Şimdi Ara

Yıllık Kart Aidatı ve Hesap İşletim Ücreti Ödememek İçin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
1.481
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bana da kart aidatı yansıtmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uçan Mürekkep -- 6 Şubat 2018; 23:51:30 >

• alakası yok hocam, bugüne kadar hiç sektirmedim, world axess ve maximum kesti aidat. maximum sadece geri verdi.
  • bankada çalışan bayan söyledi.sabah erken saatte arayın m.h çünkü kota var dedi.bende 102 tl garanti aidatı için 9 dan biraz önce aradım.tamamemn iptal ettiler.önceden şu kada rharcayın veya yarısın yukleyim filan diyorlardı
  • technova kullanıcısına yanıt
    günlük kotaları mı varmış?
  • quote:

Orijinalden alıntı: moustapha129

alakası yok hocam, bugüne kadar hiç sektirmedim, world axess ve maximum kesti aidat. maximum sadece geri verdi.

İlginç.
    Böylelikle tezimi çürütmüş oldun.
    Nedeni bu değilmiş demekki.
  • bonus için genelde öğleden sonra aradım ve her seferinde de iptal ettirdim.
  • uyandığınızda ilk sağ gözünüzü açıp, sol gözünüz kapalıyken sol elinizle, sol gözünüzü üç kere ovuşturunca aidat falan gelmiyor.
  • yemedi :)
    Bu göl maya TUTMAZ :D
  • Hiçbir alakası yok. Maximum kart kullanıyorum 7 yıldır. Ödemeyi bırakın son güne bırakmayı, kesimden bile önce öderim. 1 kere asgari ödemişliğim yok, mevduat hesabımda her daim az yada çok farketmez para bulunur. Yinede her sene kart aidatı kesiyorlar, iade için uğraşıyorum her sene. 2 kere iade alamamışlığım bile oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerbey

günlük kotaları mı varmış?

bana mantıklı geldi.atıyorum ilk bin kişi iade diğerlerini %60 bonus yükleyelim diyorlardır.benim garanti ne mevduat nede otomatik ödemem var.
    sonuçta parayı kaptırmadık önemli olan da bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 30 Ocak 2018; 9:49:15 >
  • en iyi çözüm kart aidatı ve hesap işletim ücreti alan kartı kapattırmak! temiz. ben garnatiyi kapattım enpara kk ve cepteteb kullanıyorum. ONlar kart aidati alsın onları da kapatırım. Arz talep ile yola gelirler
  • Bugün 1 yıl kartı kapatmama sözü ile ödediğim aidatı geri aldım. (Garanti Bankası)

3 gündür değişik saatlerde arayıp iade talep ettim. Önce iki kez bonus önerdiler. Bak kapattırırım kartı dedim adamlar tın. Üçüncü aramada iade ettiler.

Kota falan yok arkadaşlar. Tamamıyla random olarak sistem öneriyor. Yani iade etmiyoruz derlerse tamam deyip sonraki gün tekrar arayın. Elbet birinde iade edecekler.

Bu şekil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • genelde kart hareketleri çok olursa iade ediyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.