Şimdi Ara

BİTTİ ! Yıllık 1$ Web Hosting (Atak Domain)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
6
Favori
3.635
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yıllık 1$'a (6.70 TL) Web Hosting

Firmayı araştırdım nic.tr kayıt firmaları listesinde gözüküyor ve icann onaylı.

Atak Domain

nic.tr

BİTTİ !  Yıllık 1$ Web Hosting (Atak Domain)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuarek7 -- 9 Nisan 2020; 2:22:57 >

• Merhabalar,
    Öncelikle yaşamış olduğunuz problemlerden ötürü üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yazılım ekiplerimiz ve müşteri destek ekibimiz yaşadığınız problemlerin giderilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir ve sizlerle iletişim halindeyiz.

Ülke olarak zor günler geçirdiğimiz şu günlerde girişimci ekosistemini desteklemek için yapmış olduğumuz 1$'a hosting kampanyasından yüzlerce kullanıcımız yararlanmıştır ve herhangi bir problem yaşamadan web sitelerini kurmaya başlamışlardır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
  • 1 Web Sitesi
    2 GB Web Alanı
    5 E-Posta
    512 MB Ram
    1 Core CPU
    Sınırsız Trafik
    LiteSpeed
    Plesk / cPanel
    Ücretsiz SSL
    Ücretsiz .ME Domain
    Ücretsiz Taşıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
  • Hosting paneline giriş yapılmıyor. Kabul etmiyor kullanıcı bilgilerini. Boşuna mı aldık yani

• Aldım ama giriş yapamıyorum cpanel'e, yarın editlerim.
  • Aklımızda bulunsun bakalım, siparişler henüz onaylanmamıştır belki, o yüzden giriş yapamıyor olabilirsiniz.
  • teşekkürler. boşta duran alan adlarımdan bir tanesi için aldım. henüz açılmadı benimde.
  • "Bedava bir .ME Domain Tescil Etmek İstiyorum" seçeneğinde domain ekleyebilen oldu mu? Sorgula diyorum, öylece kalıyor.

Düzeltme: Sonuna ".me" eklemek gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 6 Nisan 2020; 0:58:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThesadisT

Hosting paneline giriş yapılmıyor. Kabul etmiyor kullanıcı bilgilerini. Boşuna mı aldık yani
    Sorunsuz panele giren bağlayan var mı arkadaşlar ?

• 1$a bu kadar galiba arkadaşlar . 1$a sadece satın alabiliyorsunuz panel erişimi için ise 50$ ödemek gerekiyor zannedersem

EDIT : panel erişimi aktivasyonu için yardımcı olabilirim dm atın dmden iban paylaşacağım ödeme tarafıma geldiğinde paneliniz kullanıma açılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mysterious79 -- 6 Nisan 2020; 1:6:39 >

• Takip

• Tesekkurler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aldık bakalım

• normalde yeni açılan şirketlere bile şans veririm ama şuraya bak arkadaş
    referans kısmına bankaları acunu büyük şirketleri koymuşlar, yani bankalar ve acun gelip atak domainden host+domain mi aldılar?
    https://www.atakdomain.com/referanslar

• Aldık ama bende giriş yapamıyorum
    BİTTİ !  Yıllık 1$ Web Hosting (Atak Domain)

• İsmiyle müsemma bir girişim ve sonuç hüsran. günde 100 kişiyi ataklasalar günde iyi Kötü 600liradan aylık iyi para

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Siz böyle diyince içimdeki DH Mahkemeye Veririm ruhu canlandı hocam. Aradım firmayı, domain belirtmediğim için sıkıntı olmuş. Sonra araştırdım cpanel kullandıkları için domain belirtmeniz gerekiyormuş. Ben aslında ftp kullanırım diye almıştım.
  • şuan itibariyle halen hosting paneline giriş sağlanamıyor.
  • BauschLomb B kullanıcısına yanıt
    Domain tanımladım değişen birşey olmadı. Yine WHM panele giremiyorum.

Düdüklendik sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BauschLomb

Siz böyle diyince içimdeki DH Mahkemeye Veririm ruhu canlandı hocam. Aradım firmayı, domain belirtmediğim için sıkıntı olmuş. Sonra araştırdım cpanel kullandıkları için domain belirtmeniz gerekiyormuş. Ben aslında ftp kullanırım diye almıştım.
    Sizden sonra bende aradım. Satın alırken ücretsiz verilen .me domain tanımlamadıysanız kontrol panelinden farklı bir domain tanımlayıp bize destek ten yazarsanız panel giriş bilgilerini size iletiyoruz dedi.
    Domain bilgisi olmadan kontrol paneline giriş sağlanamıyor dedi.
    Bakalım domain tanımlayıp tekrar destek talebi açıcam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.