Şimdi Ara

Yine bir galeri vakasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 28
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 42 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yasinnn3 (5 mesaj) orhan1461 (3 mesaj) akdogan911 (3 mesaj) Dark Territory (2 mesaj) L&M (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (12 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    28.10.2015 tarihinde BURSA BEYAZ OTOMOTIV adlı galeriden aldığım Fiat punto aracın 50000km geri çekilmiş olduğunu satarken öğrendim özellikle Bursa'daki arkadaşlara uyarım mümkünse kapısının önünden bile geçmeyin.

Bir de internet sitelerinde kesinlikle km oynanmış araç alıp satmadiklarina dair bir de yazı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yarbay
    2049 Mesaj
    Kanıtınız ile beraber öyle bir olay varsa, keşke araç alırken oradan aldığınız dair belge alsaydınız. Eğer varsa durmayın dava açın, kazanamasanız bile ki kazanırsınız büyük ihtimal, böylelerine savaş açmış olursunuz.
    |
    |
  • Yarbay
    4971 Mesaj
    bir daha galeriden arac almazsin umuyorum

|
    |
  • Yarbay
    2980 Mesaj
    Galerici görünce topuklayın.
    Ankara MH Otomotiv
    MUSTAFA TOPAL bu şahıstan aldığımız araç
    100.000 km çekilmiş.
    Uzak durun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5302 Mesaj
    Arkadaslar 5 tl karsiliginda 5664 ten bu km sorgulanabiliyor + servislere bakima giris kmleri belli. Hadi servis bakimli olmasa bile 5664 5tl.karsiliginda km ve kaza kayitlarini gonderiyor. Buraya konu acabiliyor yorum atabiliyorsaniz bunlari bilmiyor olma olasiliginiz yoktur bence ...

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    ben anlamıyorum cuma günleri camileri dolduran cemaat başka ülkelerdenmi geliyor.
    Bu ülkede 1 tane dürüst esnaf görmedim, fırından ekmek alırken bile şüpheye düşüyorum

• Yüzbaşı
    869 Mesaj
    hocam bir şey dikkatimi çekti.özellikle BURSA daki araçların km si düşük oluyor.bursada araç almıştık bizide kandırmıslardı.km düşürme muhabbeti bursada baya yaygın demişti bursalı arkadaşlar
    |
    |
  • Yarbay
    3226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: orhan1461

Arkadaslar 5 tl karsiliginda 5664 ten bu km sorgulanabiliyor + servislere bakima giris kmleri belli. Hadi servis bakimli olmasa bile 5664 5tl.karsiliginda km ve kaza kayitlarini gonderiyor. Buraya konu acabiliyor yorum atabiliyorsaniz bunlari bilmiyor olma olasiliginiz yoktur bence ...

5664e pek guvenmeyin. 2 hasar kaydi olan ama miktar yazmayan arac sonradan agir hasarli pert cikti.

|
    |
  • Yarbay
    13924 Mesaj
    Galeriden kesinlikle araba alınmaz. Tamam işini iyi yapan yerler de var mutlaka ama güven olmuyor işte.

|
    |
  • Yarbay
    2160 Mesaj

quote:

5664'te çözüm değil , 0 araç üç sene muayeneye girmiyor , 90 -100Binden çok rahat 30-40 a çekilir ve farkına bile varılmaz.

Üç kağıtçı dolandırıcı adamın da yetkili serviste kayıt açtırarak onca para bayılmayacağını varsayarsak , hiç bir kayıt kuyut bulamazsın.

Anca fellik fellik direksyon derisi vites topuzu inceler durursun.

Hiç mi yaptırımda bulunmayacaksınız bu durumu öğrendikten sonra ? @yasinnn3

• Yarbay
    6491 Mesaj
    bugun sanayide yolda yürürken l300 gördüm. adam arabanin arkasina satilik ilani yapıştırmış yazicidan cikti alip. kagida da 1998 model 150.000 km yazmis.

caktirmadan arabanin camından içeriye baktim ve km sayaci 539.000 küsürdeydi. içimden dedim adam km yi düşürmeyi unutmus heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Meticulous -- 16 Mayıs 2016; 21:44:10 >
    |
    |
  • Yarbay
    3226 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: L&M

quote:

5664'te çözüm değil , 0 araç üç sene muayeneye girmiyor , 90 -100Binden çok rahat 30-40 a çekilir ve farkına bile varılmaz.

Üç kağıtçı dolandırıcı adamın da yetkili serviste kayıt açtırarak onca para bayılmayacağını varsayarsak , hiç bir kayıt kuyut bulamazsın.

Anca fellik fellik direksyon derisi vites topuzu inceler durursun.

Hiç mi yaptırımda bulunmayacaksınız bu durumu öğrendikten sonra ? @yasinnn3

Direksiyon 150 lira vites topuzu 20 lira. O da cozum degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 16 Mayıs 2016; 21:44:42 >
    |
    |

• Yarbay
    4982 Mesaj
    Bilinmedik ne olduğu belli olmayan galericilerden alırsanız sonunuz böyle olur,geçmiş olsun.
    |
    |
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İlk kez ben de muayeneye girdi araç bu sebeple muayene bilgisi gelmiyor dolayısıyla km bilgisi de gelmiyor.

|
    |
    orhan1461 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Birkaç yakınım boşver uğraştığını üzüldüğüne değmez 3 4 yıl sürer dedi, davayı kazanırsam sonucu ne olabilir

|
    |
    L&M kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    64 Mesaj

Yanlışınız var burayı okumak anlamak için yetmiyor ayrıca siz okuyorsunuz da yazıyorsunuz da ama bilmiyorsunuz mesaj atıp doğru olmadığını, şirket araçlarının hep kullandığı bir yöntem muayene den önce km düşürmektir bu da sizin dediğiniz yöntemle anlaşılamayan bir durumdur

|
    |
    orhan1461 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    34569 Mesaj
    geçmiş olsun, bende servis kayıtlarından sonra aracın kmsinin orjinal olduğunu öğrenmiştim
    |
    |
  • Yarbay
    5302 Mesaj

Arkadaşlar ikinizde konularınızda haklısınız , bu iki mevzudan da haberim var ama burda şöyle bir nüans var. Eğer bu şekilde kmler çekilmişse bir aracın kmsi ne kadar düşürülmüş eğer sahibi itiraf etmezse hayatta öğrenilemez. Konu sahibi arkdaş km bilgisi verdiğine göre bence tramerde ya da serviste net bir veri var ...
    |
    |
    Bahsedilenler: L&M, derekizil
  • Yarbay
    14739 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

ben anlamıyorum cuma günleri camileri dolduran cemaat başka ülkelerdenmi geliyor.
    Bu ülkede 1 tane dürüst esnaf görmedim, fırından ekmek alırken bile şüpheye düşüyorum

• Yarbay
    2160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yasinnn3

Birkaç yakınım boşver uğraştığını üzüldüğüne değmez 3 4 yıl sürer dedi, davayı kazanırsam sonucu ne olabilir

Evet uğraşırsın , evet 3-4 yıl belki sürer , kazandığında arabanın güncel değeri+yasal faizi olur olsa olsa.

Ha ne gereği var dersen , aynı şerefsizler seni beni başkasını dolandırmaya devam eder , keriz parası der geçer.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
backlink paketleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,753
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.