Şimdi Ara

Yillar sonra Metin2'ye baslayayim dedim 2 gun dayanabildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Can sikintisindan basladim, 30 level oldum 1 tane metin kesicem botlardan 1 tane metin bulabildim saatler sonra onu da kesemeden 2-3 tane bot etrafimi sarip kestiler.

Itemlar desen kusaklar kostumler sacma sapan gozuken itemlar dolmus oyun, millet ucube gibi dolasiyor etrafta tipsiz kusaklar ve palyaco gibi kostumlerle.

Metin kesemedim dedim gerce ama metin farmlayabilseydim bile +4 taslar 10m, BK'lar 1-10M arasi anca gidiyor. Istridyeler 200-300K, inciler para bile etmiyor. Oyunda para eden tek itemlar EP'le yapilmis efsunlu itemlar ya da yine EP'le alinmis diger seyler.

Eskiden oyunda bir char yapip oyun icinde yaptiklarinla para kasar gecinip giderdin, simdi para kasmanin tek yolu EP almak olmus. Saka gibi, millet de hala oynuyor bu oyunu.  

• Eskiden ch değiştire değiştire söz yüzüğü görevi yapar satardım,epey para ederdi.Şimdi metin keseyim item basayım,gümüş bilezik basıp satayım falan kalmamış maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8099EF3D8 -- 23 Ekim 2020; 10:23:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O binek gibi bir şeyler gelmiş ben at zırhlamaya uğraşıyorum adam kertenkele gibi bir şeye biniyor yanından çok kötü olmuş cidden

• metin2 oynanılcak bir oyun değil artık para için maf ettiler oyunu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.