Şimdi Ara

Yıllık 300tl paketi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
4
Favori
7.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Reklam amaçlı yazmıyorum ama, hattınıza indirimli TL transferi yapıyorum. 300 TL size 210 TL'ye gelir. Paketi daha avantajlı bir şekilde alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guitarman kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Onu düşünmüşlerdir diye tahmin ediyorum. Ama en mantıklısı şuan Vodafone'da ki paket.

30 GB internet, 3000 dakika, 1000 sms paket süresi 3 aydır. Ve fiyatı 90 lira.

Yani 30 liraya aylık 10 GB internet, 1000 dakika, 300 sms alırsınız. Ve de 3 ay TKÜ dahil.

Link var mı

• bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Ne linki hocam, hemen atayım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, bu paketin ödeme periyodu nedir? Paketi kullananlar var mı? Yıllık 300TL mi yoksa aylık 300TL mi? Babam iki farklı Turkcell TİM'e gidip sormuş ve aylık olduğunu söylemişler.

• Emmanuel Goldstein kullanıcısına yanıt

300 TL veriyon 12 ay kullanıyon hocam. bayiler bilmiyor.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt

Turkcell Müşteri Hizmetleri'ni aramış ve bunun ardından, o da aynı çekilde "Hem 200'lük hem 300'lük paketlerimiz var, bunlar aylık ödeniyor." demişler :D Bana da bilmiyorlar gibi geliyor çünkü sitede paketin detayları net açık.

299/12 Ay yazıyor, 12 ayda bir 299 TL yani. bunu yorumlayamıyorlar mı Yıllık 300tl paketi 

Ben de inandıramıyorum valla hocam, her detayda yıllık olduğu belirtiliyor ve aylık gibi bir ibare yok. babam da "turkcell böyle fiyat avantajı olan bir paket yapmaz zaten" diye de ekliyor" saçma bir durum Yıllık 300tl paketi 

kullanan arkadaşlar söylesin o zaman bir ekran görüntüsü atsınlar kalan süreyi gösteren. Onu göster inanır artık Yıllık 300tl paketi 

• Yeni ve eski tüm turkcelliler geçebilir. Yıllık paket

Yıllık 300tl paketi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhan kullanıcısına yanıt

Hocam Turkcell'in önceden olan yıllık paketleri 365 gün olarak yüklenirdi, bu paket 360 gün geçerli olarak mı yükleniyor?

• Eskiaçıksarıdesene kullanıcısına yanıt

365 gün yerine 12 ay yazmışlar hocam. faturasızda da ay 30 günden hesaplanıyor heralde o yüzden 360 oluyor.

Zaten artık aylık pakette kalmadı hocam faturasızda, tüm aylık olanları artık 28 gün sayıyorlar öyle de 12 ay 336 güne denk geliyor yine avantajlı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eskiaçıksarıdesene kullanıcısına yanıt
    5 gün önce yüklemiştim paketi o yüzden 360 görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en son 2018 de lifecell mini paketiyle turkcell de bulunmustum (500 mb 500dk 100 sms 1000 bip dakikasi). tercih etme sebebim o siralar vowifi in yaygin olmayisi ve telefonumun desteklenmemesi sonucu yurt disindan tr yi bip uzerinden arayabilmekti. 2019 da bimcell e gecip hep en dusuk tarifesinden kullandim. bu surede yeni bir telefon aldim dikkat ettigim iki ozellik vardi nfc ve vowifi. tt sagolsun gerekli donanimi olan telefona destek vermedigi icin kullanamadim ve ara sirada olsa bodrum katta bulunmak zorunda olan bana ufak tefek sorunlar cikardi. bu paketi gorunce biraz hesap yapip neredeyse bimcell giris paketi fiyatina daha fazla internet, dakika ve en onemlisi evin her tarafinda kaliteli iletisim alirim diye tercih ettim. bugun sabah itibariyle numara tasimam gercekelsti ve ilk izlenimlerimi paylasmak istiyorum.

*evin bir ucunde modem diger ucunde wifi ap var. bir uctan digerine giderken bagli olunan wifi agi degisiyor ve bu sirada internet kullanimi harciyor (evin icinde yuruken 2kb verdi harcandi diye bildirim geliyor)

*bip uzerinden yarismasi salla kazandan hediyesi felan derken aslinda bayagi bonus geliyor

*birinilerini surekli arayip 10s 20s konusup kapatan biriyseniz ucretlendirmenin dakika basi yapildigi icin pek avantajiniza degil

*suan icin 4.5g deneme kampanyasinda oldugum icin internet hiz imitim yuksekte ama 3G de 60 mbps neyinize yetmiyor. telefonda saniyede bu kadar veri kullanacak ne is yapiyorsunuz. ben cogu zaman bimcell de 3G de 10-15 mbps hiz ile kullaniyordum.

*2018 de bip uzerinden yaptigim konusmalarda karsilastigim hicbir sorunla karsilasmadim.

*herhangi bir servis/hizmeti acarken tum detaylarina bakin. ornek oalrak ulasilamadigin zaman baska numara yonlendirme vodafone da ek ucret yok, yonlendirdiginiz numarayi ariyor gibi ucretlendiriliyorsunuz. turkcell de bu ucretli, aylik sinirsiz paketide var. bir tarafta telefonu yonlendirilince kac dakikaniz gideceginiz bilmeden ama ucretsi diger tarafta sabit ucretli ama dakika goturmeyen bir servis. hangisinin avantajli oldugu kullanima gore degisiyor.

• Faturalı dan faturasız geçip dev 80 gb paketi alan var mı? Geçişte herhangi bir ücret ödeniyormu?

• m_cmlc kullanıcısına yanıt

Taahhüt bitti ise sadece kullandığınız gün kadar + 35₺ ücret ödersiniz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.