Şimdi Ara

Yıllardır çiçek gibi baktığım 14 yıllık aracım boyalı diye satamıyorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
2.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerotobil

Valla 13 yıldır tek sahibi olduğumuz 2005 model corolla 200binde. İstesek bin 13 yıl daha kullanırız araba tık yok maşallah ama birtakım sebeplerden ötürü satıyoruz . Zaten her türlü bakımını yaptık. Aracın kapısı orjinaliyle değişti ve 7 yıl öyle kullandık. Birde sürtmelerdrn kaynaklı boya var. Millet almıyor. Hakkaten müstehak. Kim 13 yıl İstanbulda boyaya gerek duymadan araç kullanıyor.
    benim demek istedigimde buydu işte. bu forumda anlama kapasitesi yüksek bir insana denk gelmek beni sevindirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    sanayi ustanızın laflarıyla foruma gelmeyin linç ederler
    senin corsanın punto alt yapısıyla aynı oldugunu biliyormuydun peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsn_33

O zaman buralara gelipte boyalı diye satamadım diye ağlama.Kimse iki çamurlukta boya var diye almamazlık etmez.Sen daha Corsana çok binecek gibi duruyorsun

Alıntıları Göster
    senin gibi zihniyetli insanlar aglamaya devam edecek.

sen git 100 bin tl ye boyasiz polo al. senin gibi kerizler oldugu surece bende fistik gibi arabalara ucuzdan binecegim

• Bu arada araç 30'a satıldı. Konu kapanabilir.

Buraya gelip 23-24-25 edebiyati yapan, symbol gibi 4 teker 1 direksiyon sedan fransız çöplerini yere göğe sığdıramayan loserlarada selam olsun. bu hayati kaybetmeye devam edin bu kafayla

• quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

sanayi ustanızın laflarıyla foruma gelmeyin linç ederler
    senin corsanın punto alt yapısıyla aynı oldugunu biliyormuydun peki ?
    Elinizde bir kaynak var mi ?

Bu forumdaki loserlar mi beni linç edicek ? iftara kadar gülerim ben buna. onlar boyasız diye 100 bin liraya b segment araba almaya devam etsinler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirchade

senin o corsa'ya istediğin paraya öyle fransızlar alınır ki, içinden 2 tane corsa c çıkar malzemesiyle.

Alıntıları Göster
    çıkarda görelim bakalım. öyle çıkar demekle olmuyor. benim araç satilmasaydi gelir karsilastirirdik

• quote:

Orijinalden alıntı: Kilo Moana

Satamama sebebiniz halet-i ruhiyeniz uzakta aramayın yani.

Alıntıları Göster
    Türkiye gibi 3.dünya ülkelerindeki canı önemsenmeyen insanlar için üretilen symbol-clio gibi leş arabalari gelip bana savuncaksaniz sizin halet-i ruhiyeniz pek bu ömrü tadacak gibide durmuyor

• bir de konu açıyor haklıymış gibi

• Araç istediği kadar 30 bine satılsın. Bu sizin saçmasapan bir fiyat istediğinizi, burada yapılan eleştirileri kaldıramadığınızı, asıl meselenin boya olmadığını değiştirmez. Foruma konu açıyorsanız eleştirileri kaldırmayı bileceksiniz ya da ağlamayacaksınız...
  • Fiyatı aşağı çekmeyi deneyin

• 12 yıllık jazz ı 2015 yılında 30 bine sattım. Satılacak olan araç saatılıyor yani satmasını bilin yeter ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

senin gibi zihniyetli insanlar aglamaya devam edecek.

sen git 100 bin tl ye boyasiz polo al. senin gibi kerizler oldugu surece bende fistik gibi arabalara ucuzdan binecegim

Alıntıları Göster
    komik olma imzama bakmıyorsun galiba Fluence'e biniyorum ben ama bir gün satmaya kalkarda 70 bin tl yazarsam gelir senin gibi ağlarım buralarda

• quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-gurbetciden-temiz-tatil-arabasi-2004-corsa-1.2-16v-easytronic-575710996/detay
    Satılmamış mı yani

• 14 yaşında arabaya 30bin veren heralde toplumda kaça aldığını söyleyemez. şahsen değil iki çamurluk boyalı sıfır olsa yine 30bini 14 yaşında corsaya vermem herkesin kendi tercihi veren 40bin de verir o başka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Satılmamış mı yani

Alıntıları Göster
    Zaten satılmıyor diye ağlıyor

• quote:

Zaten satılmıyor diye ağlıyor

Alıntıları Göster
    Yukarda 30 a satıldı yazmış ondan sordum

• quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Yukarda 30 a satıldı yazmış ondan sordum

Alıntıları Göster
    Hocam zannetmiyorum ilanı ve konu açılış mesajını incelerseniz aynı ağızla yazılmış.Tahmin olmakla beraber konu sahibi satıldı diye sallıyor.

• MrT4ngo kullanıcısına yanıt
    opel zaten fransız aracı
  • Arkadaşlar 1 aydır 35 000 40 000 civarına fiyatına göre düzgün bir araç arayıp bulamayan biri olarak soruyorum; linkini yapıştırıp bunu kaçırma diyebileceğiniz bir araç var mı? Tabi Adana ve çevresinden olmalı biraz zorda olsa.

Şansımı deneyeyim, yok ben hakkaten bulamıyorum araç. Acemiyim bilgili değilimdir araç konularında, bulduğum linkleri kime atsam ya km'si fazla diyor, ya bu hasar kaydına alınmaz diyor ya da piyasası yok diyorlar bende almıyorum. Ben mi çok düşük fiyat veriyorum acaba sorun bende mi. Yani bi araba bulabilmek için 100.000 liraya mı çıkmak lazım bu memlekette anasını satayım?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.