Şimdi Ara

Yillardir muzik dinlemiyor musum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Onlarca markanin disinda logitechin neredeyse tüm Z serilerini ve thx550 kullanmis biri olarak creative t20 aldim ve hayran kaldim. Rock metal jaz blues gibi muzik tarzlarinda orgazm etkisi yaratiyor.

Thx550 de guzeldi ama stereo cidden farkliymis..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 2?
  • quote:

Orijinalden alıntı: live2lift

2?
    ?

• yanlış anlama olmasın bunu söylemek için herhangi bir artniyet yok ama creative ile logitech ile zaten müzik dinlemiyordun hala dinlemiyorsun arkadaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerinanç

yanlış anlama olmasın bunu söylemek için herhangi bir artniyet yok ama creative ile logitech ile zaten müzik dinlemiyordun hala dinlemiyorsun arkadaşım.
    Saygilar hocam. Hatirliyorum seni. Yorumlarina deger verdigim uyeler arasindasin.

Evet bir sonraki hedef hifi olayi :)

Yalniz hifi muzik icin avr ve bir cift hoparlor uygunmudur yoksa daha ideal kombinasyonlar varmidir hocam?

• sadece müzik dinlemek amacın ise avr ile falan uğraşma.müzik dinleyeceğim ama 5+1 7+1 sistemde olsun film izleyeyim dersen işler karışıyor o zaman.dediğim gibi amacın sadece iyi müzik dinlemek ise giriş seviyesi hi-fi sistemlerden başlayabilirsin.para sıkıntı değilse giriş seyiyesini direkt atla.dinlediğin müzik türüne ve bütçene göre bu işin ustaları yardım eder sana.daha fazla cihaz dinleyip takip ettiklerinden genelde kimin neye ihtiyacı olduğunu daha iyi biliyorlar.tabi bir de cihaz satıcılarının yaptığı demoları dinleyip bizzat duyarak almakta fayda var.istersen bir başlık açarsın bunun için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 21 Nisan 2018; 15:5:32 >
  • ilkerinanç kullanıcısına yanıt
    Evet hocam konu acmayı düşünüyorum, para hazır olduktan ve ön araştırma yaptıktan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

?

Alıntıları Göster
    T20 II mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

T20 II mi

Evet series II

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 22 Nisan 2018; 14:33:39 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • T20 yerine 40, 60 bas açısından daha iyi olur ama bu seriyi ülkede bulmak sanırım zor şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

T20 yerine 40, 60 bas açısından daha iyi olur ama bu seriyi ülkede bulmak sanırım zor şu an
    Bass a doydum hocam zaten t40 da alt frekanslara inemedigi icin benim icin bir üstünlüğü yok.

• zamanında 99 liraya satılan t20 lerin ikinci eli bile 400 tl civarında.400 lirayı o cihaza verene kadar bose companion 2 alın da bari yaptığınız abartı yorumlara değsin.stereo bi hoparlör ile çok kanallı bi hoparlörü zaten kıyaslamayın birbiri ile.müzik stereo sistemde dinlenir.film ise çok kanallı sistemlerde dinlenir.sapla saman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mj_pelit

zamanında 99 liraya satılan t20 lerin ikinci eli bile 400 tl civarında.400 lirayı o cihaza verene kadar bose companion 2 alın da bari yaptığınız abartı yorumlara değsin.stereo bi hoparlör ile çok kanallı bi hoparlörü zaten kıyaslamayın birbiri ile.müzik stereo sistemde dinlenir.film ise çok kanallı sistemlerde dinlenir.sapla saman.
    Bose alcaktim ama ikinci eli t20 nin yaklasik 2 katiydi bir de dip ses sorunu var diye vazgectim hocam. Ucurum var mi aralarinda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 26 Nisan 2018; 9:50:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bose alcaktim ama ikinci eli t20 nin yaklasik 2 katiydi bir de dip ses sorunu var diye vazgectim hocam. Ucurum var mi aralarinda?

Alıntıları Göster
    anlayamadığım nokta t20 ciddi anlamda eksik bir ses sistemi olmasına rağmen hakkında iyi yorum yapan çok sayıda insan var.tamam kötü bir ses sistemi değil ve pc çevre birimi kategorisinde satılan ürünler arasında yukarlarda bir ürün ama bose ile karşılaştırılması, bose a gerçekten hakaret sayılır.
  • kısacası t20 bugün piyasaya çıksa sıfır fiyatı 200 tl den fazla olmamalı.benim garipsediğim kısım ikinci eline 400 tl fiyat çekilmesi.yoksa ürünü 200 tl altına ikinci el bulabilirseniz alın.ancak o kadar eder.
  • ''yıllardır müzik dinlemiyor muşum'' demişsiniz ya!bence bi tane 80 model bir stereo amfi bir de pioneer hpm 100 gibi bir hoparlör alıp dinleyin.bu başlığın hakkını anca öyle verirsiniz.şu an bose u falan da kenarı koyun tabi alt model comp.2 gibi bose lardan bahsediyorum.eski hi fi sistemler gerçekten bunlar ile kıyaslanmayacak kadar iyi.hpm 100 şu an abartılı pahalı onu da boşverin.akai bir amfi sahibinden de v.s 250 tl civarına bulunabiliyor.ayrıca çok sayıda hoparlör seçeneğide var.tek sıkıntı bu sistemler abartılı derecede yer kaplıyor.Bende akai am95 + jvc sk 1000 ii ikilisi var.ses kalitesi bu gün piyasada hi fi mağazalarında 20.000 tl ye alabileceğin sistemlerden bile iyi.ben amfiyi 1000 TL ve hoparlörü de 1500 TL ye aldım.bu sistemden aldığım performans inanılmaz ama sıkıntı şu ki evim için çok büyük cihazlar.30 m^2 odan olcak ki hakkını verebilesin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.