Şimdi Ara

Yılmaz Özdil'den Okuruna: 'Sen Kitabımı İmzalatma, Habertürk İzle'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
0
Favori
25.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yılmaz Özdil'den Okuruna: "Sen Kitabımı İmzalatma, Habertürk İzle"
    ,

Yılmaz Özdil'den Okuruna: "Sen Kitabımı İmzalatma, Habertürk İzle"

Yılmaz Özdil'den Okuruna: "Sen Kitabımı İmzalatma, Habertürk İzle"

Bu adam kendini ne zannediyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E767019CA -- 21 Ocak 2019; 21:6:30 >

• Yılmaz Özdil'den Okuruna: "Sen Kitabımı İmzalatma, Habertürk İzle"

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi ben nedir ne değildir, bilmiyorum. ( Demek istediğim fotomontaj falan olmasın) Doğru kabul eder isek, vay ki vay vay!

Rezilliğin, kepazeliğin, pişkinliğin ve sömürünün bu kadarına pes...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 21 Ocak 2019; 20:20:15 >
  • Bedava verse alınmaz, kafasına göre sulandırmış milli değerleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insan hatasından ders çıkarmayip, sitem edip igneliyorsa kitap yazmamasi herkes adına iyi olacaktır.

• Bence doğru söylemiş.
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

• Bana kalırsa bu cevap gerçek değil. 2500 TL ye kitap çıkarma olayından sonra bunu gözden düşürmek için böyle şeylere başvurulmuş olabilir. Yine de benim nezdimde bu gazeteci bozuntusunun kendisi nitelikli dolandırıcı, kara koyunların çobanı ve küstahlığın yazarıdır. Öğrenci ne kadar saygılı, ne kadar üsluplu bir şekilde yazmış. Tartışmadan kaçındığı çok belli.

Son olarak Atatürk ile ilgili kitap yazmak böyle adamların haddine değil, nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-833FC2573 -- 21 Ocak 2019; 20:32:25 >
  • askjdadkaj bu ne la ergen gibi

muhalif adam akıllı kalan son kalemlerden biri ama iyice havalandı
  • sanki Atatürk köylü işçide ailesi perişan gelicek orası bile tezgah acıtasyon olduğu ortada ,subay olmuş okumuş etmiş adam belli bir statünün üstünde kazancı iyi...
    bizde muhacırız dedem nenem köylü çiftçi olmasına rağmen oyle perişan bir halde gelmemeşiz...
    hatta geldiklerinde la burasımı ana vatan istanbul ne gariban sefil biryermiş diye soylenmişler hiç beğenmemişler köyden getirdikleri tv yi bile kullananamışlar 12 sene... türkiye çok fakir ve geride gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Ocak 2019; 20:50:41 >
  • Tanesi 2500 tl olan kitaptanmı bahsediyor, onumu almış bu öğrenci

• drejtc kullanıcısına yanıt
    Beynim yandı ne oluyor. Bu adamın 2018 de çıkan Mustafa Kemal adlı bir kitabı zaten varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuwafuwaboy

Beynim yandı ne oluyor. Bu adamın 2018 de çıkan Mustafa Kemal adlı bir kitabı zaten varmış.
    O zaman desene Şahan Gökbakar nasıl 2 senede bir recep ivedik çıkarıp parayı vuruyorsa, bu da bir kaç senede bir Atatürk kitabı çıkarıp paraya para demiyor

• Adamın para birimi Atatürk.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuwafuwaboy

Evet öyle bir kitap çıktı. 23 Ocak'ta ise "tamamı elle ciltlenen özel basım" satışa çıkarılacak imiş! 1881 adet, tanesi 2500 TL. Saat 09.05'te satışa çıkarılacakmış 23 Ocak'ta! Sömürünün, utanmazlığın vb. böylesi...

Yazdığı kitapta da bol yalan (Abdülhamid'in hatıra defteri gibi) ve abartı var. Özgün bir içerik de yok. Her şeyiyle kötü bir kitap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-833FC2573

Bana kalırsa bu cevap gerçek değil. 2500 TL ye kitap çıkarma olayından sonra bunu gözden düşürmek için böyle şeylere başvurulmuş olabilir. Yine de benim nezdimde bu gazeteci bozuntusunun kendisi nitelikli dolandırıcı, kara koyunların çobanı ve küstahlığın yazarıdır. Öğrenci ne kadar saygılı, ne kadar üsluplu bir şekilde yazmış. Tartışmadan kaçındığı çok belli.

Son olarak Atatürk ile ilgili kitap yazmak böyle adamların haddine değil, nokta.
    Bana kurgu gibi geldi. Çok basit bir şekilde yazılar değiştirilebilir.

Hatta aynısını yapıp buraya atsam daha düzgün bir şekilde aha doğrusu bu desem hangisi doğru kim bilecek?

2500 tl kitap olayından sonra iyice gözden düşürmek için yapılmış gibi dursa da doğru da olabilir şimdi belli mi olur
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.