Şimdi Ara

Yıllar süren geliştirme çalışmalarından sonra oyunum artık Steam'de oynanabilir bir demoya sahip!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

uzun zamandır Unity oyun motoru ile tek başıma geliştirmekte olduğum Challenge Party oyununun demosunu yakın bir zamanda yayınladım(Demo 28 şubatta sona erecek).

Yorumlarınızı & fikirlerinizi bekliyorum.Ayrıca oyunu beğendiyseniz istek listesine eklemeyi unutmayın :P

Yıllar süren geliştirme çalışmalarından sonra oyunum artık Steam'de oynanabilir bir demoya sahip!Hunel Gamesyoutube
    Challenge Party is a 2-4 player online party game. The purpose of the game is to compete with your friends in many minigames. If you like this project and want to support me,add it your wishlist Steam : https://store.steampowered.com/app/1558110/Challenge_Party/ Tags: #ChallengeParty​
    https://www.youtube.com/watch?v=pQGHYQBa_hQ

Yıllar süren geliştirme çalışmalarından sonra oyunum artık Steam'de oynanabilir bir demoya sahip!

Challenge Party Steam :

Yıllar süren geliştirme çalışmalarından sonra oyunum artık Steam'de oynanabilir bir demoya sahip!store.steampowered.com
    Challenge Party on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1558110/Challenge_Party

• tebrikler!! Trailer çok güzel görünüyor...başarılar dilerim.

• murat_ahmet M kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim!

• Hocam güzel olmuş. Mobilde iş yapar gibi gözüküyor bir denemelisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi raskoom -- 16 Şubat 2022; 19:30:49 >
  • tebrikler umarım yolun açık ve güzel olur

• Ekran 4'e bölündüğüne göre aynı makinede 4 kişi de oynayabiliyor muyuz offline olarak? Yani grafik bakımından bana uzak, mobil oyuncu grafikleri gibi duruyor ama öte yandan eğlenceli bir şeye de benziyor. Böyle 2-4 kişilik parti oyunları zevkli olabiliyor. Parti oyunu dedin mi Crash Bash derim üstüne tanımam. Neyse umarım güzel bir satış yakalarsın, tebrikler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tebrikler, güzel bir çalışma olmuş. elinize sağlık.

inşallah gönlünüzce bir başarı elde edersiniz. Yıllar süren geliştirme çalışmalarından sonra oyunum artık Steam'de oynanabilir bir demoya sahip! 

• Bu kadar grafiği oyunu tek başına Yapmanı harika,büyük emek.tebrik ediyorum...
    Fakat oyuna gelirsek(oyun oynayan biri değilim) pek ilgi çekici gelmedi... Mantığını da anlaşılır değil.. İsim ile alaka kuramadım... Umarım iyi bir şirkette ise girerseniz..
    Tek başına yapıyorsaniz ios ve Android app lokasyon oyunlarından para kazanmak daha mantıklı geliyor bana...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.