Şimdi Ara

Yıllar sonra Tiny Wings oyunu güncelleniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllar sonra Tiny Wings oyunu güncelleniyor

İndirmeye sunulduğu dönemde App Store listelerini alt üst eden ve fenomen oyunlardan birisi haline gelen Tiny Wings, yıllardır aynı platformda istikrarını sürdürdü. Oyun iki yıl aradan sonra Noel öncesinde sürpriz bir güncelleme aldı.

Yılların Vazgeçilmezi

Andreas Illiger tarafından 2011 yılında indirmeye sunulan Tiny Wings, kendinden sonra gelen Flappy Bird gibi yapımlara da ilham kaynağı oldu. Öğrenmesi ve alışması oldukça zor olan Tiny Wings, bağımlılık yapar hale gelmişti. Sadece iOS kullanıcılarının oynayabildiği oyun en son 2014 yılında iPhone 6 serisi için güncelleme almıştı.

Ayrıca Bkz.Pixel İstilası: Sade ve zorlayıcı bir bulmaca oyunu

Oyunun yeni güncellemesi, diğer kuşlarla yarışabildiğiniz çok zor olan Uçuş Okulu moduna Gupy Islands adında 5 yeni seviye ekliyor. Ayrıca oyunun Apple TV için olan sürümüne de kontrolcü desteği getirildi. Yeni güncelleme şüphesiz kullanıcıları tekrar oyuna çekecektir. Tiny Wings ücretsiz olarak sunuluyor.

• Başlıkla,makaledeki zaman çok farklı olmuş ,şahsen ilk bakışta GTA daki gibi sandım,biraz daha abartısız olsa iyi olurdu.

• left 4 dead 3, ne zaman çıkıyor siz onun haberini yapın bi zahmet !

• Yıllar sonra deyince 8 10 yıllık falan galiba dedim.
    Editör bizi yeme. Bak artık sık kullanılanlarda anasayfa yok. Forum anasayfası var. Zira böyle devam ederse 3 günde 1 girmeye başladığım anasayfaya hafta da bir gireceğim.

• Böyle bir uygulamaya böyle bir başlık atılınca kesib ios veya os x demiltim. Yanılmadım.

• Dalton the awesome çıkmadıktan sonra bunlar bir sey ifade etmez.

• Şok şok şok, ps4 ve xbox one remastered manyağı olmuşken onların gerisinde kalmak istemyen ios yeni girişimleri ile rakiplerine göz dağı vermeye devam ediyor. Konuya ne yakın zamanda cevap vermesi için Mr. Android davet ediyoruz.

#android-resmastered-arkandayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmk20 -- 7 Aralık 2016; 5:50:35 >
  • Eski telefonum iphone 4 ile tek oynadigim oyundu. Simdi tekrar yukledim hala muzigine ve oyuna bayiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıktığından beri androide gelmesi beklenen tek oyun

• neye yarar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.