Şimdi Ara

Yıllardır çiçek gibi baktığım 14 yıllık aracım boyalı diye satamıyorum (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
2.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabınızı 30.000 lira ve üzerine satın bunu kanıtlayın,size ödül takdim edelim bence.Bu forumun en ölücü insanı olursunuz.O arabadan 30.000 lira çıkarmak kolay iş değil çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2007 model 1.6 lancerı 26 bin liraya aldık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaş fiyatı güzel bence mezarcılar alsatmı yapıcaksınız değerini isteyebilir

kuzenim 2005 model fusion otomatik benzin 70 bindeki aracını tamirciye 32 binliraya sattı düşünün tamirci bi pasta cila yapıp 35 e satıcak onu

bizim insanımıza motoru patlak boyasız araba lazım

şuanki piyasadan bi habersiniz sanırım 2000 model megan benzinli düz 200 binde araca 27 istiyo 3 binlira farkla corsa daha iyi

paliyolar puntolar 27 28 iken 30 corsa için çiçek

araplara döndük iyice bi ilan gördüm adam 3 yıl güneş yanığıyla kullanmış arabayı tavan boyasız diye satıyo ne saçma değilmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty578 -- 15 Haziran 2018; 2:23:24 >
  • gorüncekadam kullanıcısına yanıt
    İnsanbul'da bu yaşta boyanmayan araç zor bulunur dedikleri için Antep yazdım. Antep'ten araç alınmaz anlamında yazmadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty578

arkadaş fiyatı güzel bence mezarcılar alsatmı yapıcaksınız değerini isteyebilir

kuzenim 2005 model fusion otomatik benzin 70 bindeki aracını tamirciye 32 binliraya sattı düşünün tamirci bi pasta cila yapıp 35 e satıcak onu

bizim insanımıza motoru patlak boyasız araba lazım

şuanki piyasadan bi habersiniz sanırım 2000 model megan benzinli düz 200 binde araca 27 istiyo 3 binlira farkla corsa daha iyi

paliyolar puntolar 27 28 iken 30 corsa için çiçek

araplara döndük iyice bi ilan gördüm adam 3 yıl güneş yanığıyla kullanmış arabayı tavan boyasız diye satıyo ne saçma değilmi
    aracın satışına ortak mısın komisyon mu alıcan?

2004 model c kasa corsa üstelik 1.2 benzinlisini bugün alıcam desen taş çatlasın 22-23 e alırsın, hadi çiçek gibi olsun dersen 25 e en kralını alırsın

yok 2000 model megane a onu istiyormuş öbürü şuna bunu istiyormuş masallarını geçin, klasik keriz avlama taktikleri onlar, bir enayi yakalarsam şu aracı güzel rakama çakayım da aracı yenileyeyim ilanları, gayet iyi biliyoruz yıllardır onlarca araba alıp sattık, fiyata göre listelemeyi bilmeyen detaylı arama yapmayı bilmeyeni kazıklama hamleleri bunlar, hatta daha da açık konuşmaksa ahlaksızlık

sıfır piyasasının yükselmesi tabiki 2. elde de yükselmeye neden olur, buna kimsenin birşey dediği yok ama 10 küsür yaşındaki araçlara zamanında sıfır alındığında ödenen rakamdan bile yüksek fiyatlar yazmak, piyasasının yüzde 30-50 üstünü yazmak başka birşey

• 1 ay önce ayni kasa 2005 model e pazarlık yapmıştık 25 anlaştık daha sonra vazgeçtim.

Bu arabanın ederi tas çatlasa 27 28.

1.3 dizel olur 1.4 olur 30 da eder. Ama bos paket arabaya hele ki bu motor arabayakimse o paraları vermez.

14 yillik arabaya 98bin km gördüğüm hic bir ilana kale alıp bakmam bu da güven meselesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

aracın satışına ortak mısın komisyon mu alıcan?

2004 model c kasa corsa üstelik 1.2 benzinlisini bugün alıcam desen taş çatlasın 22-23 e alırsın, hadi çiçek gibi olsun dersen 25 e en kralını alırsın

yok 2000 model megane a onu istiyormuş öbürü şuna bunu istiyormuş masallarını geçin, klasik keriz avlama taktikleri onlar, bir enayi yakalarsam şu aracı güzel rakama çakayım da aracı yenileyeyim ilanları, gayet iyi biliyoruz yıllardır onlarca araba alıp sattık, fiyata göre listelemeyi bilmeyen detaylı arama yapmayı bilmeyeni kazıklama hamleleri bunlar, hatta daha da açık konuşmaksa ahlaksızlık

sıfır piyasasının yükselmesi tabiki 2. elde de yükselmeye neden olur, buna kimsenin birşey dediği yok ama 10 küsür yaşındaki araçlara zamanında sıfır alındığında ödenen rakamdan bile yüksek fiyatlar yazmak, piyasasının yüzde 30-50 üstünü yazmak başka birşey

