza yaptığını ancak durumunun kötü olmadığını söylediler.
    Teyzem durumu kötü olmasada haliyle yıkıldı.Kazayı 1 saat önce geçirmiş ancak yeni haberimiz oldu.
    Ben hastahaneye gidiyorum.Detaylarını yolda anlatırım.Bu sefer gene müdahale edemedim.Gördüğüm halde
    gene müdahale edemedim.

Çok geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakangrbz

quote:

Orijinalden alıntı: CaptainRpx

Arkadaşlar az önce teyzem'i aradılar ve dayımın kaza yaptığını ancak durumunun kötü olmadığını söylediler.
    Teyzem durumu kötü olmasada haliyle yıkıldı.Kazayı 1 saat önce geçirmiş ancak yeni haberimiz oldu.
    Ben hastahaneye gidiyorum.Detaylarını yolda anlatırım.Bu sefer gene müdahale edemedim.Gördüğüm halde
    gene müdahale edemedim.

Çok geçmiş olsun

teşekkürler kardeşim....
  • Simple babadan uzun zamandır ses çıkmıyor. Acaba neler görüyor yine
  • tuttum yerimi.
  • zacdourgen gördüklerini ben de görüyorum önemsiz şeyler fotoğraf gibi mesela bugün 2 defa gördüm bazen günlerce görmüyorum. birini hatırlıyorum onda ben mutfağa giriyordum annem yemek yapıyordu sonra ne kadar vakit geçti bilmiyorum 1 gün fln, aynısı oldu. öyle bir kalakaldım sonra normalmiş gibi devam ettim ama bunlar sık sık oluyor.normal heralde sende de oluyormuş.
  • oha artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kragger

Olsun diye gidip çocuk itme tramvaya

• Altinci His ve Dejavu...

Sizlere kisa Ama gerçek bir kaç Hikayemi anlatmak isterdim ancak burasinin Ciddiyetsizligi Yazacaklarimin Önemini yitirmesine yol açacagi için Boşverin..

Sadece Şunu eklemek istiyorum konu sahibi arkadaş yalniz değilsin..
  • Korkutmayın adamı gece gece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer konuda koyduğun capsin ait olduğu konu 2008e ait ve mesaj sayın ordada 281 , 4 sene geçti mesaj sayın aynı kaldı öyle mi ?
  • bir psikoloğa gidin!!!!!!
  • sezon tüm maç sonuclarını pm atarsan ii olur
  • gelecekte olacak olayların geçmişe dalgalanması

evet fringe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

diğer konuda koyduğun capsin ait olduğu konu 2008e ait ve mesaj sayın ordada 281 , 4 sene geçti mesaj sayın aynı kaldı öyle mi ?

vah vah vah! sen bu mesajı yazdığından beride 5 ay geçti ve hâla 281 mesajım var. Ne kadar garip değil mi?

bak bak bak. Hatta 280 olmuş biş var bu işin içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simple -- 29 Aralık 2012; 11:06:11 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.