Şimdi Ara

Yılın Oyunu Hangisi God of War 3 vs Mass Effect 2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
3.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  
         God of War 3'e oyun otoritelerinin verdiği yüksek notlar yılın oyunu olabilir mi sorusunu ister istemez ortaya çıkarıyor. Yine de bu oyunun çok büyük rakipleri bulunuyor. 

Kratos'un şu anki en büyük rakibinin Komutan Shepard olduğunu söyleyebiliriz. İnceleme notlarına baktığımızda da bu ortaya çıkıyor.

Metacritic'in not ortalamasına baktığımızda God of War 3 içi yapılan 33 incelemenin ortalamasının 94 olduğunu görüyoruz. 

Mass Effect 2 için yapılan 95 incelemenin ortalamasına baktığımızda ise oyunun not ortalamasının 96 olduğunu görüyoruz.

God of War 3'ün incelemeleri geldikçe not ortalaması artabilir ya da aksine düşebilir, ama şu an için Mass Effect 2 önde görünüyor.

Nintendo, eğer yeni The Legend of Zelda oyununda büyük bir başarı yakalarsa bu iki oyunu da geçebilir. Tabi bu oyunlar dışında sürpriz rakipler de çıkacaktır. Tek yapabileceğimiz bekleyip görmek.

• tabiki GoWIII
  • mass effect 2
  • God of war III olabilir.
  • Ayrı siniflarda oyunlar olsa da kesinlikle Mass Effect 2..Oyunun sizde biraktigi duygu çok önemli , ekstra uzun sci-fi film tadindaki oyun bence oyuncuya daha fazla şey sunuyor.Ama God of War3 de çok iyi bi oyun ve bu yadsınamaz bir gerçek
  • unutulmaması gerekn birşey var. yılın oyunu herkesin oynayabileceği bir oyun olmalıdır. tamam exclusive olayı bir konsolu sattıran en önde gelen nedendir ama herkesin ulaşamayacağı bir oyuna yılın oyunu demek kesinlikle yanlış. o yüzden daha çok platformda çıkan mass effect 2 ye daha çok şans veriyorum. aynı durum bence uncharted serisinde de yaşandı. ps3 sahibi olmayanların kesinlikle deneyemeyeceği bir oyun olan uncharted 2 yılın en başarılı oyunu gösterildi. bilemeyeceğimiz birşey hakkında yorum yapamayışımız kadar doğal bir durum yok. herkeste de ps3 yok !!!
  • tartışmaya gerek yok gow3
  • tabiki GOD OF WAR 3
  • Bunu BSC haberi değilde; Anket olarak açsaydınız, daha mantıklı olacakmış..
  • Mass Effect 2 nin neyini sevdiler anlam veremedim.. oynayamadım bile

God Of War III I'm The GoD of Game
  • God of War'u oynamadan "tabii ki god of war 3" yazan arkadaşların dayanaklarının ne olduğunu çok merak ediyorum
  • :)))))) oynamadiklari oyunu gene oynamadiklari baska bi oyunla kiyaslayanlarla dolmus konu :) nasi bi mantikdir cozemedim. cok garip....
  • Mass Effect 2 gerçekten harika bir oyun. 2010' da çıkacak onca oyuna rağmen Mass Effect 2 ve Gow III kıyaslaması çok yerinde olmuş bence.
    Mafia II, çıkarsa The Last Guardian, Gran Turismo 5 benim diğer 2010 favorilerim. Ama Mass Effect 2 gerçekten dişli bir rakip.
    Gow III incelemelerden neden tahmin ettiğimden düşük puanlar aldı bilemiyorum ama ben Gow III için potansiyel 2010'un en iyi oyunu gözüyle bakıyorum.
    Tabi oynamadan bilemeyiz ama muhteşem ilk iki oyunun üzerine birde CG grafikleri görünce bu tahmini yapmak çok da zor olmasa gerek.
  • Değerlendirme yanlış olmuş,

Sanırım God of War 3 (Demo) vs Mass Effect 2 olacaktı.

Neyse, bu tartışma uzar gider, ama herkes neyin ne olduğunu biliyor zaten. Zihinlerdeki "ah keşke" duygularını buraya yazamasalarda.
  • notlarda sağlam olduğuna göre çok aksi birşey olmadıkça gow 3 olacaktır.
  • Ps3 fanlari oynamadiklari veya oynayamadiklari ve hatta daha piyasaya dahi cikmamis oyunu övüp duruyorlar. Karşılaştırılan oyunu sıradan bir oyun sandınız galiba!! Oyunun kapı gibi 96puan ortalamasi var ve 3-5 yorumcu site vermemis puanini..Fanboy'luk yapmak ne kadar kolay.. Gow'un keyifli bir oyun oldugu bir gerçek , bende oynadim ve çokda begendim ama Mass Effect'in verdigi hazzı hiçbir oyun veremiyor buna siz PS3 fanboy'larin Gow3'ü de dahil
  • bence yilin oyunu heavy raindi cok zevk aldim oyundan ama acikcasi Gow III cok sey beklenen bir oyun ve uzun zamandirda bekleniyor efsane olmus artik sonyde beklentilere karsilik verecek gibi duruyor henuz daha cok erken ama Gow muhtemelen rahatca olur gbi tahmin ediyorum
  • karşılaştırmak bile ayıp
  • Mass effect neymis gowun yaninda
    yukarida birisi bisy demis ama neyse burada ona cevap yazip onu kucuk duruma dusurmek istemiorum
  • Kücük düsürücekmis..Sen kimi küçük düşürüceksin..Benim yada herhangi biri hakkinda ne biliyorsunki!! Sadece bir oyun için adamın dediği saçmalığa bakın..Forum ciddi çoluk çocuk dolmuş.. Allahım şu işe bak adam bizi küçük düşürücekmiş
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.