Alıntıları Göster
    sana göre eskiden hatta cok değil 3 sene önce yeni kasa corsalar satılıyordu 25 30 a şimdi niye satmıyorlar sıfır araba parası istiyorlar corsaya.. 70 miyara transporter aldık 85 e 3 sene sonra sattık ekonomiden bi habersin işte 90 milyara audi a3 aldı arkadaşım 124 milyara sattı 34 milyar fark niye binip eskittiği halde 3 4 sene içinde olan şeyler bunlar

adam istediği fiyata satabilir buna senin gık demeye hakkın yok piyasasının 2 3 lira üstündeysede pazarlıkla anlaşılabilir

sahibinden sanki araç piyasası orda görüyorsuz dip rakamı motoru bozuk arabayı aha arabanın ederi bu bu fiyata var bilmemne ucuz etin yahnisi oluyorsunuz sonra sen ikinci el piyasasınımı dengeliyorsun yoo almassın olur biter

• İkinci el araba almak çok zor.
    Kazığı kabullenmek demektir.

Boyasız Değişen siz, km daha düşük olsaydı, daha yüksek ödeyen manyak çıkardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek alıcı 2 parça boyaya takilmaz başka sorun vardır diye düşünmüştür

İns. 200 bin TL olan Polodan sende alamazsın

• Fiyatı düşür, bak nasıl satılıyo.

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    2 yıldır lpg li 1.2 85 hp olan corsa kullanıyorum. Hıc sıkıntı yasamadım. Arabanın kıtapcıgından sadece 1.2 85 lerın lpg li olarak fabrıkadan cıktıgı anlasılıyor. Fotosunu ceker atarım. Sız neye gore 1.4 lpg ye uyumlu 1.2 uyumsuz dıyorsunuz. 1.2 tsi fsi ya da vakumlu mu ? Ona bıle takıyorlar. Cevrenızdekı yuzlerce 1.2 lpg corsaların kac tanesı sıbop yedı. Cruze da cok duyuldu kımse de ınkar etmıyor. Iyı bayramlar

• musty578 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ekonominin me olduğunu biliyoruz bildiğimiz için 30 etmez diyoruz 2004 model araba kaç modelmiş “iki bin dört” ve bu araba CORSA mercedes audi bmw vw değil ok ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tepetör

2 yıldır lpg li 1.2 85 hp olan corsa kullanıyorum. Hıc sıkıntı yasamadım. Arabanın kıtapcıgından sadece 1.2 85 lerın lpg li olarak fabrıkadan cıktıgı anlasılıyor. Fotosunu ceker atarım. Sız neye gore 1.4 lpg ye uyumlu 1.2 uyumsuz dıyorsunuz. 1.2 tsi fsi ya da vakumlu mu ? Ona bıle takıyorlar. Cevrenızdekı yuzlerce 1.2 lpg corsaların kac tanesı sıbop yedı. Cruze da cok duyuldu kımse de ınkar etmıyor. Iyı bayramlar
    Gardaş karıştırdın sanırım ben otonatiğinden bahsettim lpgden değil

• 2015 focus trendx manuel sedan beyaz brc lpgli İşli. 60binde Kazasız boyasiz tramer kayıtsız ne kadar eder.

• 2000 model, çift airbag, otomatik klima, abs, elektrikli aynalar, 240 binde ... Çamurluk değişik, komple boya

1.6 sx bravo lpg de şehirdışı 20krş şehir içi 35krş

15 bin liraaaaya maal oldu bana :)

araba tutmamış zamanında, iyiki tutmamış, anlayan bir ustaya iyi bir bakım ile aygır gibi mübarek, abs klima olmayan 20 yaşındaki arabalara 20 bin yazmışlar, şahin 14 bin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cernobill -- 15 Haziran 2018; 11:28:34 >
  • HeR malın bir fiyatı vardır düzgün fiyatla satılmayacak araç yoktur.ölü fiyat demiyorum düzgün fiyat diyorum

• 14 yaşında, tavanı yanık, fil gibi benzin içen sorunlu bir şanzıman ve 32500 TL fiyat... Telefon açan varsa şükretmen lazım.
  • Aracın bakımlarının yapılıp yapılmaması benim umuruma gelmez açıkçası.
    Çünkü hepsi mekanik parçalar ve zamanla yine masraf çıkaracak.
    Ne kadar temiz olursa olsun, kimse 23 24bin liralık araca temiz diye 31 bin vermez :)

Scirocco araç arıyorum. Alacağım araç normalde 60-70bin arası. Biri aynı model aynı pakete 90.000 yazmış 3 aydır ilanda bekliyor.
    Niye? Benim aracım temiz ve de bakımlı diye bir iddiası var. Temiz ise yatağına al beraber uyu ne diyeyim
  • 1 - 14 yaşındaki arabanın çamurluğundaki boyaya takılan adama zaten araba satmayın. Evinin salonuna koyup üzerine örtü örtecek derecede hastalıklı bir yapının belirtisidir bu.

2 - Aracın fiyatı çok yüksek. Arayan olursa da dalga geçmek için arar. Bunları gördükçe 2008 model megane 2 HB aracıma 40 bin TL yazasım geliyor.
  • Piyasayı kimlerin şişirdiği belli oldu. En fazla 23-24 edecek arabaya 31 yazarsan satılmaması normal.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.