Şimdi Ara

Yıllar Sonra Çocukluğumu Yaşamak İstedim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar, büyük bir hata yaparak knight online client indirdim..Oyunu actığımda bir de ne göreyim; toplasan 5 tane server kalmış..Neyse fora bismillah deyip yelkenleri worma indirdim.52 lvl okduktan sonra pazara yoneldim.Pazar kalabalikti.Dedim iyi iyi ticaret eskisi gibi ..Kurdum bir +7 chitin pazarı ..Eskiden alışmisiz ya en fazla yarim saate cekerler diyorum.Ucuzda koymusum hani....Bekle Allah 4 saat birak satmayi pm atan yok.Kisaca herkes pazarda alici yok..Yani ticaret var ama yok..Koyu ko yapan ve benim icin en onemli unsur yoktu.Direk f4 yapip sildim oyunu..Knight benzeri oyun önerisi olan varsa fikir alabilirim..Knight online bana hiç tat vermedi.Fikirlerinizi bekliyorum.Mumkunse anvil tarzi upgrade sistemi, ticareti, pksi yoğun ve zevkli olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• trina koyup 1 gün beklediğimide beklerim.1 saate 5 tane sattığımı da.bu değişkenlik server'a bağlıdır.Yeni server'a az kaldı açılınca orada başlayabilirsin.Ben bekliyorum şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raxable -- 27 Aralık 2017; 15:56:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skyfrce

trina koyup 1 gün beklediğimide beklerim.1 saate 5 tane sattığımı da.bu değişkenlik server'a bağlıdır.Yeni server'a az kaldı açılınca orada başlayabilirsin.Ben bekliyorum şahsen.

yeni serverı bekliyor herkes ne zaman açılcak bilgin varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gold5555

quote:

Orijinalden alıntı: skyfrce

trina koyup 1 gün beklediğimide beklerim.1 saate 5 tane sattığımı da.bu değişkenlik server'a bağlıdır.Yeni server'a az kaldı açılınca orada başlayabilirsin.Ben bekliyorum şahsen.

yeni serverı bekliyor herkes ne zaman açılcak bilgin varmı

maalesef hocam net bilgi yok fakat yüksek ihtimal bu ay gelecek diye düşünüyorum.Destanda gb 34 35 liraya dayandı.Bu yükselişi yeni sw açarak durdurabilirler diye düşünüyorum.
  • Yeni server gelene kadar pvp serverlarda vakit geçirmenizi öneririm, pk nın ve ticaretin aktif olduğu serverler mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.