Şimdi Ara

YILLARA GÖRE ŞEHİT SAYILARIMIZ HERKEZ BAKSIN !!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
31.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silah satışından nemalanan ülkeler olduğu sürece devam edecek.Az buz değil tek seferde milyar dolarlık silah-araç alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Real-Gamer

VERDİĞİMİZ ŞEHİTLERİN YILLARA GÖRE SAYI DAĞILIMI

1999 - 203 ŞEHİT
    2000 - 22 ŞEHİt
    2001 - 20 ŞEHİT
    2002 - 6 ŞEHİT
    2003 - 21 ŞEHİT
    2004 - 73 ŞEHİT
    2005 - 92 ŞEHİT
    2006 - 121 ŞEHİT
    2007�nin ilk 6 ayı � 112 ŞEHİT
    2008:139
    2009:135
    2010:ilk 4 ay:33

Kaynak:
    http://www.milliocak.com/yazar.asp?yaziID=1743 ve google'da bulabilirsiniz....

kısacası terör hiç bitmemiş

O az olduğu zamanlar ateşkes falan vardı.biz doğudaydık iyi biliyorum

• yaptıkları bataklığı kurutmak değil bataklığın üzerindeki sinekleri avlamak
    adam gibi sorunun köküne inseler bu terör uzun zaman önce biterdi
  • yazık ya valla yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diablo

Teror zaten hiç durmadı, sadece uyudu, şimdi tekrar ortalığı karıştırmak için elinden geleni yapıyorlar.

Kim ne yapıyor Hangi parti ? Kim ne yapmış ?
  • benim anlamadığım birşey var,neden ağır bombardıman ucaklarını kullanıp üzerlerine bomba yağdırmıyorlar, 1 günde teröristlerin hepsi temizlenir,bana biri acıklasın,düşünüyorum düşünüyorum,bir türlü sinirden aklıma cevabı gelmiyor?? Neden gencecik askerleri sınırda habire bir aşağı bir yukarı ,sırtlarında ağır techizatla gezdirip,teröristlere acık hedef yapıyorlar, bugün neden izmir ciğlide birsürü ucak ,hala ülkemizde terör belası son bulmamışken ,gösteri ucuşları yapıp,boşuna benzin yakıyorlar ,neden neden laa...
     YILLARA GÖRE ŞEHİT SAYILARIMIZ HERKEZ BAKSIN !!!!

• Bakın türkiyede terör bitmez ben okul için istanbula gelmeden önce atinada yaşardım inanın atinada bazı yerlerde bu örgütlerin afişleri vardı.Bu birçok avrupa ülkesinde var hatta dernekleri bile var.Üstelik bu terörün bitmesi demek uyuşturucu trafiği gibi birçok yasadışı olayın zorlaşması ayrıca üstelik türkiye kendi silahını üretemediği için sürekli bu alanda dışa bağlıdır buda müthiş bir pazardır bu pazar sadece egede it dalaşı yaparak türkiyeden milyonlarca dolar kazandırmaz.Daha birçok sebebi var sürekli aşırı milliyetçi partilerin bu durumdan yararlanması falan gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elliniki -- 5 Haziran 2011; 18:16:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yu--gi--oh

quote:

1999 - 203 ŞEHİT
    2000 - 22 ŞEHİt
    2001 - 20 ŞEHİT
    2002 - 6 ŞEHİT
    2003 - 21 ŞEHİT
    2004 - 73 ŞEHİT
    2005 - 92 ŞEHİT
    2006 - 121 ŞEHİT
    2007’nin ilk 6 ayı – 112 ŞEHİT

Kaynak:

2002 den beri şehit sayısının artışına bakın istikrarlı bir şekilde artmış.

2002 de ne oldu acaba (anlayan anladı)

çok basit bu hükümet onlarla anlaşmıyor terörle işbirliği yapmıyor onlarda doğal olarak saldırıyor

• İşi, aşı olan adam dağa çıkıp terörist olmaz....
  • 2002de ecevit köklerini kuruttu Tayyip bey tekrar anlaşarak açılımlarıyla terörü çoşturdu
  • quote:

2000 li yıllarda apo yakanlamadımı pis köpek apo ? tam terörün azaldığı yıllar apo asılmadı kimler asmadı bilin bakalım kimler astırmadı... yılanın başınıda öldürmediler şimdi hapisde lüx hapishanesinde doktor kontrölünde hayatını geçiriyor oradanda emir dağıtıyor şerefsiz elimde olsa o hapishaneyi olduğu gibi havaya uçururum içinde kim var kim yok hepsini öldürürüm

