Şimdi Ara

Yılın Oyunu God of War Seçildi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
3.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: usuallysony

işte bu be rdr varken alamaz diyenler neredeler ? hayatımda oynadığım en güzel oyunlardan biriydi demiyorum en güzel oyundu. ayrıca o kadar köklü değişikliğe gidip bu kadar harika bir oyun çıkarmak her yiğidin harcı değil oyun resmen şaheserdi dur açıp gene başliyim özledim :)))

kusura bakmada sen o zaman oyun oynamamışsın
  • Gow eve ödulsüz gitmesin diye mi verildi!!! Ana konuların hepsinde(yılın oyunu,yılın aksiyon macera oyunu,en iyi oyun yönetimi) gow a verilmişken nasıl böyle düşünebildin ki. Daha çok rdr ödülsüz gitmesin diye müzik falan vermişler. Bi de darılmasınlar diye hikayeyi vermişler.
  • kimse kimsenin hakkını yememiş kusura bakmayın o Red Dead Redemption 2 ise buda koskoca God of War yani,her şey full detay olup fazla animasyon eklemekle olmuyor anlaşılan , oynanabilirlik ve verdiği keyif demek ki God of War da daha iyi bir etki bırakmış insanlarda , ikiside iyi bir oyun evet ama biri kazancaktı oda hakeden God of War oldu
  • ödüller dağıtılmış her zamanki gibi.benim için rdr ama.gow mükemmel dizayn edilmiş.ilmek ilmek işlenmiş her yeri ama bunlara zaman ayırmaktan hikaye kısa kalmış, bosslar yok 2 tane boss var benim için sadece.kötü birşey söylemiyorum.böyle bir rebootta onları da yetiştirmeleri imkansız zaten.gow 2 de onlar da olacak.
    benim için gow 2 bu rdryi kesin geçecektir ama bu gow değil.rdrnin de doyurmayan yönleri var ama daha hazmedemedim tam :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • GOW oynanış olarak çok güzel oyun, hikaye olarak withcer 3 de yan konu olmamaz. Efsane olma potansiyeli olan bir oyun ama beta sürümü oynuyorum gibi hissettim oynarken.
  • God of war gelmiş geçmiş en iyi oyun serisi
    Başka bir oyunun geçmesi imkansız
  • mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt

Metal Gear Solid

Sana göre o, bana göre bu.
  • God of War çıkmadan önce Ağlıyorlardı.

Oyun Çıktı Metacritic i sildi süpürdü Ağlıyorlardı.

Yılın Oyunu Seçildi, Halen Ağlıyorlar.

Evet evet, god of war çöp, goty olacak veya o puanları alacak bir oyun değil.
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Düşman çeşitliliği yok diyorsunuz ama beklentilerinizi belirtmiyorsunuz. Kamera açısının kötü olduğunu oynayıpta beğenmeyen bir tek sizi gördüm, sizin gibi oynayıpta beğenmeyen varsa lütfen belirtin tanışmak isterim.
  • öncelikle gow gercekten mükemmel detaylara sahip bir oyundu hakkıdır ancak diger taraftada rdr 2 gibi bir baş yapıt var bunu kimse gözardı edemez suana kadar hayatta oynadıgım detay üstüne detay olan her yeri ayrı bir emek ve detay sarf edilmiş baska bir oyun hatırlamıyorum yokda zaten gow exlusive oyun olmasına ragmen yılın oyunu seciliyorsa demekki ya bizim bilmedigimiz farklı bir konu var yada gercekten rdr2 nin hakkı yenilmiş oldu ps4 sahibiyim iki oyunuda oynadım iki oyunda bir birinden mükemmel ancak rdr2 farklı bir boyut yapıcak birşey yok helali hoş olsun gow için ancak bana göre rdr 2 bu piyasa için uzay üstü yapıda bir oyun olmus acayip farklı bir deneyim oynamayan ne yazıkkı bilemez...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kratos baba Goty yi çekip alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 7 Aralık 2018; 15:17:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: telikopukGitar

Düşman çeşitliliği yok diyorsunuz ama beklentilerinizi belirtmiyorsunuz. Kamera açısının kötü olduğunu oynayıpta beğenmeyen bir tek sizi gördüm, sizin gibi oynayıpta beğenmeyen varsa lütfen belirtin tanışmak isterim.
    Ben oynamadım göz var nizam var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

God of War çıkmadan önce Ağlıyorlardı.

Oyun Çıktı Metacritic i sildi süpürdü Ağlıyorlardı.

Yılın Oyunu Seçildi, Halen Ağlıyorlar.

Evet evet, god of war çöp, goty olacak veya o puanları alacak bir oyun değil.
    Bu nesil bunların ağlaması hiç bitmedi ki. Seneye çıkarsa the last of us part 2 Goty olunca da aglayacaklar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki oyunu da severek oynamış biri olarak (Gow'da platin kupayı bile aldım) söylüyorum ki bence yılın oyunu Rdr2 olmalıydı.Oyunu oynarken resmen aşık oldum.Hikayesi,karakterleri,oyunun oynanış mekaniklerinin tok hissetirmesi,yaşayan dünyası resmen vahşi batıdaymışım gibi hissettirdi ve oyun bitince boşluğa düştüm. Gow içinde oynanış mekanikleri, metroid vania tarzı dünyası,hikaye de gittiğimiz mekanların çeşitliliği çok güzeldi.Ama Rdr 2 bana göre bir tık önde.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Oynamadıysanız bence kötü demeyin. Oynadıktan sonra tekrar konuşalım.
    İyi keyifler dilerim.
  • gözünüzle nasıl vuruş hissi ve tokluğu hissediyorsunuz hocam bizede söyleyin nasıl olduğu oyunları oynamayı bırakıp izleyip yorumlayalım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Rdr2 yine söylüyorum öyle abartanlara çık kızıyorum ama çok bariz GoW abartanlarada kızıyorum. Rdr2’ye Bir sürü ödül verip hakkını yemeyelim istemişler kazan kazan durumu yani. GoW GoW olmasa Kratos ve hikayeleri olmasa bu kadar konuşulurmuydu sormak lazım.
    God of war demek Kratos demek zaten

Kratos olmasaydı nasıl bir kafa

God of war daki yabancı ile yapılan savaşlar efsane ötesiydi

Hele o ilk yumruk dona kalmıştım görünce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hak yerini bulmuştur..millet rdr 2 yaglamasi yapa yapa sene basindaki gow u unuttu..kendi kendilerini gazladilar.rdr de cok saglam ama gow farkli bir noktada idi bazi yonleri ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: telikopukGitar

Oynamadıysanız bence kötü demeyin. Oynadıktan sonra tekrar konuşalım.
    İyi keyifler dilerim.
    Haklısın.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.