Şimdi Ara

Yine alacak olsam Lumia alır mıydım? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşimde var ama hiç kastığını gormedim @destinati0n

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle çok faydalı oldu.Paylaşıma devam arkadaşlar...

• Bende 2010 xperia x10 mini var.Neredeyse en düşük seviye android idare ediyor mu eh işte forumda takılıyorum en azından.Eşime kasım ayında L925 aldım ve kullanmasini çok sevdik.tasarım çok güzel donanım yeterli stabilite bahsetmeye gerek yok.Şimdi kendime 830 alacağım sanırsam yeterli oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım 6 ay oldu.
    6 aydır Lumia 925 kullanıyorum.
    Memnunum. Bu fiyata sunmuş olduğu oldukça yeterli.
    Bu fiyata alınabilecek nadir telefonlardan.
    Bi daha almam.
    Çünkü bunu 5 yıl kadar kullanmayı planlıyorum.

• 1 yılı aşkın süredir 925 kullanıyorum birçok sorunla uğraştığım için 925 almazdım 1520 alırdım.

• darkmonstar35 kullanıcısına yanıt
    daha elindeki telefonla duzgun yazi yazilmiyor

• jporta kullanıcısına yanıt
    Telefondan kaynaklı değil tarayıcıdan kaynaklı UC Browser'dan girince öyle yapıyor kop @jporta

• 1.5 yıldır 820 kullanıyorum, param olursa iphone'a yönelirim gibi geliyor olmazsa buna devam.

• Alırdım. Eksik yanları var ama çok dayanıklı. Ama azıcık daha bekleyip Microsoft markalı telefonları almaya çalışırdım. Nokia devri bitti.
    Windows Phone
  • 13 Ocak 2012 den beri 920 kullanıyorum şu dk olsa yine alır mıydım kesinlikle alırdım... Kimine göre eksik olanlar benim için eksik değil...
  • 8-9 aydır lumia 625 kullanıyorum ekranı büyük ve değişiklik olsun diye aldım bundan sonra 830 almayı düşünüyorum tasarımı süper ve uygulamalar bana yetiyor herkes için geçerli bir durum değil tabiki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bir amiral gemisi bekliyorum.Çıkar çıkmaz yenisini alacağım şüphesiz...Bir L920 kullanıcısı olarak.Saygılar.
  • 7 aydır lumia 1320 kullanıcısıyım. androidden sıkıldım wpyi denemek için aldım. yüklü miktarda param olmazsa yine lumia alırım. düşündüklerim 735,830 ve duruma göre tanıtılması beklenen 1330.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekonomik olsun diyeceksen lumia alacaksın bu kadar basit..
    Kullandığım modeller 820 920 520 1320..
    Güncellemeler stabiliteyi bozdu.
    İlk kullandığım hazı alamadım 1320 den..9 ay oldu..ilk hali daha iyiydi 1320 nin..

• 1 lumia 1320
    2 8 aydır
    3 tekrar alırım
    4 Telefonumu tamire verdim geçici süreli zenfone 6 aldım ve şirket mailimi kurduğum e posta programına, sürekli arkada çalışan programları kapatma ihtiyacına vs vs baya küfrettim ve bu sebeplerden lumiamı özledim.
  • 1 yılı aşkın süredir 925 kullanıyorum. Sürekli oyun, program takılan biri olmadığım için işletim sistemi işimi görüyor. Ama eksikleri yok değil. Bunu ömrü bitene kadar kullanmayı düşünüyorum. Zaten 925in yerine bir telefon çıkmadı benim için. Alsam tekrar Lumia alırdım ama üst düzey bir android telefon da beni kendine çekebilir.
  • Genel olarak zaten WP kullanıcısı uygulamaları pek dert etmeyen kişiler olarak gözüküyor.

Aynı şekilde ben de.. zaten oyun oynayacak vaktim yok, cepte bir face e girecek zamanım yok!
    Lumia alır mıyım?
    Kesinlikle.. dayanıklı telefon olduğundan.
    1 sene 1020 kullandım arıza yaptı, ardındangitti 920 aldım kendime... bu da arıza yapsa yine gider başka bir lumia alırım!!
    Bundaki kullanım rahatlıüı diğer telefonlarda yok.

WP7 döneminden beri kullanıyorum.. 4 seneyi aştık artık :)
  • htc 8x kullanıyorum 10 ay oldu kamerası beats ayrıcalığı tasarımı sağlamlığı üst düzey tam bana göre telefon şimdi en kralı yok gözümde...

• 520 kullanıyorum 1.5 yıldır. Aldığım zamanlarda ucuz android yoktu biraz da mecburiyetten aldım telefon lazımdı. Şimdi olsa zenfone alırdım. Hem ucuz hem de bu telefona göre çok daha fonksiyonel, stabil ve hızlı.

• hocam olur da windows phone platformunu terk ederseniz hiçbir şey eskisi gibi olmaz. bu forum ayaktaysa senin sayende valla. senin kadar uğraşıp didineni görmedim , göreceğimi de sanmıyorum. Buradaki insanlar sana muhtaç :D
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.