Şimdi Ara

Yılın sonunda ne olacak anlatıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Buraya üniversiteli olarak yazmakta nasip oldu sonunda. bir yıl eziyet çektik resmen , şuan sizde stresten ölüyorsunuzdur bazılarınızsa çok sallamıyordur. zamanında blog tutmuştum size onları göstermek istiyorum. bir yıl çok sürüneceksiniz ama sonu çok iyi olacak. benim bu hafta 10 saat dersim vardı. bu gün komple boştum ve çok yoğun değilim hiç. istediğim kadar uyuyabiliyorum. bütçe durumları sıkıntı oluyor başta ama aç kalmıyorsunuz çok güzel zaman geçiyor burda sahil falan.insanlarda iletişime açık zaten herkes siz gibi oh bitti la rahatız üniversitelüyük havasında . burdaki rahatlık hiç bir yerde yok . anamı babamı çok özlerim falan demeyin hiç. başta özlüyorsunuz ama alışınca gidesiniz gelmez ki genelde herkes öyle . bir yıl bu bölümde çok feryat figan ettim . 20 bin beklerken o ygsnin 70 bin gelmesi falan filan bi ara seneye bıraktım dedim ki bazılarınız öyle diyip yarıda salacak işi. işiniz zor şuan 8 saat okul kış geliyor falan ama sıkı tutarsanız çok rahatlarsınız. o bahar gelince zaten lastik gibi gevşiyorsunuz. alın sıcak kahvenizi abanın derslere.

" sen o kadar yüksek bekle ama --------. işin kötü yanı hala çalışamıyorum, bırak motivasyonu sınavı bile düşünmüyorum. . artık yokum , kaptanlık bile tutmayacak ,ahiçbir şeyle tam olarak bağ kuramıyorum. bilgiler, hisler ,fikirler çok anlamsız ve içi boş . nasıl bitecek ? son 81"

"sallamıyorum artık , seneye bebeğim - sövme -"

" Bana sövdüğünü biliyorum ama elimden hiçbir şey gelmiyor .çok yorgunum ve üzgünüm. lütfen beni suçlama çünkü sınırlarımı çok zorladım .gözlerimi bile açamıyorum artık. -----böyle sınava da okulunada. yoruldum ulan . ne yapıcaz bakalım. sınavdan sonra gelecek mesajı bekliyorum" o mesaj bu mesaj

"intiharı düşünmeye başlamış bulunmaktayım. bu işin ilerisi yok. yapamayacağım --------.
    herkesin de , inek gibi çalışan herkesi ----- emi ? yapamıyorum ------olmuyor olmuyor."

son yazı efsane çıldırmışımda konulacak gibi değil

demem o ki çok strese gireceksiniz ama bitecek bitince de çok güzel olacak . odtü de falan okumuyorum ama gerçekten elimden gelen ben bunun için varım diyebileceğim bi bölümdeyim . şehirde süper ötesi nişancılar falan yok dendiği gibi salıp seneye falan bırakmayı düşünmeyin yeter ki belli okullar dışında diğerleri çöp falan diyorlar ama değil yeterki siz kendiniz bir şeyler yapabiliyor olun. benim derslerim çok az kendimi geliştirebileceğimde çok vaktim var. üniversitede bunun için diye düşünüyorum ( belli bölümler hariç tabi ki )

• Kaç yaptın hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah dostum basarilar dile bizlere Allah calisanin yaninda olsun..
  • fiko eğer istediğin yerde değilsen aynı stres devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

fiko eğer istediğin yerde değilsen aynı stres devam ediyor

başta orayı yazacaksın deselerdi başka tarafımla gülerdim ama şuan mutluyum açıkçası .
  • off be hocam okurken bile rahat hissettim bir an :D inşallah sene sonunda çook rahat oluruz hepimiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floda

Buraya üniversiteli olarak yazmakta nasip oldu sonunda. bir yıl eziyet çektik resmen , şuan sizde stresten ölüyorsunuzdur bazılarınızsa çok sallamıyordur. zamanında blog tutmuştum size onları göstermek istiyorum. bir yıl çok sürüneceksiniz ama sonu çok iyi olacak. benim bu hafta 10 saat dersim vardı. bu gün komple boştum ve çok yoğun değilim hiç. istediğim kadar uyuyabiliyorum. bütçe durumları sıkıntı oluyor başta ama aç kalmıyorsunuz çok güzel zaman geçiyor burda sahil falan.insanlarda iletişime açık zaten herkes siz gibi oh bitti la rahatız üniversitelüyük havasında . burdaki rahatlık hiç bir yerde yok . anamı babamı çok özlerim falan demeyin hiç. başta özlüyorsunuz ama alışınca gidesiniz gelmez ki genelde herkes öyle . bir yıl bu bölümde çok feryat figan ettim . 20 bin beklerken o ygsnin 70 bin gelmesi falan filan bi ara seneye bıraktım dedim ki bazılarınız öyle diyip yarıda salacak işi. işiniz zor şuan 8 saat okul kış geliyor falan ama sıkı tutarsanız çok rahatlarsınız. o bahar gelince zaten lastik gibi gevşiyorsunuz. alın sıcak kahvenizi abanın derslere.

" sen o kadar yüksek bekle ama --------. işin kötü yanı hala çalışamıyorum, bırak motivasyonu sınavı bile düşünmüyorum. . artık yokum , kaptanlık bile tutmayacak ,ahiçbir şeyle tam olarak bağ kuramıyorum. bilgiler, hisler ,fikirler çok anlamsız ve içi boş . nasıl bitecek ? son 81"

"sallamıyorum artık , seneye bebeğim - sövme -"

" Bana sövdüğünü biliyorum ama elimden hiçbir şey gelmiyor .çok yorgunum ve üzgünüm. lütfen beni suçlama çünkü sınırlarımı çok zorladım .gözlerimi bile açamıyorum artık. -----böyle sınava da okulunada. yoruldum ulan . ne yapıcaz bakalım. sınavdan sonra gelecek mesajı bekliyorum" o mesaj bu mesaj

"intiharı düşünmeye başlamış bulunmaktayım. bu işin ilerisi yok. yapamayacağım --------.
    herkesin de , inek gibi çalışan herkesi ----- emi ? yapamıyorum ------olmuyor olmuyor."

son yazı efsane çıldırmışımda konulacak gibi değil

demem o ki çok strese gireceksiniz ama bitecek bitince de çok güzel olacak . odtü de falan okumuyorum ama gerçekten elimden gelen ben bunun için varım diyebileceğim bi bölümdeyim . şehirde süper ötesi nişancılar falan yok dendiği gibi salıp seneye falan bırakmayı düşünmeyin yeter ki belli okullar dışında diğerleri çöp falan diyorlar ama değil yeterki siz kendiniz bir şeyler yapabiliyor olun. benim derslerim çok az kendimi geliştirebileceğimde çok vaktim var. üniversitede bunun için diye düşünüyorum ( belli bölümler hariç tabi ki )

Hangi bolumdesiniz hocam

• Abi tünelin ucu sağlam bi yere çıkmıyo yeni farkettim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.