Şimdi Ara

Yıllardır çiçek gibi baktığım 14 yıllık aracım boyalı diye satamıyorum (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
2.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu sahibi blok listemdeymiş. Yazılanlara bakılırsa zamanında doğru karar vermişim. ‭Allah bilir zamanında ne saçmalamışta bloklamışım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004 çöpe 31.000tl XD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    İnandırıcı gelmedi satılması. Ne kötü bir satıcı profilisiniz. Araba alım satımlarimda Allah sizin gibilerden beni korusun beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

25 bin tl ye otomatik 100 bin kilometre alti corsa paylasabilir misin ? bir tane daha almak istiyorum

Alıntıları Göster
    1.0 ilk sahibinden 99 bin km de otomatik 2004 corsa var alır mısın beyaz renk hemde güneş yanıksız 25 bin sana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam fiyat fazlanın da fazlası. Ciddi manada... Ben Almanya'da yaşıyorum bu gibi araçları otobanın yanına bırakıyor terkediyor insanlar... :) Malum siteye şöyle bir bakayım dedim de. Corsa'dan kat kat daha kaliteli ve iyi olan vectra b-c araçlar var o rakamlara. Hatta b kasa vectralar 20/25 arası. 31 bini corsaya bağlayacak kişi zor çıkar gibi...
  • Satıldı demiş ama hala ilanda

• konu sahibine bu arabayı 15'e versin diyen yok zaten, biraz insaf be 32 nedir ya, senden gören başka biri aynı araba benim kinde boya yok ben 35 yazayım diyor, onu gören benim ki daha az km ben 40 yazayım diyor, onu gören ben arabamı her gün temizledim emsalsiz 45 yazayım diyor piyasa böyle şişip gidiyor, iyice içine edildi. sanal dünyadan çıkıp çarşıya pazara inersen olması gereken fiyatlarda çok araba var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

3.dünya ülkelerinde yaşayan insanlar ucuza arabaya binebilelim diye taktırdıkları dandirik lpg subap eritiyo diye kötü kaka mı oldu yani opel ?

Alıntıları Göster
    Araçlarının sağlamlığı ile övünen taraftan gelen en tuhaf yorum bu olsa gerek. Oysa alman otomobilleri 20-25 yaşında bile değerini korumak, arıza çıkarmamak ve yolda bırakmamak üzere tamamen 3. dünya ülkelerinde prim yapacak bir üne sahiptir. Aynı paralara sıfır olarak alanları eleştirebilirsiniz ama günümüz şartlarında 2. el piyasasında 4 cam otomatik corsa-polo parasına ısıtmalı deri koltuklu cam tavanlı C5 veya lagunaya binen insanlara meşhur alman teknolojisini anlatamazsınız zira bindiğimiz araçlarda sizinkilerden çook fazla teknoloji bulunuyor.

Edit: Bu arada aracınızın kullandığı alaşımlı subaplar hafif ve doğrudan performansa etki edecek şekilde düşünülmüş tabi ki lpg'ye tenezzül etmeyecek gelişmiş ülkelerde kullanıldığı takdirde tıpkı ağırlık yapmayan ve boya işçiliğinin sök-tak'tan pahalı olduğu ülkelerde kullanılan plastik çamurluklar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lagun@ -- 18 Haziran 2018; 10:18:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: musty578

sana göre eskiden hatta cok değil 3 sene önce yeni kasa corsalar satılıyordu 25 30 a şimdi niye satmıyorlar sıfır araba parası istiyorlar corsaya.. 70 miyara transporter aldık 85 e 3 sene sonra sattık ekonomiden bi habersin işte 90 milyara audi a3 aldı arkadaşım 124 milyara sattı 34 milyar fark niye binip eskittiği halde 3 4 sene içinde olan şeyler bunlar

adam istediği fiyata satabilir buna senin gık demeye hakkın yok piyasasının 2 3 lira üstündeysede pazarlıkla anlaşılabilir

sahibinden sanki araç piyasası orda görüyorsuz dip rakamı motoru bozuk arabayı aha arabanın ederi bu bu fiyata var bilmemne ucuz etin yahnisi oluyorsunuz sonra sen ikinci el piyasasınımı dengeliyorsun yoo almassın olur biter

Alıntıları Göster
    bak ben oraya ne yazmışım, yıllardır onlarca araba alıp sattık yazmışım, yani gayet aktif olarak işin içindeyim, bana anlattığın masallar beni alakadar etmiyor yani

bundan 3 sene önce alınan sıfır araç daha güncelliğini koruduğundan ve döviz kuru nedeniyle tl bazında değer kazanabiliyor, bunun kimse aksini iddia etmiyor, dün 10 lira eden araba bugün 20 lira da edebiliyor onun da aksini kimse iddia etmiyor, burada mevzu ilanda bahsi geçen araç, bahsi geçen araç corsa c ve 1.2 benzinli, sen sadece sahibindene bakıyor olabilirsin ben bizzat piyasadaki fiyatlardan haberdarım, bu aracın isterse üretildiği günden beri garajda yatırılıyor olsun ederi bellidir, euro 7 de olsa ötv alıp yürüse de dışarıda satılan değeri bellidir, ilandaki fiyata corsa d 1.3 dizel alınıyor şu anda, konumuz bu araç ve bunun ederi belli, dıdımın dıdısı şuna aldı şuna sattıları geçelim

ha istediği fiyata satmaya çalışabilir, ona kimsenin lafı yok ama ben neden satamıyorum dediğinde de cevap budur

bu tarz ilanların da amacı keriz avlamaktır, sahibinden üzerinde filtreleme veya sıralama yapmayı bilmeyen birini yakalayıp arabayı çakmaya çalışmaktır, bunu yapan onlarca insan tanıyorum, iki kelime yan yana getiremeyen, normalde eline kalem verip yazı bile yazabilecek kapasiteye sahip olmayan yığınla insan var ehliyet sahibi nasıl olduğu belli olmayan ve araba almaya kalkan, en güzel para da bunlardan kazanılıyor, bu yüzden git araba görünce karpuz zannedenlerin orada bunları yaz, burada bu saçmalıkları kimse ciddiye almaz

• 2006 model araba aldim gecen ay 35.000e; tavan haric her yeri boyali.Bu paraya bu kadar.Onemli olan motor ve sanziman gibi isleyen yerleri, kaporta isi kolay.Arac servis bakimli oldugundan problem olacagini sanmiyorum.Ulke olarak boya, badana , degisen , orjinal vb takintilardan kurtulmaliyiz artik.

• Çok sosyolojik bir konu olmuş.. Biraz da toplum psikolojisine giriş.. (çok az da sınai sitokiometri..)
  • Son durum nedri acep 26 27 ye gitti mi acaba

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.