Şimdi Ara

Yine Bi Klasik EnForcer26 QQ Konusuna

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hoş geldiniz. öncelikle aklıma bi öneri geldi pick ekranında blocklu olan kullanıcıları farklı bi renk yada şeklide gösterilmesi için bi öneride buluncam cünkü yoksa böyle blocklu insanları göremeyip oynunun içine edince geç kalıp zamanımız boşa harçıyor . Zamanı bol olan arkadaşlarda destek bileti olarak atarlarsa önerimi daha cok insan böyle coluk cocukdan kurtulur oyundan başında

adam 12 dk kadar 0-8 mi 0-9 mu ne gidiyordu ama 1 allahın kulu hiç bişi söylemedi heralde mid ve ben iyi gidiyorduk ondan sonra bi 0-12 0-15 olunca insan reflex olarak ister istemez isteme küfüre başlıyor neden yaptıgıda belli değil zaten blocklu ne yazdıgını görmediğim için takımdakilerde bilmiyordu böylece 35-40 dk mı yedi güzelce

Yine Bi Klasik EnForcer26 QQ Konusuna

edit:tamam baya bi burda seviye düşmüş fikir falan boşverin siz post kasın siz beyincikleriniz ona yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enforcer26 -- 8 Ekim 2014; 22:53:38 >

• Çok Saçma Fikir
  • KÜFÜR EDİYORSAN DAİMA HAKSIZSIN
  • Anafikri alalım
  • yav hehe kardeş adama 12 dk feedlicek 0-10 gidicek hiç bi sebeb yokken top mid cangıl bile kazanırken durduk yere feedlicek ve adamı tebrikmi etmemi bekliyorsun ?

ben sadece bloklu oyuncular geldiğinde farklı olsun bloklu oldugu belli olsun yani boşboş blocklayan adam değilseniz hiç yoksa bu sistem bi cok oyununuzu başlamadan kurtarır
  • Çok saçma bir fikir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tw sup ne laaa
  • Yine klasik bir EnForcer26eskisehir konusu daha

• KappaHD arkadaşım benim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıklı. Ne kadar bloklasam da camp seçme ekranında yazdıklarını görebiliyorum (). Eğer üzerinde hafif bi kırmızı çerçeve olsa blockladığımız kişinin daha seçimdeyken ayıkırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LOL BAKANI -- 8 Ekim 2014; 23:04:49 >
  • Desteklemiyorum

• boosta dayandım gulum oldumde uyadım gulum(sarkının orjinali:bu sehir girdap gulum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özet geçen olmuştur diye tüm postlara baktım yoktu yoktuu
  • oyunu bırak burda da flame yapıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.