Chp, Bahçeli ve yandaşları astırmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezgin91

benim anlamadığım birşey var,neden ağır bombardıman ucaklarını kullanıp üzerlerine bomba yağdırmıyorlar, 1 günde teröristlerin hepsi temizlenir,bana biri acıklasın,düşünüyorum düşünüyorum,bir türlü sinirden aklıma cevabı gelmiyor?? Neden gencecik askerleri sınırda habire bir aşağı bir yukarı ,sırtlarında ağır techizatla gezdirip,teröristlere acık hedef yapıyorlar, bugün neden izmir ciğlide birsürü ucak ,hala ülkemizde terör belası son bulmamışken ,gösteri ucuşları yapıp boşuna benzin yakıyorlar ,neden neden laa...

Bırak da 100.yıl kutlaması yapılsın. 90.yılda da yapılmıştı. Ayrıca bütün yakıt masraflarını TÜPRAŞ karşılamış. Hiçbir şeyden haberi olmayıp yazmak bu olsa gerek...

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

İşi, aşı olan adam dağa çıkıp terörist olmaz....

Bütün dilenciler terörist olsun o zaman,kundaktaki çocukların beyinlerine sıksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpiritBreaker35

quote:

2000 li yıllarda apo yakanlamadımı pis köpek apo ? tam terörün azaldığı yıllar apo asılmadı kimler asmadı bilin bakalım kimler astırmadı... yılanın başınıda öldürmediler şimdi hapisde lüx hapishanesinde doktor kontrölünde hayatını geçiriyor oradanda emir dağıtıyor şerefsiz elimde olsa o hapishaneyi olduğu gibi havaya uçururum içinde kim var kim yok hepsini öldürürüm

• quote:

Orijinalden alıntı: phenomll

quote:

Orijinalden alıntı: SpiritBreaker35

quote:

Listeye bakında sonra boş boş konuşmayın. Akp'nin şimdi yüksek kesimde olan hangi milletvekilleri kaldırılması için oy kullanmış görün.

• quote:

quote:

1999 - 203 ŞEHİT
    2000 - 22 ŞEHİt
    2001 - 20 ŞEHİT
    2002 - 6 ŞEHİT
    2003 - 21 ŞEHİT
    2004 - 73 ŞEHİT
    2005 - 92 ŞEHİT
    2006 - 121 ŞEHİT
    2007’nin ilk 6 ayı – 112 ŞEHİT

Kaynak:

sana tek kelime ile yuh diyorum bu olayıda oraya bağladınız ya yuhhh diyorum yuh ne alaka be kardeşim ne alaka saçmalıyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: İntegralX06

quote:

quote:

1999 - 203 ŞEHİT
    2000 - 22 ŞEHİt
    2001 - 20 ŞEHİT
    2002 - 6 ŞEHİT
    2003 - 21 ŞEHİT
    2004 - 73 ŞEHİT
    2005 - 92 ŞEHİT
    2006 - 121 ŞEHİT

Kaynak:

sana tek kelime ile yuh diyorum bu olayıda oraya bağladınız ya yuhhh diyorum yuh ne alaka be kardeşim ne alaka saçmalıyosun

Durma noktasına gelen terör AKP iktidarı ile şahlandı aksini iddia eden şöyle gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serbest Çağrışım

quote:

Orijinalden alıntı: İntegralX06

quote:

quote:

1999 - 203 ŞEHİT
    2000 - 22 ŞEHİt
    2001 - 20 ŞEHİT
    2002 - 6 ŞEHİT
    2003 - 21 ŞEHİT
    2004 - 73 ŞEHİT
    2005 - 92 ŞEHİT
    2006 - 121 ŞEHİT

Kaynak:

Durma noktasına gelen terör AKP iktidarı ile şahlandı aksini iddia eden şöyle gelsin.

evet cünkü akp onlarla anlaşamayınca bu olaylar patlak verdi nezaman akp pkk ya karşi birşey yapsa ertesi gün bi yerde patlama catişma haberleri gelirdi nezaman unuttunuz

• msj bulunsun
  • 2002 ve akpnin gelmesiyle adım adım bölünmeye giden Türkiye ve şehit sayılarındaki doğru orantılı artış. Üstüne bir de açılım politikası ve habur sınır kapısının pkklılara açılması, apo ile hükümetin görüşmesi... iyiye gidiye memleket

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 5 Haziran 2011; 20:52:46 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.