Şimdi Ara

Yine dizel 8.5-9 lt tüketip ağlayan egea sahibi video koymuş (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
1
Favori
13.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Egea yurtdışına satılmıyor mu ?
    SAtılıyor hatta bızdekı gıbı orda da en ucuz araba aama alan yok. Sadece italyada alan var oda yerlı ayagına alıyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

sandero stepway 0.9 tce 23kmh hızla ş.içi 6.5 lt/100km ortalama. 1.0 veya 1.2 tsi da buna benzer yakar.

Alıntıları Göster
    0.9 motora birde eco mod mu koymuşlar?
    ona rağmen 6.5 litre yakmış.
    böyle düşük hacimli motorların tek avantajı düşük vergi o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Tam tersi konular da var. Egea ile çok düşük tüketimler paylaşanlar da var. Benim araç da multijet. Bir kere depo hesabı yaptım, sapma 0.2 çıktı. Eğer sapma daha fazlaysa sıkıntı büyük ama zaten bu firmaların hiçbirine güvenilmez. Eğer sapma çoksa en azından paylaşmalı, bilgilendirmeliyiz insanları.
    onu paylaşanlar zaten yalancı dolnacılar. Arabayı 2. elde satamadıkları için mıletı dolandırıyorlar. Kendılerı dolnadırılınca baskasını dolandırma yolu arayan tıpler bunlar ulkede bolca var zaten her konuda. Herkes gucu yetene
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro35

Komşum az yakıyor diye Diesel seat toledo almıştı..

Banka kredisi ile..

Harbiden de bu kadar az yakan araba yok.. Senenin 12 ayı araba yatıyor ... Yılda sadece bir bayram ( ya Ramazan yada Kurban ) memlekete gidiyor. 300 gidiş 300 de gelis.. yılda yaptığı en fazla 600 km..

Harbiden de çok az yakıyor .
    kesın devlet memurudur
  • Sizin başka işiniz gücünüz yok mu. Bilip bilmeden hemen egea kotuleyelim. Video çeken arkadaş kabiliyetsizse biz napalım. İstanbul şehir içi hep trafik verisi

Yine dizel 8.5-9 lt tüketip ağlayan egea sahibi video koymuş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Ne dediğinin farkında bile değilsin. Atmosferik motorun uzun yolda 15 litre tüketim gerçekleştirmesi için 1.4 - 1.6 filan değil 4500-5000 cc olması, arabanında minimum 2500-3000 kg filan olması lazım.
  • adrisanam A kullanıcısına yanıt
    Adamlar BMW Mercedes alacak kapasitede neden egea alsın ki. Hem Avrupa ya nasıl sorunlu araç gönderiyorlar Avrupa denetleme yapmıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi de speclerin cok ustune cikiyorsa bu musteriyi kandirmaktir. Adamlar soylenecek tabi.

Yok yahu .. Asgari ücretli arkadaş. 5 yıldır taksit ödüyor daha...

Anlayamadigim su..

O arabayi aldığında o paraya 5 tane Ford Taunus 2.0 GLS alırdı... 1 Taunus parası kadarda benzine gitse ( yılda 600 km kullanımda benzini içse ne yakacak ) ona 10 sene rahat yeterdi..geriye 3 Taunus parası cebine kalırdı

Ama arabası az yakıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro35 -- 17 Eylül 2019; 11:28:38 >
  • jeep renegade 2019 nisanda aldım. motor ve otomatik şanzıman egea ile aynı ama boş ağırlığı 1500kg ve tabiki rüzgar direnci daha yüksek...Geçen hafta izmitten yalovaya oradan da otoban ile bursaya geldim. otobanda tüneller hariç 125km/h'a sabitledim.ortalama tüketim 5.4 lt ve depo ölçümü ile birbirini tutuyor. 7000bin km ortalamam da 6.4 lt...ortalama hızı bakmam lazım bilmiyorum.
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Atmosferik motor a örnek verimm bari..

Suzuki SX4 1,6 motor 120 beygir.. 1300 kg ya yakın . Ve otomatik

İzmir'den bagaj full 4 yetişkin klima açık değil..hız 120 Göcek e 5.5 lt ile girdim..

Dönüşünü yazayım..

Yine bagaj ful 4 yetişkin.. İncirliova ya kadar eski yol sonrasi otoban. 150-160 Göcek İzmir 6.6 lt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maestro35 -- 17 Eylül 2019; 11:40:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

Adamlar BMW Mercedes alacak kapasitede neden egea alsın ki. Hem Avrupa ya nasıl sorunlu araç gönderiyorlar Avrupa denetleme yapmıyor mu?
    bmw mercedes alacak kapasıtede olan fransa ve almanya var ab genelınden bahsedıyoruz. En zengını ıngıltere onlar bile fiesta golf bınıyorlarkı golf egea ıle aynı fıyat yanı ucuz ıngılterede. Muhtemeln avrupa denetleme yaptıgı ıcın orda gercek farbıka degelerını yazıyor alabılırler yoksa bende kataloga baksam egea alırdım ama pompada olcunce kandırıldıgıın anlıyor mıllet mlsf turkıyede
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Beğennmiyosa satsın arabayı.
    Daha niye hala ısrarla kullanmaya devam ediyor?
    Dip gaz dip fren sıkışık trafikte hangi arabayla gitsen o kadar yakar.
    Adam diyo ki şehir dışı da var ama km 24 ortalama.
    Benim sırf istanbul şehir içi ortalamam 30km be insaf.
    istanbul sehır içi 30 dersenız zaten sizi anlamıs olduk sagolun
  • bir diger anlamadıgım nokt aynı motor opelde de kullanılıyor ancak onda tuektım sorunu olmuyor. Yanı ulkemızdekı fabrıkalarda mısorun var? Yakın zamanda honda da fabrıka kapatmaya karar verdı kı dunyada en cok satılan araclardan cıvıc uretımı yapıyordu. Boyle giderse toyota da kacar bızde yerlı hurda ya kalırız
    Opelde sorun olmadığını kim söyledi ?
    Onda da aynı kullanımda benzer tüketim elde edersiniz.
    Burda problrm kullanım şeklinde, gündem yapılcak bi konu değil yani boşa prim kasmaya çalışıyosunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Opelde sorun olmadığını kim söyledi ?
    Onda da aynı kullanımda benzer tüketim elde edersiniz.
    Burda problrm kullanım şeklinde, gündem yapılcak bi konu değil yani boşa prim kasmaya çalışıyosunuz.
    HEP YALAN konusuyorsun egea yı 2. elde satmaadın ondan mı bu derdın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adrisanam -- 17 Eylül 2019; 12:58:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FFFaust

0.9 motora birde eco mod mu koymuşlar?
    ona rağmen 6.5 litre yakmış.
    böyle düşük hacimli motorların tek avantajı düşük vergi o zaman.

Alıntıları Göster

daha ne kadar az yakabilir 90 bg benzinli bir arac. yerini aldığı 1.6 85 bg motor 8.5 lt den aşağı düşmezken daha güçlü turbo 90 bg motorun tüketimi %30 azaltılmış neredeyse lpgnin sağladığı tasarruf oranı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi predator93 -- 17 Eylül 2019; 15:59:48 >

• Boyle ana habere cikacak konulari yoneticiler cekemeyip konu disina atiyor burssi nasil forumsa

• 1.6 dizel otomatik egea

Ortalama hıza dikkat, buna bilek derler

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.