Şimdi Ara

Yıllardır çiçek gibi baktığım 14 yıllık aracım boyalı diye satamıyorum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
2.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3 -5 boy kuyruk acisi, litrelerce yakıt israfi var herhalde :)

2 gun sonra Renault peugeot Citroen alsam mi diye konu acarlar. Duster cok para diye ağlarlar.

Fransız çöpü değil, çöp Fransız(!)

Mesela çöp fransizlara bir örnek.
    https://youtu.be/l3ELVACR2VY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMove -- 14 Haziran 2018; 7:29:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatı az istemişsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu 10 15 yaşında 20000 lira etmeyecek arabalara 30küsur isteyen adamlara ana avrat sövüp günaha giriyorum. 31 bin tl istemişte satılamıyormuşta ulan araban araba değil gelmiş 31 bin tl istiyorsun o paraya gider 2010 model dacia alırım reno clio alırım. mercedes bmw filan olsa nese derim anlarım kıçı kırık opel araçtan bahsediyor amcam birde dert yanıyor. Uımarım satamazsın.

Bu sahibindende bu tip saçma ilanlara bir yorum atma gibi olay olsa keşke ana avrat sövsem hepsine de o araçaları ellerinde patlasa
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-gurbetciden-temiz-tatil-arabasi-2004-corsa-1.2-16v-easytronic-575710996/detay

Aracınız bu heralde tavsiyem madem 31 bine bırakcaksiniz 33.500 olan ilani 31.750 diye yada 31.250 diye revize edin pazarlıkta taviz vermeyin cunku 30 bine kadar arac bakan insanlar genelde filtre koyar ve 31-32 li rakamları sınırlar yani psikolojik 30 bin tl bandini asmayin aracinizi yine 31 e verin ama pazarlik payını kısın.
    Eger araba bu ise kesinlikle bu para etmez.

1- Baz model

2- Gunes yanigi var

3- Dosemeler ve kapi icleri leş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: sinoplu

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2013-dizel-trent-paket-19000-kayitli-pazarliksiz-572852961/detay

Piyasayi bilmiyorum magaradan yeni ciktim

Alıntıları Göster
    Sen bu arabayi alir misin gercekten?

175bin km

İci sigara yanigi

Arabanin tipi kayik onu yamuk yumuk

Yan sanayi toplamasi

• quote:

Orijinalden alıntı: yeneryongur

1- Baz model

2- Gunes yanigi var

12 bin TL eder demi üstad

• MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    2008 d kasa opel corsa 1.3 cdti 28750 tl ye aldım. sadece sağ ön çanurluk boyalı.

2004 kasaya 31bin kimse vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Pulse_ -- 14 Haziran 2018; 12:22:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Sen bu arabayi alir misin gercekten?

175bin km

İci sigara yanigi

Arabanin tipi kayik onu yamuk yumuk

Yan sanayi toplamasi

Alıntıları Göster
    2004 corsa ya 32 33 verecegime bunu alir babalar gibi binerim amac biyerden biyere goturmek ise

Motor sanziman saglam olsun gerisi onemli degil

• Fiyat olması gerekendan daha yüksek. Fakat,

Arkadaş, Türkiye'de arabana it muamelesi yapacaksın. Nasılsa piyasadaki diğer araçlarla aynı paraya gidiyor.

Sonra "fiyat yüksek yeaaa" cı arkadaşlar, ikinci elde arabayı aldıklarında uğraşsın dursunlar. Gelsinler buraya ikinci elden araç alınmaz diye ağlasınlar. Gidip sıfır araç alıp da dünyanın parasını bayılsınlar. Aslında adalet güzel işliyormuş şu an fark ettim.

Arabaya baksan ne , bakmasan ne ? Ailede iki tane araç var, ikisi de muadillerine göre on numara. En kral usta gelsin baksın. Sırf ölücü tayfa sinirlerimi bozar da bir iki tanesine ağzımı bozarım diye satmıyorum tanıdık istemedikçe. Arabam ölücüye yar olmasın, gidip bitik araç alıp sürünsünler. Memleketimin ustası da kazansın. Bu durumda hakkıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 14 Haziran 2018; 12:49:20 >
  • madem bu kadar değerli çiçek gibi bakmışsın 14 yıl daha kullan

• Araç 30a satılmış demiş de 32.5a koymuş :) koy kardeşim 50ye koy mal senin ama satarsın bekle. Hurdaya gidecek az kalmış gelmiş 32ye koyuyor utanmadan. yurtdışındayım diyor aklınca 5-6bin avroya satacak burada gidip oradan alacak güzel bişey. Kapatsın konuyu adminler böylelerini de banlasınlar şikayet edelim

• Ben o fiyata 2010 model citroen c5 aldım Adam 2004 CORSA ya 31 yazıyor sonra niye satılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: sçsb

şu 10 15 yaşında 20000 lira etmeyecek arabalara 30küsur isteyen adamlara ana avrat sövüp günaha giriyorum. 31 bin tl istemişte satılamıyormuşta ulan araban araba değil gelmiş 31 bin tl istiyorsun o paraya gider 2010 model dacia alırım reno clio alırım. mercedes bmw filan olsa nese derim anlarım kıçı kırık opel araçtan bahsediyor amcam birde dert yanıyor. Uımarım satamazsın.

Bu sahibindende bu tip saçma ilanlara bir yorum atma gibi olay olsa keşke ana avrat sövsem hepsine de o araçaları ellerinde patlasa
    Boyasız olsaydı emin ol ki o paraları verenler olurdu

• Ya öyle zenginler bile bakmaz bu arabaya. Amma illaki vardır bir enayi o da bunu bulamaz inş elinde patlar

Arabanın üzerine 3 lira 5 lira koy da 10 11 konulur mu karaktersiz

• Dizel olsa neyse de biliyorsunuz ki milli bir zevkimiz mazotlu araç kullanmak.. Bende müptelası oldum yıllardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: redbul_540

quote:

1- Baz model

2- Gunes yanigi var

12 bin TL eder demi üstad

Alıntıları Göster
    Onu bilmemde sinoplunun polo 12bin eder.

• 2014'te sıfır olarak 32.000 liraya astra h kasa aldım. Tamam lira değer kaybetti vesaire de çüş yani.

• Bunu bu fiyata olurda biri alırsa numarasını buraya yaz da forum olarak bizde aracımızı satarken bu enayiden pardon arkadaştan yararlanalım. En az 10.000 fazladan kakalarız

• quote:

Orijinalden alıntı: syrialin

Ayrıca aracı 20.000tl ye bırakırsanız aracınızı alabilirim
    Tuvnera?

• 2010 model honda city aracımı sırf perte çıktı diye 25k ya verdim. Piyasası 40-50 k arası

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.